Головна сторінка » Керамічні вініри — гарна посмішка на довгий час

3 (3)

Керамічні вініри – гарна посмішка на довгий час

Керамічні вініри є мікропротезами, що мають вигляд тонких пластин. Виготовляються вони зі спеціальної порцелянової маси, тому відрізняються високою міцністю і хорошими експлуатаційними характеристиками. Керамічні вініри в Києві популярні серед пацієнтів різного віку, через те, що дозволяють придбати красиву голлівудську посмішку за прийнятну ціну.

Встановити керамічні вініри в Києві пропонуємо в клініці Eurodental. Досвідчені стоматологи працюють з якісними матеріалами та знаходять індивідуальне рішення для кожного клієнта.

Коли необхідне встановлення керамічних вінірів?

Зазвичай встановлюються керамічні вініри на зуби спереду, через те, що їх основне призначення полягає відновленні естетичності зубного ряду. Вони дозволяють приховати практично будь-які дефекти й зробити посмішку красивою.

Встановлюють мікропротези з кераміки в наступних випадках:

 • зуби мають жовтий або сірий колір;
 • між зубами великі щілини;
 • на емалі є сколи або тріщини;
 • зубний ряд нерівний;
 • ерозія емалі у вигляді плям;
 • потемнілі пломби (виділяються на тлі природних зубів).

Встановити керамічні вініри можна при наявності різних естетичних проблем. Важливо знати, що вони не усувають дефекти, а лише маскують їх. Скористатися послугою ви можете в клініці Eurodental. Ми виготовляємо вініри за допомогою комп’ютерних технологій з високоякісних матеріалів, тому гарантуємо надійність і безпеку.

Важливі переваги керамічних вінірів

Якщо для коригування естетичності посмішки обрано керамічні вініри, вартість конструкції може здатися зависокою, але витрати повністю компенсуються їх перевагами. До позитивних якостей варто віднести наступні:

 1. Природність. Колір кераміки практично не відрізняється від природного кольору зубів, тому оточення точно не здогадається про наявність мікропротезів.
 2. Міцність. Стоматологічний фарфор характеризується відмінними характеристиками міцності. Мікропротези витримують великі навантаження, хоча і необхідно дотримуватися деяких рекомендацій лікаря.
 3. Відсутність щілин. Виключено розмноження патогенних мікроорганізмів в щілинах і утворення карієсу.
 4. Довговічність. Вініри з кераміки можуть прослужити до 10 років, при цьому з часом вони не темніють і зберігають свій первинний зовнішній вигляд.
 5. Простота догляду. При наявності керамічних коронок не потрібен спеціальний догляд, однак від відкривання пляшок зубами або розкушування горіхів все ж варто відмовитися.
 6. Безпека. Стоматологічна кераміка не викликає алергічних реакцій, а тому підходить навіть людям з підвищеною чутливістю.

До переваг варто віднести й мінімальне обточування зуба при встановленні. Якщо ви вирішили встановити керамічні вініри на зуби, ціна послуги в нашій клініці обґрунтована, при цьому ми використовуємо тільки кращі матеріали та розробки. Враховуйте, що ціна на керамічні вініри залежить від використовуваних матеріалів і інших чинників. Дізнатися точну вартість можна під час консультації у лікаря.

Особливості встановлення керамічних вінірів

Якщо необхідні керамічні вініри, ціна в Києві може відрізнятися в різних клініках. У Eurodental вас чекають вигідні умови. Процес встановлення тонких пластин на зуби можна розділити на кілька етапів:

 1. Консультація. Лікар проводить огляд і з’ясовує, чи немає протипоказань до встановлення вінірів. Під забороною пластини при бруксизмі, стиранні емалі, карієсі, в разі занять травмонебезпечним видом спорту.
 2. Препарування та виготовлення зліпків. При обточуванні використовується анестезія, тому процедура безболісна. За індивідуальними зліпками виготовляються керамічні вініри (вартість змінюється в залежності від обраного матеріалу).
 3. Встановлення тимчасових вінірів. Вони необхідні, щоб попередити підвищену чутливість зубів при вживанні їжі та напоїв.
 4. Примірка й встановлення керамічних вінірів. Для кріплення використовуються спеціальні стоматологічні склади. Вони забезпечують гарну фіксацію на довгий час.

Якщо ви хочете поставити керамічні вініри, ціна мікропротезів у нас прийнятна. При виготовленні використовуються комп’ютерні технології, тому ми гарантуємо високу точність і безпеку. Встановлення виконують досвідчені та кваліфіковані лікарі за допомогою сучасного обладнання.

Якщо хочете мати красиву голлівудську посмішку, застосування керамічних вінірів може стати відмінним рішенням. Записуйтеся на консультацію до стоматолога клініки Eurodental, щоб визначити можливість встановлення вінірів. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Мати білосніжну усмішку може кожен!

Автор:

Шматко Ганна Андріївна

Стоматолог-терапевт

Керамічні вініри – гарна посмішка на довгий час

Керамічні вініри є мікропротезами, що мають вигляд тонких пластин. Виготовляються вони зі спеціальної порцелянової маси, тому відрізняються високою міцністю і хорошими експлуатаційними характеристиками. Керамічні вініри в Києві популярні серед пацієнтів різного віку, через те, що дозволяють придбати красиву голлівудську посмішку за прийнятну ціну. Встановити керамічні вініри в Києві пропонуємо в ...

Поставити вініри в Києві

Шукаєте, де поставити вініри в Києві? Стоматологічна клініка «Eurodental» готова запропонувати свої послуги. Ми завжди гарантуємо доступні ціни і відмінні результати. У нас є все необхідне для того, щоб зробити голлівудську посмішку. Що таке вініри, і коли вони встановлюються? Вініри являють собою тонкі пластинки з кераміки або композиту, які ставляться ...
Запишіться на прийом
Зараз