Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Лінгвальні брекети в Києві

Лінгвальні брекети в Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 671

Неправильний прикус, викривлений зубний ряд доставляють масу неприємностей, особливо в молодому віці. Впоратися із подібними «примхами природи» можна за допомогою брекетів.
Що це, коли краще встановлювати, які вибрати, де можна замовити лінгвальні брекети в Києві - всі відповіді в нашій статті.

Крім естетичної цінності, у цих систем є і більш прозаїчна роль - допомогти зберегти зуби здоровими. Адже неправильний ріст зубів супроводжується частими захворюваннями порожнини рота, зважаючи на складність при чищенні, через те, що зуби «наступають» одне на одного, може стиратися емаль.

Види брекетів

Слово прийшло до нас з англійської мови: «bracket» в перекладі означає «скоба». Системи такого роду в основі мають ортодонтичну дугу, виконану у формі правильного зубного ряду. В ході лікування її змінюють кілька разів, використовуючи різні види.

До дуги кріпляться маленькі скоби - брекети (за виглядом нагадують невеликі замочки). Встановлюють їх на кожен зуб за допомогою спеціального клею.

Чинячи тиск певної сили, системи розсовують ряд, дозволяючи кожному зубу зайняти своє місце.

Залежно від того, як вони розташовуються на зубах, існують:

  • вестибулярні - кріпляться із зовнішнього боку. Виготовляють з металу, кераміки, оксиду алюмінію, композитних складів, сапфірів тощо;
  • лінгвальні - встановлюються на внутрішню сторону. Перевага в тому, що їх не видно. Однак у них є і негативні сторони. До внутрішніх систем складніше адаптуватися, вони позначаються на дикції.

Для дітей можна підібрати фігурні брекети або кольорові. До них підлітки ставляться більш лояльно, сприймаючи як частину оригіналу.

Лінгвальні брекети - ціна в Києві

Лінгвальні брекет-системи стоять на порядок дорожче зовнішніх. Але цей недолік окупається з лишком, оскільки носити їх доведеться значно менше, ніж зовнішні.

Як уже зазначалося вище, внутрішні системи можуть порушувати дикцію, оскільки злегка зменшують порожнину рота. Згодом це відчуття нівелюється і все приходить в норму. Клієнтам, для яких мова є важливим робочим інструментом, краще всі проблеми обговорити з лікарем заздалегідь.

Встановивши внутрішню систему, доведеться пристосуватися до особливостей догляду за зубами. Чистка внутрішньої системи скрутна. Доводиться вибирати: ускладнити собі життя або зупинитися на зовнішньому варіанті. Але спокуса заховати пристосування від сторонніх очей частіше бере верх.

Дізнатися, якою буде ціна на лінгвальні брекети в Києві, краще при зустрічі з лікарем у стоматологічній клініці «Eurodental». Тільки індивідуальний підбір може забезпечити якісний результат установки брекет-системи та визначити кінцеву вартість процедури.

Коли встановлювати брекети?

Найкраще  - в період формування організму на етапі його активного росту. Ефект буде максимальний. Але і в зрілому віці це можливо. Так що, якщо ваші батьки не проявили рішучості, беріть справу у свої руки. Прикладом  є досвід зірок Голлівуду Фей Данауей, Тома Круза, Фейт Хілл, які не посоромилися з'явитися на червоній доріжці та посміхатися під спалахами фотокамер, поблискуючи брекетами.

Вікових обмежень у сучасних брекет-систем не існує. Однак при серйозних проблемах зі здоров'ям установка брекетів лінгвальних буде неможлива.

Перешкодою до виправлення прикусу або зубного ряду є інфекційні хвороби, включаючи туберкульоз, захворювання ендокринної системи, порушення імунітету, поганий стан крові.

Брекети не встановлюють при пародонтиті. Поганий стан кісткової і сполучної тканини теж викличе серйозні труднощі, оскільки не дасть щелепі перебудуватися під нове розставлювання зубного ряду.

Етапи лікування


Все починається з консультації у лікаря-ортодонта в центрі стоматології на Оболоні «Eurodental». Фахівці нашої клініки оцінять вашу ситуацію, пояснять особливості перебігу лікування і дадуть відповідь на всі питання, що виникли. Приймати рішення в ту ж секунду не обов'язково. Ви можете все обміркувати не поспішаючи, а потім прийти на діагностику.

Діагностика


На цьому етапі роблять рентгенівський панорамний знімок щелепи, фото обличчя і зубів, відбитки зубного ряду. Зібравши всю потрібну інформацію, стоматолог займеться аналізом (без присутності пацієнта) і складе план подальших дій.

Обговорюємо план разом


Це час предметної розмови. Ортодонт знайомить із розробленим планом, пропонує вибрати кращу систему внутрішніх брекетів у Києві, яку пропонує саме наша клініка.

Узгоджується тривалість носіння і кінцева вартість процедури.

Установка


Це найбільш відповідальна і кропітка частина роботи. Від точності установки брекет-системи залежить комфорт під час носіння і правильність розташування зубів. Якщо зрушити брекет навіть на частку міліметра, годі й отримати бажаний результат.

Установка лінгвальних систем має свою особливість: спочатку конструкція закріплюється на гіпсовій моделі щелепи пацієнта, а потім за допомогою силіконової капи переноситься на зуби. «Непрямий спосіб» легше переноситься людиною і займає менше часу, а точність дуже висока.

Сам процес не викликає ніяких больових відчуттів.

Перед установкою зуби полірують, покривають на кілька хвилин спеціальним складом. Після його видалення висушують зубки. На підготовлену емаль доктор наносить клейний склад.

Дуже важливо прийти на процедуру добре підкріпившись. У голодної людини рясно виділяється слина, тому зуби будуть вологі, приклеїти брекет у такій ситуації дуже складно.

Ще одне важливе правило - зуби повинні бути абсолютно чистими. Перекусивши, не забудьте їх ретельно очистити.

У деяких випадках потрібно виконати розведення прикусів. Для цього на бічні зуби наносять м'який пломбувальний матеріал. В результаті зуби не будуть повністю замикатися і кусати брекети. На перших порах відчувається незручність, яке проходить протягом тижня.

Вирівнювання зубного ряду


На це йде від 8 до 12 місяців. За цей час доведеться кілька разів відвідати клініку. При кожному відвідуванні проводиться заміна дуги. Рухаються від слабкої до більш сильної. Установка нової дуги супроводжується трохи неприємними відчуттями, оскільки змінюється тиск на зуби. Зазвичай цей дискомфорт проходить через пару днів. Процес вирівнювання зачіпає верхню частину зуба і коріння.

Виправляємо прикус


Його тривалість залежить від стану прикусу пацієнта. При нормальному розвитку подій цей етап займає кілька місяців. Якщо прикус вимагає серйозного втручання,  процес затягнеться до двох років.

У цей період встановлюють «жорсткі» дуги. Їх завдання - домогтися суміщення верхньої і нижньої щелепи.

Завершальна фаза


До цього моменту пацієнт може втрачати терпіння, але етап важливий, і залишилося зовсім трохи до красивої посмішки. У цей період до роботи підключаються додаткові міжщелепні еластики. Лікар розповість, як з ними поводитися, оскільки вам доведеться самостійно виконувати рекомендації лікаря: надягати гумки на ніч або носити протягом певного часу, знімаючи тільки під час споживання їжі.

Знімаємо брекет-систему


Ми підійшли до завершального етапу. Він займає небагато часу, більша частина якого йде на очищення зубів від залишків клею. Потім емаль полірується. Така процедура абсолютно безболісна.

Доктор, що лікує встановить знімний ретенційний (утримувальний) апарат і пояснить, як ним користуватися. Одягати потрібно спочатку тільки на ніч. Це закріпить досягнуті результати.

Наші поради


Після установки брекетів слід дотримуватися деяких правил:

  • чистити зуби після кожного прийняття їжі, використовуючи щітку, спеціальний йоржик і зубну нитку;
  • відмовитися від горіхів, насіння, попкорну і подібних продуктів;
  • не кусати тверді продукти (яблука, м'ясо, сира морква), а нарізати на невеликі порційні шматочки;
  • під забороною халва, жувальна гумка, деякі види цукерок, гарячі напої.

Частіше дивитеся в дзеркало, перевіряючи цілісність брекет-системи. І якщо раптом помітили порушення, негайно зв'яжіться зі своїм стоматологом у телефонному або іншому форматі.