Головна сторінка » Елайнери

Елайнери

ЕЛАЙНЕРИ EASY ALIGN В УКРАЇНІ

Елайнери - це сучасна альтернатива брекет систем. За допомогою елайнерів – прозорих кап для вирівнювання зубів – і сучасних 3D технологій, з'явилася можливість проводити вирівнювання зубів максимально непомітно для оточуючих.

Елайнери виготовляються з медичного пластику, який створює відчуття ідеально гладкої поверхні. На відміну від брекетів, пацієнт за весь термін лікування елайнери не відчуває сумнівів на рахунок зовнішнього вигляду.

Ціна на елайнери в Україні залежить від виробника. Стоматологія Євродентал у Києві встановлює якісні елайнери, ціна яких буде прийнятною для багатьох пацієнтів клініки.

КАПА ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ

Кожна капа елайнера виготовлена з прозорого пластику, на якому встановлені ретенційні пункти. Вони виконують функцію зсуву зубного ряду за допомогою використання міцного матеріалу - композиту. Цей матеріал наноситься на зуб, і вже на нього фіксується сама капа.

У чому різниця

Елайнери чи Брекети

Елайнери:

  • невидимі для оточуючих;
  • знімні;
  • під час лікування легше підтримувати гігієну порожнини рота;
  • не травмують слизову порожнини рота;
  • не виправляють проблеми з прикусом, положення щелеп.

Брекети:

  • видимі для оточуючих;
  • незнімні;
  • під час лікування складніше підтримувати гігієну порожнини рота;
  • можуть травмувати слизову порожнини рота;
  • виправляють більшість проблем, пов'язаних з прикусом і місцем розташування зубного ряду.

Остаточно рішення з приводу плану лікування та вибору методу, який буде оптимальним саме для Вас, приймає лікар на основі проведеної діагностики.

ПЕРЕВАГИ

Елайнерів

gold-ico (3)

Невидимість. Ніхто не помітить, що ви користуєтеся елайнерами

gold-ico (2)

Не травматичні. Не мають негативного впливу на порожнину рота, не травмують слизову

gold-ico (1)

Знімні. Ви можете їх знімати і "відпочивати"

gold-ico (4)

Комфорт. Не впливають на повсякденне життя, заняття спортом. Обмежень мінімум

ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬ

Елайнери

1

Підготовка

Діагностика та збір даних про стан ваших зубів, їх розміщення. Лікарі роблять панорамний рентген знімок, зліпок вашої щелепи для збору всієї необхідної інформації про особливості вашого прикусу.

2

Моделювання

Другий, найважливіший етап - моделювання. На відміну від брекетів, лікування елайнерами - прогнозується з ювелірною точністю. Під час другого етапу, за допомогою передових комп'ютерних технологій планується переміщення зубів, а також час і кількість кап для лікування. В середньому лікування займає близько року.

3

Виготовлення та носіння

Етап виготовлення. Розраховується кількість кап, відштовхуючись від особливостей проблеми вашого прикусу. В середньому, для лікування елайнерами виготовляється близько 20-30 кап, вони змінюються кожні 14 днів, цього вимагають правила носіння.

І фінальний етап - це безпосередньо носіння кап. Після того, як капу виготовлять в нашій лабораторії, лікарі клініки "Eurodental" розкажуть Вам порядок зміни кап і способи догляду за ними.

ПРИЧИНИ

ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЕЛАЙНЕРАМИ

Не можна стверджувати, що елайнери повністю здатні замінити лікування брекетами, але в більшості випадків, лікар ортодонт може ефективно проводити лікування з їхньою допомогою. Елайнери, на відміну від брекетів, знімні і не помітні для оточуючих. На додаток до перерахованого вище, носіння елайнерів не змінює ваше повсякденне життя і дає можливість відчувати себе комфортно в різних ситуаціях: будь то заняття спортом, прийом улюбленої їжі і навіть чистка зубів звичним для Вас засобом.

Чому

ЕЛАЙНЕРИ ЗАМОВЛЯЮТЬ У НАС

Наші ортодонти мають багаторічний досвід, були одні з перших, хто почав впроваджувати лікування елайнерами як альтернативу брекетам. Наприклад, у нашого фахівця Іванової Катерини більше п'ятдесяти успішно проведених лікувань за допомогою елайнерів. Вона проводить майстер класи в центрі елайнерів, навчаючи інших лікарів на відкритих семінарах як правильно підбирати, використовувати і встановлювати капи.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років