Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Без рубрики » Гігієна ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 1155

Гігієна порожнини рота - запорука здоров'я зубів і ясен. Практика показує, що не всі дорослі люди вміють правильно доглядати за зубами, а ті, хто вміє, часто нехтує необхідними процедурами.

Сучасне обладнання і використання новітніх методик дозволяють лікарям сімейної стоматології «Євродентал» здійснювати діагностику та профілактику зубних захворювань максимально швидко і ефективно. В сімейній стоматології «Євродентал» професійна гігієна порожнини рота і видалення зубних відкладень проводяться на високому рівні.

Послуги очищення надає лікар-гігієніст, робота якого полягає у видаленні з поверхні зубів відкладень, каменів, мікробних бляшок і м'якого нальоту. Крім того, лікар може призначити пацієнтові ремініралізуючу терапію або інший курс лікування, порадити найбільш підходящу зубну пасту, дати професійну консультацію щодо гігієни порожнини рота.

Гігієну порожнини рота необхідно проводити людям будь-якого віку. Навіть у дітей часто бувають зубні відкладення, викликані недостатньо ретельним очищенням порожнини рота.

У завдання лікаря-гігієніста входить не тільки видалення мікробних відкладень і нанесення спеціальних захисних розчинів, але й роз'яснення, як правильно чистити зуби, щоб зберегти їхнє здоров'я та білизну.

Ось чому так важливо приводити дітей на огляд до зубного лікаря.

Технології в області гігієни порожнини рота.

Сучасні технології очищення зубних відкладень дозволяють проводити гігієну порожнини рота швидко і безболісно. Перед початком процедури для досягнення максимального комфорту лікування ясна пацієнта обробляються спеціальним знеболюючим гелем, у разі необхідності робиться анестезія.

Зубні відкладення і камені видаляються за допомогою спеціальних ультразвукових пристроїв, після чого з залишками нальоту борються апаратом Airflow.

Airflow змиває зубні відкладення потужним тиском води зі спеціальним очищальним порошком. Рідина швидко «збиває» забруднювальний наліт і повертає зубам природну білизну.

AirFlow: фото до и после

На сьогоднішній день така процедура гігієни порожнини рота є однією з найефективніших, тому кожен професійно обладнаний кабінет лікаря має в наявності даний пристрій.

Звернувшись в одну з клінік мережі «Євродентал», Ви забудете про зубні відкладення. Наші фахівці надають повний комплекс послуг щодо гігієни та лікування порожнини рота. Це дозволяє здійснювати весь спектр зубних робіт в одному місці і суттєво економить час пацієнтів.

Пародонтит

Пародонтит - це запалення ясен і кісткової лунки, в якій знаходиться хворий зуб. Саме при парадонтиті зуби стають рухливими, що призводить до їхнього випадання і запалення ясен. Якщо є запалення,  то можна з упевненістю сказати, що це легка ступінь пародонтиту. Важкою стадією пародонтиту є ураження ясен і кісткової структури.

Як відбувається захворювання пародонтитом?

При захворюванні на пародонтит інфекція знаходиться між зубами і яснами. Саме після попадання інфекція починає руйнувати периодонтальні зв'язки, тобто в'язку межу коренем зуба і кісткою. Саме по собі лікування пародонтиту не викликає складнощів. Однак після лікування тканини ясен заповнюють весь простір між ділянкою і коренем зуба, тому що тканини ясен відновлюються набагато швидше. В результаті замість твердої кістки, яка повинна утримувати зуб, знаходиться м'яка тканина ясен, і при навантаженні зуб починає хитатися, що призводить до його випадання. Саме тому лікування пародонтиту зводиться не до знищення інфекції, але й до відновлення втраченої кісткової тканини.

Види пародонтиту

Генералізований пародонтит -  ознаками даного виду пародонтиту є зубний наліт, що переходить далі в зубний камінь. Все це супроводжується неприємним запахом з рота. Реакцією на зубний наліт є запалення денси, що розповсюджується на підлягаючу тканину. У пацієнта з'являється набряк ясен, що супроводжується рясними зубними відкладеннями всередині зубоясенної кишені.

Лікування генералізованого пародонтиту повинно бути комплексним і іноді за допомогою хірургічного втручання (усунення зубоясенних кишень). У разі глибокого пародонтиту можливо шинування зубів або зубнопротезування.

Хронічний пародонтит буває 2 видів: легкий, важкий.

Легкий ступінь хронічного пародонтиту характеризується наявністю кровоточивості ясен. Супроводжується неприємним запахом з рота і зміною кольору й форми ясна.
Важкий ступінь хронічного пародонтиту характеризується порушенням жувальних функцій, болем у яснах, випаданням зубів. Чищення зубів супроводжується сильними больовими відчуттями. Глибина патологічних кишень зазвичай становить понад 5-6 мм. При загостренні хронічного пародонтиту відзначається виділення гною з зубоясенної кишені та здуття ясна.

Сучасні методи стоматологічного лікування можуть допомогти Вам зберегти зуби здоровими протягом всього життя. Основою здоров'я зубів є стан навколишніх їх кісток і ясен. Без збереження здоров'я пародонта зуби в кінцевому підсумку будуть втрачені. Дана стаття призначена для того, щоб ви могли чітко уявити собі ті зміни, які відбуваються в прихованих від очей ділянках, якщо не проводити активного і регулярного підтримувального пародонтологіного лікування.

Відсутність правильної профілактики зубів і своєчасної діагностики у лікаря може привести до таких захворювань, як пародонтит і гінгівіт (запущена форма пародонтиту).

Наші лікарі та гігієністи мають високу кваліфікацію, що дозволяє їм проводити ефективну профілактику, своєчасне виявлення та адекватне лікування пародонту. Пам'ятайте, що дотримання режиму пародонтологіного лікування і регулярне відвідування стоматологічної клініки є основними умовами збереження здоров'я зубів протягом тривалого періоду часу.