Брекети

у Києві

Брекети або ортодонтичні скоби - це спеціальні стоматологічні конструкції для вирівнювання зубного ряду і вирішення інших проблем.

Брекети або ортодонтичні скоби - це спеціальний стоматологічні конструкції для вирівнювання зубного ряду і виправлення інших проблем. Вони складаються з дуги і мікрозамків. Їх встановлюють на зуби за допомогою нетоксичного клею. Дугу простягають крізь замки і закріплюють на гумках. За рахунок форми дуги при фіксації на нерівному зубі, конструкція повертає йому природне положення. Ціна послуги установки брекетів відрізняється в залежності від виробника і складності роботи, тому уточнюйте суму під час консультації у фахівця в стоматології «Євродентал».

Брекет система в Києві - це один з найпопулярніших стоматологічних товарів. Зараз на ринку представлений величезний вибір виробників, що пропонують свою продукцію. Стоматологи Вам можуть запропонувати три основні види брекетів:

  • металеві;
  • керамічні;
  • сапфірові.

Будь-яка з цих конструкцій прекрасно виконує свою основну функцію. Різниця лише в естетичному вигляді. Наприклад, металеві брекети в Києві коштують не дорого в порівнянні з іншими варіантами, тому вони досі користуються попитом.

Коли СТАВити

БРЕКЕТИ

Навіщо потрібні брекети? Найголовнішими причинами, чому стоматологи рекомендують встановлювати брекет систему, вважаються:

  • неправильний прикус;
  • аномальне (неправильне) положення зуба – нахил, поворот, великі проміжки;
  • асиметрія обличчя через проблеми з щелепою;
  • при неправильному положенні зуба, коли він знаходиться відокремлено від інших.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію у ортодонта в клініці «Євродентал». Спеціаліст огляне Вас і зробить висновок, чи варто встановлювати систему. Ціна брекетів в Києві буде залежати від виду установки, матеріалу виготовлення та від виробника. Вам запропонують кілька варіантів на вибір.

Під час консультації Ви зможете отримати повний щелепний профіль. Тобто, нормальний чи у вас прикус, чи є аномальне положення зубів, а також інші проблеми. Також Ви зможете задати питання, наприклад, наскільки безпечно лікування брекетами, яку систему краще вибрати і так далі.

Головні переваги

Брекетів

gold-ico (3)

Гарна сумісність з іншими видами лікування

gold-ico (2)

Брекети досить швидко зміщують зуби в потрібне положення

gold-ico (1)

Широке застосування брекетів для лікування різних видів проблем із зубами

gold-ico (4)

Відносно швидке і безболісне лікування

як встановлюють

брекети у Eurodental

1

ПІДГОТОВКА ДО ВСТАНОВЛЕННЯ БРЕКЕТ СИСТЕМИ

Брекети встановлюються тільки після вирішення інших проблем з зубами - лікування карієсу, лікування запалення ясен і так далі. Обов'язково попередньо проводиться ретельна гігієна порожнини рота. Справа в тому, що якщо є проблема навіть на першій стадії, то носіння брекетів тільки посилить неприємні відчуття. При необхідності Вас направлять на консультацію до терапевта і пародонтолога.

Наліт і зубний камінь значно ускладнюють установку системи, тому попередньо потрібне глибоке очищення порожнини рота. Лікар розповість, як правильно очищати конструкцію в домашніх умовах і підтримувати зубний ряд в ідеальному стані.

2

ВСТАНОВЛЕННЯ БРЕКЕТІВ

Багато пацієнтів бояться, що буде боляче, але це не так. Ви не відчуєте жодних неприємних відчуттів. Але все залежить від настрою пацієнта, тому дотримуйтесь спокій і спробуйте розслабитися. В середньому процедура займає від 40 хв до 1,5 години.

Щоб у пацієнта не втомлювалася щелепа, вставляється спеціальний розширювач. Це дозволяє лікарю повністю бачити весь зубний ряд, щоб якісно провести процедуру. Емаль полірують за допомогою спеціально розчину, який потім знімається. Після просушування зубів наноситься стоматологічний клей, що фіксує замки брекетів. Після встановлюється сама система. Замочок покривають спеціальним цементним розчином, який застигає від впливу УФ-променів. Після завершення процесу лікар видаляє всі зайві матеріали.

3

АДАПТАЦІЯ

Відразу після завершення установки брекет системи пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту. Це пов'язано з тим, що механізму потрібен час, щоб почати діяти. Болісні відчуття починаються приблизно через кілька годин. Пацієнти скаржаться, що щелепа починає сильно боліти, а зуби, немов хитаються. Це нормально і не варто лякатися! Це говорить, що прикус починає поступово виправлятися. В цей час щелепа відчуває тиск, а м'язові тканини змінюють своє становище, тому процес викликає неприємні почуття.

Дискомфорт триває в середньому до 5-ти днів. Але якщо біль дуже сильний, Вам слід звернутися за консультацією в клініку «Євродентал», щоб лікар порадив, які знеболюючі варто прийняти.

скільки коштують

брекети на зуби

Установка брекетів в Києві - це популярна процедура. Багато людей звертаються в клініку «Євродентал» за консультацією та проведенням даної процедури. Багато оцінили наші послуги високо, тому Ви можете почитати відгуки про нас на різних незалежних сайтах і форумах.

Наші лікарі - Желнова Валерія Володимирівна та Златковский Тарас Євгенович - визнані одними з кращих фахівців за версією медичного пошукового сервісу «Doc.ua». Інші ж фахівці відносяться до провідних авторами журналу «Сучасна ортодонтія» і входять до редакційної ради. Персонал щорічно проходить підвищення професійної кваліфікації, про що свідчить наявність безлічі дипломів і сертифікатів. Вам забезпечений професійний підхід і якісне лікування зубних проблем, включаючи і послугу установки брекетів.

МИ РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ ВСІХ РЕКОМЕНДАЦІЙ, ЩОБ ЛІКУВАННЯ БУЛО МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНИМ І ПОДАРУВАЛО ВАМ КРАСИВУ ПОСМІШКУ!

Догляд

за брекетами

Багато пацієнтів хвилюються, що брекети можуть спровокувати появу карієсу. Це категорично невірно. Система не руйнує зубну емаль, тому ніяк не може нашкодити здоров'ю ротової порожнини. Але важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і правильно доглядати за зубами, щоб не було скупчення відкладень і нальоту, які й провокують багато захворювань.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років