Головна сторінка » Металеві брекеты

plastikovye-brekety (1)

Металеві брекеты

Металеві брекети – найдоступніший і ефективний спосіб виправити дефекти зубного ряду. І придбати голлівудську посмішку! Сучасні конструкції з металу практично не поступаються в естетичності керамічним системам. Але при цьому вони гарантують відмінний результат в більш короткі терміни.

Встановити металеві брекети в Києві можна в клініці Eurodental. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих стоматологів за доступними цінами.

Особливості металевої брекет-системи        

Брекети металеві стали використовуватися ортодонтами для корекції зубного ряду найпершими. Але з тих пір вони сильно змінилися і вже не є громіздкою і малопривабливою конструкцією. Зараз навіть металеві пластинки перетворилися в ефектний аксесуар, який робить посмішку ідеальною.

Залежно від методу установки вони можуть бути лінгвальними і вестибулярними.

Лінгвальні кріпляться до задньої поверхні зубного ряду, тому з боку вони абсолютно не помітні. У цьому їх головна перевага. Але так як їх установка пов’язана з певними складнощами, ціна таких металевих брекетів досить висока.

Вестибулярні конструкції розміщуються на зовнішній стороні зубів. До їх достоїнств лікарі відносять:

 • легкість в установці і коригування;
 • надійність і висока ефективність;
 • стійкість до фарбування;
 • відсутність впливу на дикцію;
 • ціна металевих брекетів вестибулярного типу найдоступніша.

Їх можуть виготовляти з різних матеріалів. При бажанні можна вибрати повністю прозорі пластини або варіанти будь-якого яскравого відтінку.

Також металеві брекети бувають наступних видів:

 1. Лігатурні. Для кріплення пластинок використовуються спеціальні гумки. Їх недолік в тому, що гумки здатні поступово розтягуватися і вимагають регулярної заміни.
 2. Безлігатурні, або саморегулюючі. У такій конструкції немає гумок, а для фіксації дуги в них використовується спеціальний замочок. Це робить конструкцію менш громіздкою і дозволяє пацієнтові самостійно регулювати ступінь тиску системи на зуби. Процес вирівнювання зубного ряду з безлігатурні системами проходить швидше, а відвідувати лікаря потрібно рідше. Це відбилося на ціні металевої брекет-системи саморегульованого типу. Вона вище, ніж у лігатурних брекетів.

У клініці Eurodental пропонують установку всіх видів брекет-систем за доступною ціною.

Скільки потрібно носити металеву брекет-систему?

Точний час використання конструкції визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта. На цей термін можуть вплинути:

 • Відстань між зубами. Якщо вони розташовані занадто тісно, ​​може знадобитися видалення деяких з них. Щоб цього не робити, лікар може використовувати спеціальні скоби, які здатні розширити міжзубний простір. Ця процедура зазвичай займає небагато часу.
 • Аномалії зубів. Чим більше деформованими є зуби, тим більше часу буде потрібно на корекцію дефекту.
  Вік пацієнта. Поставити металеві брекети в Києві можуть пацієнти будь-якого віку. Однак змістити зуби у підлітків вийде швидше, так як їх щелепу ще знаходиться на стадії формування.
 • Стан порожнини рота. Перш ніж поставити брекети, лікар проводить повне санування ротової порожнини. На це теж може піти деякий час.
 • Вид брекет-системи. У кожної конструкції є свій період носіння. Наприклад, використовуючи саморегулюючу систему, вийде виправити дефект в 4 рази швидше.

Ортодонти виділяють три періоди носіння брекет-систем:

1 рік доведеться носити конструкцію тим, кому потрібно злегка підкоригувати зубний ряд або виправити прикус;
2 роки – є стандартним періодом носіння брекетів;
2,5 року буде потрібно, щоб виправити значне викривлення зубного ряду.

Установка і догляд за металевими брекетами

Установка металевих брекетів в Києві включає кілька етапів:

 • огляд і підготовка ротової порожнини;
 • установка брекет-системи;
 • процес звикання;
 • корекція у фахівця;
 • зняття пластин.

Щоб процес не затягнувся надовго, важливо правильно доглядати за зубами під час носіння брекетів:

 1. Чистити зуби потрібно кожного разу після їжі або навіть легкого перекусу.
 2. Крім зубної щітки необхідно користуватися зубною ниткою, іригатора і спеціальним йоржиком для очищення конструкції. Додатково варто використовувати дезінфектор порожнини рота.
 3. Під час носіння брекетів необхідно переглянути свій раціон, прибравши з нього тверду, в’язку їжу (м’ясо, горіхи, іриски) і фарбувальні напої (чай, кава, червоне вино, напої зі штучними барвниками).
Вартість металевих брекетів

Ціна установки конструкції залежить від її виду та складності клінічного випадку. Клініка Eurodental пропонує доступні ціни на ортодонтические послуги в Києві в порівнянні з конкурентами.

У нашій клініці працюють досвідчені ортодонти, які допоможуть зробити вашу посмішку ідеальною в максимально короткі терміни. Ми використовуємо сучасне обладнання та якісні матеріали, тому гарантуємо безпеку і надійність послуг, що надаються.

Якщо ви хочете знайти рівну посмішку, запишіться на прийом до фахівця в нашу клініку прямо зараз – телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Автор:

Луцький В’ячеслав Ярославович

Стоматолог-терапевт

Металеві брекеты

Металеві брекети - найдоступніший і ефективний спосіб виправити дефекти зубного ряду. І придбати голлівудську посмішку! Сучасні конструкції з металу практично не поступаються в естетичності керамічним системам. Але при цьому вони гарантують відмінний результат в більш короткі терміни. Встановити металеві брекети в Києві можна в клініці Eurodental. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих ...

Сапфірові брекети

У минулому багато людей, які потребують корекції зубного ряду, відмовлялися ставити брекет-систему через її неестетичного вигляду. Але сьогодні все змінилося. Завдяки використанню сучасних технологій з'явилися сапфірові брекети, здатні стати стильним прикрасою і при цьому ефективно вирівняти зубний ряд. Встановити сапфірові брекети в Києві пропонуємо в стоматологічній клініці Eurodental. У нас ...
Запишіться на прийом
Зараз