Головна сторінка » Імплантація зубів

Імплантація зубів

у Києві

Імплантація зубів у Києві - послуга європейської якості від стоматологічної клініки Євродентал. Ми використовуємо імпланти зубів від іноземних виробників з гарантією якості.

Імплантація зубів має ряд переваг перед традиційною методикою відновлення зубного ряду. Зубні імпланти не викликають неприємні відчуття від стороннього тіла в порожнині рота або фізичного дискомфорту, як після установки знімних протезів.

Також варто звернути увагу на те, що при імплантації зубів немає необхідності обточувати сусідні зуби, як, наприклад, при установці зубного моста. Крім того, це ідеальне рішення для людей, у яких є захворювання слизової оболонки порожнини рота, слабо виражений альвеолярний відросток або індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовляються незнімні протези.

Зубні імпланти заповнюють будь-яке порожнє місце зубного ряду, незалежно від того, наскільки воно велике. Перевагою імплантації є те, що імплантантами можна замінити як один відсутній зуб, так і цілу щелепу при повній відсутності зубів. Це дозволяє не тільки повністю відмовитися від знімного протезу, а й максимально зберегти обсяг кісткової тканини і зняти навантаження з сусідніх зубів при прийомі їжі.

Імпланти зубів максимально наближені до натурального зуба як з фізичного, так і з естетичного боку. Так як зубний імплантат зростається з власною кісткою, це забезпечує високу функціональність як у Ваших власних зубів, на відміну від знімних зубних протезів, які можуть ускладнювати процес жування їжі. Зубні імпланти дозволять Вам їсти ваші улюблені страви з упевненістю і без болю.

Крім того, зубні імплантати можуть поліпшити Вашу мову і підняти самооцінку. Вони дозволяють повернути Вам гарну посмішку, і Ви зможете говорити не турбуючись про зовнішній вигляд, тим самим відчуваючи себе впевненіше і привабливішою.

Імпланти зубів виконані з високоякісних матеріалів, тому вони дуже міцні і служать багато років.

Зубні імпланти - це штучні стрижні, які за формою нагадують корінь зуба, імплантуються в кісткову тканину щелеп. Вони забезпечують міцну основу для подальшого протезування постійними коронками і мостовидними протезами, а також можуть служити додатковою фіксацією для знімних конструкцій.

Дентальні/зубні імплантати виготовляються з міцних біосумісних матеріалів: найчастіше з титану, рідше - з кераміки або металевих сплавів (титану та діоксиду цирконію).

Світові виробники імплантів Straumann, Bicon, MegaGen, Nobel Biocare, Ankylos, Megagen, B & B широко представлені в Україні.

Наші лікарі працюють з високоякісними имплантами світових виробників, які активно використовують стоматологи в Європі і США:

B & B Dental - країна виробник - Італія. Мають конусне з'єднання і глибоку подвійну різьбу, що забезпечує максимальну міцність, а також зменшує травматичність при установці імпланта в кістку. Ціна на імпланти B & B - від 7 400 грн.

MIS C1 - країна виробник - Ізраїль. Застосовуються при будь-якому стані кістки. Конусне з'єднання імпланта і аббатмента дозволяє надійно зафіксувати з'єднання і зберегти кісткову тканину. Вартість імпланта MIS C1 - від 7 900 грн.

Straumann - виробник Швейцарія, пропонує широкий асортимент матеріалів і поверхонь, включаючи такі передові технології, як Roxolid® і SLActive®, дозволяє проводити успішне протезування в будь-якій клінічній ситуації. Вартість імпланта Straumann SLA - від 17 900 грн.

Переваги Імплантації

в EURODENTAL

gold-ico (3)

Досвідчені лікарі і відмінне обладнання

gold-ico (2)

Сучасні методи лікування

gold-ico (1)

Пацієнт сам може визначити терміни етапів терапії, вибрати найбільш підходящий план і вартість

gold-ico (4)

Обговоривши план і вартість, внісши корективи, лікар і пацієнт ухвалять спільне рішення про подальші дії

як встановлюють імпланти

В «EURODENTAL»

1

ПЕРШИЙ ЕТАП – ПІДГОТОВКА ДО ІМПЛАНТАЦІЇ

Підготовка до імплантації починається з комплексного обстеження у стоматолога, яке може зайняти від кількох годин до кількох тижнів. Запишіться на безкоштовну консультацію до імплантолога клініки Євродентал для того, щоб оцінити загальний стан порожнини рота і обговорити план лікування.

Найчастіше Вам необхідно буде зробити панорамний знімок (ортопантомограмма) і КТ зубів (комп’ютерна томографія верхньої і нижньої щелеп). Вони дозволять лікарю оцінити стан зубощелепної системи, зрозуміти, чи підходить кісткова тканина пацієнта для процесу імплантації, або її потрібно підготувати, а також підібрати найбільш підходящий тип імплантів. При необхідності наші лікарі проводять підготовку кісткової тканини до імплантації – аугментацію, або синус-ліфтинг.

Обов’язковим етапом підготовки до імплантації є санація порожнини рота: якщо є необхідність – потрібно видалити уражений зуб (на місце якого пацієнт хоче ставити імплант), пролікувати карієс, при періодонтиті – обов’язково провести лікування, зняття під’ясневих зубних відкладень з обробкою зубодесневих кишень при пародонтиті та / або пародонтозі, а також детально оглянути протези або інші ортопедичні конструкції, щоб оцінити їх стан (можливо, знадобиться їх заміна).

Перед початком імплантації пацієнтам бажано пройти сеанс професійної гігієни порожнини рота: видалити зубний камінь і наліт за допомогою ультразвуку і AirFlow.

Після комплексного огляду пацієнта складається індивідуальний план лікування, лікар підбирає тип імплантів, які найбільш підходять для пацієнта, з урахуванням стану і особливостей його ротової порожнини, а також побажань клієнта.

2

ДРУГИЙ ЕТАП — ХІРУРГІЧНИЙ

На цьому етапі відбувається вживлення імпланта в кореневу частину. Для цього сам імплант (той, що Ви бачите сірим кольором на малюнку нижче) акуратно вкручують в кістку під місцевою анестезією. За відгуками наших пацієнтів, ця процедура набагато менш дискомфортна, ніж вони очікували, а професійно виконана анестезія дозволить відчувати себе абсолютно комфортно. Лікар покриває встановлений імплант спеціальною заглушкою і зашиває ясна над ним, щоб запобігти потраплянню інфекції всередину. У такому вигляді імплант залишається на період від 3 до 6 місяців (індивідуально для кожного пацієнта) для приживлення. У деяких випадках можна встановлювати коронку безпосередньо після імплантації.

Після того, коли щелепна кістка зростається з встановленим имплантом, лікар може переходити до завершення першого етапу. Для цього він спочатку встановлює формувач ясен на 6-12 днів. Зовні він нагадує металевий гвинт, який складається з міцного титану і має стійкість до корозії. Формувач ясен повторює контури зуба, дозволяє створити натуральний контур для ясна, прийняти нею необхідну повноту і природний об’єм.

3

ТРЕТІЙ ЕТАП — ОРТОПЕДИЧНИЙ

Після установки абатмента, лікар одягає на імплант з абатментом коронку, елемент мостовидного протеза або знімний протез. Існує два типи коронок за способом кріплення до імпланта:

Після того, як до імпланта гвинтом прикручується абатмент, лікар проводить зняття відбитків. Потім їх відправляють в зуботехнічну лабораторію, де зубний технік виготовляє робочу модель і відливає каркас для коронки. Потім коронку фіксують на абатмент, поєднуючи їх за допомогою спеціального стоматологічного цементу.
Перевагами такої установки протеза є простота у виготовленні, надійність фіксації і естетичність, особливо, якщо йдеться про імплантацію фронтальних зубів:

Коронка з гвинтовою фіксацією

При гвинтовий фіксації, після зняття відбитків в зуботехнічній лабораторії виготовляється коронка, яку фіксують до абатменту поза порожниною рота. Потім вже готову конструкцію вставляють безпосередньо в імплант, фіксуючи її гвинтом. Коронка і абатмент мають наскрізний вертикальний отвір для гвинта, що дозволяє надійно прикріпити їх до імпланта. Отвір, який залишається на жувальній поверхні коронки, легко закривається звичайним пломбувальним матеріалом.
Перевагами гвинтової фіксації є висока точність в обробці поверхонь з’єднання у зв’язку із заводським виготовленням, що також забезпечує точність посадки на імплант.

Також при необхідності, є можливість зняти або замінити протез, що дуже зручно як для лікаря, так і для пацієнта, так як дозволяє заощадити час і витрати і ніяк не позначається на якості імпланта.

Після виготовлення коронки заданого кольору і форми настає момент її примірки та подальшої фіксації. Забирають формувач ясен і за допомогою динамометричного ключа фіксують абатмент і коронку на цемент або прикручують коронку з гвинтовою фіксацією.

Також останні дослідження показали ефективність використання тимчасової коронки в процесі імплантації.

Ціна імплантації зубів була вказана орієнтовна, щоб Ви могли ознайомитися з ціновою політикою в стоматології Eurodental. Більш точну ціну Ви зможете дізнатися, записавшись на прийом до наших фахівців, які після проведення безкоштовної консультації зможуть озвучити ціну майбутнього лікування, виходячи з конкретного випадку. Клієнтам, які вимагають установки більш ніж одного імпланта ми надаємо знижки.

Більш докладно про історію розвитку імплантів і нюанси процесу імплантації Ви можете почитати в статті нашого блогу.

Також у нашому блозі, ви можете прочитати статтю про те, чим відрізняються зубні імланти і який зубний імплант краще вибрати

Як доглядати

за імплантами

Як в післяопераційний період, так і після завершення процесу імплантації, необхідно строго слідувати рекомендаціям лікаря. Особливо важливо дотримуватися правил догляду в перші місяці після імплантації, коли слизова оболонка особливо вразлива до інфекцій і мікробів. Доктор призначає спеціальні лікарські препарати і розчини для ополіскування рота. Основне правило догляду за імплантами – ретельна гігієна ротової порожнини. Необхідно регулярно проводити чистку зубів щіткою, для очищення простору між зубами використовують спеціальні йоршики і флоси. Також дуже ефективним засобом для гігієни є іригатор – він дозволяє видалити залишки їжі навіть із самих важкодоступних місць. Дотримуючись усіх правил і рекомендації лікаря, Ви зможете не тільки оцінити ефект від імплантації вже відразу після завершального етапу загоєння, але і забезпечити максимально тривалий строк служби системи.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років