Головна сторінка » Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія

Зберегти зуби пацієнта - головне завдання стоматолога, але бувають випадки, коли зробити це, на жаль, неможливо. Доводиться шукати інші підходи, вибираючи менш травматичні для клієнта способи реконструкції зубів.

Відвідування стоматолога нерідко викликає стрес, але хірургічна стоматологія 21 століття дає можливість пройти повноцінний курс лікування без страху і болю. Якісні знеболюючі препарати усувають всі неприємні відчуття. Пацієнт відчуває себе комфортно, легше переносить всі призначені лікарем маніпуляції.

Досвідчені хірурги нашої клініки, використовуючи інноваційні технології, проведуть:

 • пластику вуздечки верхньої і нижньої губи;
 • клаптикову операцію;
 • гемісекцію;
 • імплантацію зубів;
 • видалення;
 • лікування періоcтиту;
 • лікування альвеоліту.

Гарантуємо повну безпеку, доброзичливу атмосферу і позитивний настрій.

З максимальною увагою стоматолог-хірург проведе огляд, визначить, чи є новоутворення в м'яких або кісткових тканинах і наскільки вони небезпечні. І тільки переконавшись, що врятувати зуб аж ніяк не вийде, запропонує крайній захід - видалення.

В роботі використовуємо новітні технології, що дозволяє швидко, якісно і безболісно провести всі необхідні операції по лікуванню (проводяться під місцевою або загальною анестезією), підібрати оптимальну програму відновлення.

Імпланти

які ми пропонуємо

Зубні імпланти - це штучні стрижні, що за формою нагадують корінь зуба та імплантуються в кісткову тканину щелеп й забезпечують міцну основу для подальшого протезування постійними коронками і мостовидними протезами, а також можуть служити додатковою фіксацією для знімних конструкцій. Дентальні/зубні імплантати виготовляються з міцних біосумісних матеріалів: найчастіше з титану, рідше - з кераміки або металевих сплавів (титану та діоксиду цирконію).

Світові виробники імплантів Straumann, Bicon, MegaGen, Nobel Biocare, Ankylos, Megagen, B & B широко представлені в Україні.

Наші лікарі працюють з високоякісними імплантами світових виробників, які активно використовують стоматологи в Європі та США:

B&B Dental - країна виробник - Італія. Мають конусне з'єднання і глибоку подвійну різьбу, що забезпечує максимальну міцність, а також зменшує травматичність при установці імпланта в кістку. Ціна на імпланта B&B - від 7 400 грн.

MIS C1 - країна виробник - Ізраїль. Застосовуються при будь-якому типі кістки. Конусне з'єднання імпланта і аббатмента дозволяє надійно зафіксувати з'єднання і зберегти кісткову тканину. Вартість імпланта MIS C1 - від 7 900 грн.

Straumann - виробник Швейцарія, пропонує широкий асортимент матеріалів і поверхонь, включаючи такі передові технології, як Roxolid® і SLActive®, дозволяє проводити успішне протезування в будь-якій клінічній ситуації. Вартість імпланта Straumann SLA - від 17 900 грн.

Megagen - виробництво в Південній Кореї, на сьогоднішній день є одним з найбільш інноваційних заводів з виробництва імплантів у всьому світі. Найповажніший і відомий виробник імплантів Straumann в 2014 році придбав частку в компанії Megagen. Нано-шар іонів кальцію в поверхні імплантів Megagen значно збільшує швидкість їх зрощування з кісткою людини. Імпланти Megagen коштують в нашому центрі - від 6 900 грн.

ПЕРЕВАГИ

ХІРУРГІЇ В EURODENTAL

gold-ico (3)

Досвідчені лікарі

gold-ico (2)

Все обладнання міжнародної сертифікації та європейських стандартів якості

gold-ico (1)

Операції і маніпуляції будь-якої складності

gold-ico (4)

Самі обираєте лікування, яке вам підходить

ВИДИ ХІРУРГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

В Eurodental

1

Потрібно підрізати вуздечку

Вуздечка - це сполучна тканина, яка з'єднує губи з щелепою. Її деформація і недорозвинення можуть призводити до серйозних проблем у дітей і дорослих: порушення дикції, складності зі споживанням їжі, зміна зубного ряду, неправильний прикус і ін.

Пластику вуздечки порекомендують провести, якщо вона заважає установці протеза.

Операція досить проста і легко переноситься пацієнтами і забирає мало часу. Залежно від проблеми фахівець вибере найбільш підходящий спосіб усунути проблему. Після процедури призначить комплекс заходів для швидкого відновлення. Буде потрібно:

 • змінити режим харчування: виключити занадто гарячі продукти, тверді овочі, фрукти, горіхи, сухарі і т.п.;
 • налагодити ретельний догляд за порожниною рота: два рази на день чистити зуби;
 • очищати язик і ясна, полоскати антисептиком;
 • пройти повторний огляд в дату, узгоджену з лікарем.

Дотримуючись приписів лікуючого стоматолога, зумієте швидко повернутися до звичного життя і значно поліпшити її якість.

2

Проведення клаптевої операції

Така операція призначається в тих випадках, коли терапевтичне лікування пародонтиту вже не дає позитивної динаміки. Показаннями до хірургічного втручання ще можуть бути:

 • складні інфекції м'яких тканин, що супроводжуються гнильним запахом;
 • зміщення зубів;
 • витончення ясен;
 • необхідність нарощування кісткової тканини.

Остаточне рішення приймається після консультації зі стоматологами різної спеціалізації і діагностичного дослідження хворого.

Операція проводиться під місцевою анестезією якісними знеболюючими засобами, що не викликають алергічних реакцій. Від початку і до завершення процедури пацієнт не відчуває ніяких хворобливих або неприємних відчуттів. Ліки ефективні, легко переносяться пацієнтом і швидко виводяться з організму, не викликаючи звикання.

У нашій клініці хірург-стоматолог роз'яснить клієнту хід операційних дій в його випадку і розповість, скільки триватиме реабілітація. Зазвичай на це йде до 8 днів.

3

Лікування періоститу

Периостит, а в просторіччі флюс, супроводжуваний припухлістю і хворобливими відчуттями викликає масу незручностей і вимагає негайного втручання кваліфікованого фахівця.

Біль викликає запалення окістя, а призводить до цього запущений карієс, пульпіт, періодонтит, травми, інфекційні захворювання. У дітей періостит може бути викликаний ускладненнями при прорізуванні зубів.

Захворювання може протікати в гострій формі, бути гнійним або перерости в хронічний процес, який може мляво протікати протягом декількох років, періодично загострюючись.

План лікування періоститу визначає стоматолог в залежності від характеру захворювання і стану пацієнта.

Якщо буде обраний консервативний підхід, лікар видалить нерв, прочистить зубні канали і запломбує їх.

У більш складних випадках до лікування приєднається хірург-стоматолог. Окістя розріжуть і призначать полоскання, щоб позбутися гною, що скупчився. Подальша доля зуба залежить від його стану. При позитивному результаті зуб збережеться, якщо в цьому немає сенсу - його доведеться видалити.

Всі операції, пов'язані з лікуванням флюсу, проводяться під наркозом. Адже ми живемо в часи, коли терпіти біль немодно, тим більше, що у «Євродентал» - стоматологія-хірургія в Києві - в розпорядженні сучасні засоби його приборкання.

КОЛИ ПРОВОДЯТЬ

ГЕМІСЕКЦІЮ

Сучасні досягнення в стоматології дозволяють зберегти зуб навіть в дуже критичних ситуаціях. До числа таких операцій відноситься гемісекція. Вона рекомендується при патології одного з коренів многокорневого зуба. Такий підхід дозволяє зберегти здорову частину для подальшого протезування і не доводити справу до видалення.

Вивчивши стан хворого, фахівці клініки «Євродентал» запропонують найбільш відповідний план хірургічної операції. Будуть використані сучасні інструменти і матеріали, що допомагають скоротити час втручання і прискорити процес відновлення.

Після закінчення операції проводиться обов'язковий рентгенологічний контроль, для гарантії правильності виконаних маніпуляцій.

АЛЬВЕОЛІТ

– ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

Після видалення зуба залишається лунка. Бувають випадки, коли вона запалюється. У людини піднімається температура, з'являється головний біль, загальна слабкість, в лунці накопичується гній, що провокує неприємний запах. Жартувати з цим не рекомендується, рівно, як і лікувати доморощеними методами.

Потрібне термінове втручання стоматолога. Тільки кваліфікований лікар поставить правильний діагноз і підбере вірне лікування. Вже за 2 дні пацієнт підбадьориться, біль вщухне і запалення піде на спад. Якщо проігнорувати симптоми хвороба прогресуватиме і на позбавлення від неї піде від двох до трьох тижнів.

Довіртеся нашим фахівцям, вони вичистять лунку, проведуть знеболюючі процедури, призначать антибіотики.

Похід до стоматолога має стати доброю звичкою. Навіть люди старшого покоління перестали відчувати нервозність перед походом в клініку. Новий час, нові матеріали, передові технології зробили лікування зубом комфортним і безболісним.

Намагайтеся берегти свої зуби, і ваші фото завжди буде опромінювати щаслива посмішка, а ми в цьому з радістю допоможемо!

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років