Головна сторінка » Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія

у Києві

Дитяча стоматологія має відмінності від дорослої. Лікування зубів у дітей кардинально відрізняється. До дитячого стоматолога, який працює з малюками, пред'являються дуже високі вимоги. Ось таких лікарів Ви зустрінете в клініці «Євродентал» - дитяча стоматологія на Оболоні.

Дитяча стоматологія має відмінності з дорослою, тому що лікування зубів у дітей в корені відрізняється. До дитячого стоматолога, який працює з малюками, пред'являються дуже високі вимоги. Він повинен бути і першокласним лікарем, і тонким психологом.

Якщо дорослий пацієнт свідомо приходить на прийом до стоматолога, хоча і не без нервозності, побоювань і страху, то маленький чоловічок, потрапляючи в стоматологічний кабінет може не на жарт злякатися. Нерідко діти кричать, плачуть, особливо залишившись наодинці з лікарем без підтримки мами або тата.

У такій ситуації лікар повинен виконати віртуозну роботу: докласти всіх зусиль, щоб знайти спільну мову з маленьким пацієнтом і надати необхідну допомогу.

Ось таких лікарів Ви зустрінете в клініці «Євродентал» - дитяча стоматологія на Оболоні.

Наші дитячі стоматологи вміють знайти підхід до самого незговірливого і непосидючого маленького відвідувача клініки. У кабінеті дітки можуть подивитися популярні і улюблені мультфільми, пограти з іграшками. У нас є машинки, ляльки, роботи, конструктори та ін.

У процесі гри дитячий стоматолог веде розмову з малюком, викликає довіру, тому він в результаті дозволить лікарю оглянути зубки.

Ось такі спритні фахівці зустрінуть Вас, у дитини не виникне проблем з лікуванням зубів. У ваших силах позбавити свого малюка від страху перед стоматологом і закласти основи поваги до гігієни зубів, їх своєчасного лікування без сліз.

Особливості лікування зубів у дітей

Чим же відрізняється стоматологія для дітей? Особливості лікування зубів у малюків обумовлені не тільки психологічними проблемами. Молочні зубки істотно відрізняються від зубів дорослої людини:

  1. Корінь зуба нестабільний, що ускладнює лікування. Поставити пломбу дуже складно, рівно, як і запломбувати канали.
  2. Руйнівні процеси проходять за прискореною програмою, на відміну від темпів перебігу захворювання у дорослої людини. Карієс у дитини, якщо вчасно не помітити, за півроку здатний повністю зруйнувати молочний зуб.
  3. Під час лікування необхідно враховувати наявність зачатків постійних зубів.
  4. У дитячій стоматології використовуються зовсім інші матеріали для пломбування.
  5. Діткам, особливо у віці до трьох років, дуже складно тривалий час тримати рот відкритим, не рухаючись сидіти на місці протягом 15 хвилин, не кажучи вже про більш тривалі процедури.

Знайти кваліфікованого і терплячого дитячого стоматолога в Києві, значить вирішити більшу частину непростих для батьків задачок, пов'язаних з лікуванням зубів у своїх діток. Це допоможе зберегти здорову психіку зростаючого малюка, навчить його уважно ставитися до свого здоров'я, вчасно чистити зуби.

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ

Вам допоможе

У дитячій стоматологічній клініці Євродентал у Києві дитячі лікарі-стоматологи застосовують попереджувальну руйнування зубів терапію і технології, що дозволяють найбільш ефективним чином з мінімальними тимчасовими витратами, вилікувати карієс і вирішити інші проблеми.

Про кожного з них розповімо детально:

  • сріблення. Суть методики полягає в покритті зуба спеціальним розчином, що містить нітрат срібла. У срібла яскраво виражений антибактеріальний ефект, тому на ранніх етапах розвитку дитячого карієсу руйнування можна призупинити. Якщо процес запущений, цей спосіб діяти не буде. Процедура безболісна і не займає багато часу, тому переноситься дітками легко;
  • герметизація фісур. Проводиться з метою захисту від карієсу. Фісури - це невеликі канавки, розташовані на жувальній поверхні зуба. У них можуть накопичуватися бактерії, які дуже складно вичистити навіть зубною щіткою. Бактерії поступово руйнують зуб, викликаючи карієс. Нанесення тонкої плівки, яка щільно запечатує фісури, позбавляє від захворювання, зміцнює зуби, покращує їх рельєф;
  • фторування. Попередити розвиток карієсу допоможе обробка зубів фторовмісними засобами. Щоб уберегти зуби, процедуру слід виконувати щорічно.

У лікуванні карієсу у дітей старшого віку допускається пломбування. Для цієї мети використовуються спеціальні антисептики і пломбувальні матеріали, які підходять для роботи з маленькими пацієнтами. Процедуру проводять зі знеболенням, щоб у юного пацієнта не було болісних відчуттів, не з'явився страх відвідування стоматолога. Використовуємо препарати, які не викликають звикання і алергічних реакцій. Лікарські засоби добре переносяться і швидко виводяться з організму.

Переваги Дитячої стоматології

в Eurodental

gold-ico (3)

Досвідчені лікарі дитячої стоматології

gold-ico (2)

Іграшки, мультики та інші активності прямо в кабінеті лікаря

gold-ico (1)

Робимо лікування безболісним наскільки це можливо

gold-ico (4)

Використовуємо сучасні легкі матеріали і технології

Які Хвороби

МИ ЛІКУЄМО

1

Пульпіт

Пульпіт - запалення нерва і кровоносних судин, які знаходяться всередині зуба. Виникає, якщо вчасно не виявити карієс. Викликає сильний біль. Якщо дитина болісно реагує на гарячу і холодну їжу, набрякають ясна - це привід негайно звернутися до стоматолога, щоб зберегти молочний зуб і не допустити розвитку неправильного прикусу.

Залежно від стадії захворювання лікар підбере оптимальний варіант лікування.

Запущений пульпіт переростає в більш серйозну проблему - періодонтит. Але і з цим «монстром» впораються фахівці приватної дитячої стоматології Eurodental. Докладемо всіх зусиль, щоб зберегти зуб. Лікування проведемо в максимально щадному режимі і швидко.

Якщо збереження молочного зуба загрожує зачаткам постійного, рекомендовано видалення.

Профілактичні та терапевтичні заходи необхідно проводити вчасно і регулярно. Прислухайтеся до поради наших лікарів: починайте привчати малюка до відвідування стоматології для дітей в Києві в молодшому віці: 2-3 роки - ідеальний варіант. Так зумієте уникнути серйозних проблем.

2

СТОМАТИТ

Стоматит у дітей - це запалення слизової оболонки рота у дитини. Виявляється білими виразками за нижньою губою. Вони болять, дитина вередує, відмовляється від їжі. Спровокувати його можуть травми, отримані при падінні, або вірусна інфекція.

Лікування захворювання краще довірити фахівцеві. Залежно від виду стоматиту, лікар підбере терапію і швидко прибере негативні симптоми, що викликають роздратування малюка, розповість, як діяти вдома, щоб не допустити повторної появи виразок.

3

СТАВИМО БРЕКЕТИ

У скільки років можна ставити брекети? Неправильний прикус і викривлений зубний ряд краще перетворити в голлівудську ще в дитячому віці. Але потрібно дочекатися, коли молочні зубки замінять постійні. Зазвичай процес завершується в 11-13 років.

Брекет-системи бувають металеві, керамічні, сапфірові, пластмасові. Більш швидкий результат гарантує система, виконана з металу. Але інші мають більш естетичний вигляд і не так кидаються в очі, оскільки можна підібрати під колір зубів.

Скільки років носити брекети? Носити брекети доведеться досить довго – 2-3 роки. Дитячий ортодонт навчить, як правильно доглядати за порожниною рота в цей час, щоб не допустити розвиток карієсу. Запропонує раз на півроку приходити в клініку для професійного чищення.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

У ДІТЕЙ

Що таке відновлення зубів у дітей? У разі травми, що призвела до втрати зуба або при видаленні, порожнє місце необхідно заповнити, щоб не допустити викривлення і неправильного прикусу.

Хоча імплантація зубів є більш сучасним методом відновлення (більш детально про цю послугу можете почитати в окремій статті), в дитячій стоматології використовують протезування.

Наші фахівці підберуть найбільш відповідний тип зубного протеза. Протези виготовляють з гіпоалергенних матеріалів, що відрізняються еластичністю. І проведуть протезування в спокійній обстановці і безболісно.

ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ

У ДІТЕЙ РІЗНОГО ВІКУ

Дитяча стоматологія в Києві - це Євродентал. У нашій роботі ми дотримуємося сучасних міжнародних протоколів, гарантуємо стовідсоткову безпеку. Кабінети оснащені необхідним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє лікарю виконувати всі операції на місці.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років