Головна сторінка » Керамічні брекети

breket1

Керамічні брекети

Неправильний прикус є не тільки естетичним недоліком. Він здатний привести до стирання емалі зубів і спровокувати патології ясен. Уникнути подібних проблем і відновити рівний зубний ряд допоможе установка керамічних брекетів.

Скористатися такою послугою ви можете в клініці Eurodental. Наші стоматологи мають величезний практичний досвід і сучасне обладнання, вони підберу для вас найкращі керамічні брекет системи в Києві і допоможуть досягти максимального ефекту.

Що таке керамічні брекети?

Це система незнімного типу, використовувана для вирівнювання зубного ряду. Вона складається з таких елементів:

 • невелика керамічна пластина, що фіксується на зубі;
 • дуга з пружного металу, яка використовується для підтягування зубів і їх вирівнювання;
 • лігатура – металевого або силіконового кільця;
 • сполучна кільце, яке фіксує дугу шляхом кріплення на останній в ряду зуб.

Для їх виробництва використовуються сучасні гіпоалергенні матеріали.

Кому підійдуть керамічні брекети?

Поставити керамічні брекети в Києві в нашій клініці можна як дітям, так і підліткам або дорослим пацієнтам. Вони підходять усім, хто хоче позбутися від таких станів:

 • неправильний прикус;
 • викривлені зуби;
 • аномальне розташування одного або кількох молярів, через що страждає зовнішній вигляд зубного ряду;
 • непропорційні щелепи;
 • наявність у пацієнта алергічної реакції на метал, що унеможливлює встановлення брекет-системи з металу.

Через наявність в ротовій порожнині пустот може статися зсув зубів, що призводить до формування неправильного прикусу і робить посмішку непривабливою. Крім цього, може постраждати мова, деформуватися особа, з’явитися проблеми з травленням. Тому не варто відкладати візит до стоматолога. Ціна керамічних брекетів доступна, тому скористатися ними зможе кожен, у кого є перераховані проблеми.

Переваги та недоліки керамічних брекет-систем

Брекети з кераміки затребувані в стоматології завдяки таким достоїнств:

 1. привабливий зовнішній вигляд (їх колір подібний до відтінку зубної емалі, тому вони практично не помітні на зубах);
 2. комфортне використання;
 3. міцність фіксації;
 4. виключення ушкоджень ясен;
 5. гипоаллергенность;
 6. безболісність установки;
 7. виключення дефектів дикції;
 8. здатність виправити навіть запущені дефекти;
 9. швидка адаптація.

Але є у них і деякі недоліки:

 1. міцність кераміки нижче, ніж у металу;
 2. при пошкодженні засувки доводиться встановлювати нову конструкцію;
 3. вимагають більш тривалого носіння;
 4. можливість зміни тону керамічних пластин під впливом чаю, кави, куріння, напоїв, що містять штучні барвники.

Крім цього, варто врахувати, що ціна керамічних брекетів в Києві вище, ніж у аналогічних конструкцій з металу. Але незважаючи на це, вони досить популярні, що пояснюється перш за все можливістю виправити прикус без естетичних дефектів посмішки. До того ж уникнути недоліків можна, якщо звернутися до досвідченого фахівця, який використовує якісні сучасні матеріали і детально розповість про догляд за конструкцією.

Різновиди керамічних брекет-систем

Вартість керамічних брекетів залежить від їх виду:

 1. Лігатурні. У такій системі для кріплення дуг використовуються спеціальні гумки з силікону або металеві кільця – лігатури. Згодом колечка розтягуються, тому може знадобитися їх заміна. За зовнішнім виглядом вони кілька програють безлігатурні конструкціям. Але якщо необхідно виправити значні дефекти зубного ряду, використовують саме цей вид брекетів. До переваг відносять і доступну ціну керамічної брекет-системи з лігатурами.
 2. Безлігатурні. Для фіксації такої конструкції використовують скоби або спеціальні засувки. Завдяки цьому спрощується догляд за брекетами, а пацієнт може рідше відвідувати ортодонта. Такі конструкції мають більш привабливий зовнішній вигляд і зручні в носінні. Це впливає на те, що вартість керамічних брекетів безлігатурні вище.
Як проходить установка керамічних брекет систем?

Перш ніж поставити керамічні брекети, необхідно провести повну санацію ротової порожнини. Під час консультації ортодонт визначить ступінь викривлення зубного ряду і підбере максимально ефективну систему. Установка проводиться поетапно:

 • Ортодонтичні конструкції виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Тому лікар зробить відбитки. Вибравши керамічні брекети в Києві, стоматолог підбере відтінок пластин, який буде ідеально поєднуватися з кольором зубної емалі.
 • Проводиться установка конструкції.
 • Приблизно 1 раз в 6 місяців важливо відвідувати лікаря. Це необхідно для корекції конструкції і проведення чистки системи.
 • Через 1,2-2 роки конструкцію знімають.

Щоб результат вирівнювання зубів зберігся, потрібен певний час використовувати ретейнер або прозорі капи.

Якщо ви мрієте про ідеальну усмішці, зверніться в нашу клініку. Ми пропонуємо весь спектр стоматологічних послуг, гарантуємо якість і безпеку. Використовуємо надійні брекет-системи перевірених брендів і підбираємо індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Щоб уточнити ціну керамічних брекетів в Києві, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті.

Автор:

Желнова Валерія Володимирівна

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Металеві брекеты

Металеві брекети - найдоступніший і ефективний спосіб виправити дефекти зубного ряду. І придбати голлівудську посмішку! Сучасні конструкції з металу практично не поступаються в естетичності керамічним системам. Але при цьому вони гарантують відмінний результат в більш короткі терміни. Встановити металеві брекети в Києві можна в клініці Eurodental. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих ...

Сапфірові брекети

У минулому багато людей, які потребують корекції зубного ряду, відмовлялися ставити брекет-систему через її неестетичного вигляду. Але сьогодні все змінилося. Завдяки використанню сучасних технологій з'явилися сапфірові брекети, здатні стати стильним прикрасою і при цьому ефективно вирівняти зубний ряд. Встановити сапфірові брекети в Києві пропонуємо в стоматологічній клініці Eurodental. У нас ...
Запишіться на прийом
Зараз