Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героев Сталинграда 20А,

пр. Героев Сталинграда 24,

Оболонь, Киев

Офіційні правила участі в Рекламній Акції. (в подальшому — «Акція/Рекламна Акція»)

Організатором Акції є ТОВ «ЧЕНТРО ДЕНТІСТІКО ЄВРОДЕНТАЛ», Юридична адреса :   04210, м.Київ , проспект Героїв Сталінграда , буд. 20-А,  тел. 044 390 4446

Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу. Фонд Подарунків Акції не формується з внесків Учасників Акції.

Визначення термінів:

«Правила Акції» — ці правила проведення Акції, а також будь-які зміни та доповнення до них та будь-які документи, згоди, зобов’язання, що є обов’язковими до підписання з метою участі у Акції та отримання Подарунка.

«Учасник Акції» — фізична особа, якій на момент початку проведення Акції виповнилося 18 років, яка постійно проживає на території України, окрім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС та виконала всі умови участі у Акції.   «Строк проведення Акції» (або «тривалість Акції», або «період проведення Акції») – з 19.08. 2020 року по 30.09. 2020 року включно.

1. Умови участі в Акції.

1.1. Брати участь в Акції мають право фізичні особи, яким на момент початку проведення Акції виповнилося 18 років, які постійно проживають в одному з населених пунктів в межах території проведення Акції.

 2. Порядок участі у Акції.

2.1. З метою участі в Акції, Учасник Акції повинен в Період проведення Акції виконати Завдання Акції;

2.1.1. Завдання Акції полягає у наступному:

«Учасник Акції» замовляє  встановлення брекет систем, а саме металевої, керамічної або сапфірової.

2.1.2. Виконуючи завдання Акції, учасник Акції автоматично підтверджує своє ознайомлення із Правилами Акції та погоджується із ними.

2.2 Подарунки:

2.2.1. Ортопедична діагностика. А саме: огляд ротової порожнини, зняття силіконових відбитків,  виготовлення гіпсової моделі і діагностичні фотографії;

2.2.2. Професійне чищення зубів включає в себе: зняття твердих відкладень  ультразвуковім апаратом, м’яких відкладень (нальоту) апаратом AirFlow  із застосуванням полірувальних паст.

2.3. Один Учасник Акції  може отримати лише один подарунок.

3. Порядок отримання Подарунка.

3.1. «Учасник Акції» отримує подарунок під час оплати вартості брекетів.

4. При обробці персональних даних Виконавець здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.

 5. Учасники Акції мають право відмовитися від Подарунка.

 6. Інші Умови

6.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою розміщення рекламних матеріалів в на інтернет-сайті.

6.2. Організатор Акції має право на зміну Строку проведення Акції та Території проведення Акції.

6.3. Ці Правила та умови може бути змінено та/або доповнено Організатором Акції протягом усього Періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та оприлюднення в порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.