Головна сторінка » Металокерамічні коронки

01-metallokeramica (1)

Металокерамічні коронки

Незважаючи на те, що сучасна стоматологія активно розвивається, металокерамічні коронки не втрачають своєї актуальності. Багато пацієнтів вибирають ці конструкції за їх міцність, довговічність і непогані естетичні властивості. До того ж ціна металокерамічної коронки нижче, ніж безметалевої конструкцій.

Встановити металокерамічні коронки в Києві можна в клініці Eurodental. Наші стоматологи допоможуть відновити здоров’я і функціональність ротової порожнини.

Конструктивні відмінності

Коронки металокерамічні є незнімні ортопедичні конструкції. Їх основу складає металевий каркас. Поверх нього декількома шарами наноситься стоматологічна кераміка. Кожен шар піддається термічній обробці, тому в підсумку конструкція набуває високу міцність і може витримувати великі навантаження.

Виготовляється протез по попередньо зробленим зліпкам. Кожна коронка підганяється індивідуально для кожного пацієнта, тому має високі функціональні характеристики. Коронку з металокераміки в Києві можна поставити в стоматологічній клініці Eurodental. Ми застосовуємо сучасні технології при виготовленні ортопедичних конструкцій, тому гарантуємо високу якість.

Чому коронки з металокераміки в Києві користуються популярністю?

Часто наші пацієнти вибирають коронки з металокераміки, адже ціна їх невисока, але при цьому вони налічують чимало інших переваг. До основних плюсів протеза відноситься наступне:

  • Естетичність. Колір кераміки ретельно підбирається під природні зуби, тому коронка залишається невидимою для сторонніх очей. Зберігається естетичність посмішки.
  • Здатність витримувати великі навантаження. Міцна конструкція дозволяє вживати тверду їжу практично без обмежень.
  • Довговічність. Висока міцність служить запорукою того, що конструкція прослужить більше 10 років при дотриманні простих правил догляду.
  • Анатомічна форма. Металокерамічна коронка в Києві зазвичай виготовляється за допомогою сучасного обладнання і повторює всі вигини природного зуба. Чи не порушується функціональність зубного ряду. До того ж при установці протеза не утворюються щілини, а тому відсутні умови для розмноження карієсу.

Вартість металокерамічної коронки в Києві залежить від декількох факторів, у тому числі і використовуваних матеріалів.

Особливості установки металокерамічних коронок

Якщо вам потрібні металокерамічні коронки, ціна в Києві може відрізнятися в різних клініках. Ми рекомендуємо скористатися нашими послугами, щоб оцінити оптимальне співвідношення ціни і якості.

Установка протезів проводиться в кілька етапів. Спочатку виконується санація ротової порожнини, яка включає лікування карієсу та інших захворювань. Потім проводиться обточування зуба, на який буде встановлюватися металокерамічна коронка (ціна конструкції у нас оптимальна). Після цього лікар робить зліпки, по яких виготовляється ортопедична конструкція. Для закріплення отриманого вироби використовується спеціальний склад, що клеїть.

Якщо вам необхідно встановити металокерамічні коронки, ціна послуги у нас формується з декількох чинників, але в будь-якому випадку ми готові запропонувати вигідні умови і гарантувати високий рівень обслуговування.

Довірте свою посмішку професіоналам стоматології Eurodental. Для запису на консультацію телефонуйте або заповнюйте онлайн-форму на нашому сайті.

Автор:

Волощук Дмитро Васильович

Стоматолог-терапевт, ортопед

Металокерамічні коронки

Незважаючи на те, що сучасна стоматологія активно розвивається, металокерамічні коронки не втрачають своєї актуальності. Багато пацієнтів вибирають ці конструкції за їх міцність, довговічність і непогані естетичні властивості. До того ж ціна металокерамічної коронки нижче, ніж безметалевої конструкцій. Встановити металокерамічні коронки в Києві можна в клініці Eurodental. Наші стоматологи допоможуть відновити ...

Різновиди коронок на зуби: як обрати відповідні?

Зубні коронки є найпоширенішим засобом реставрації зубів. За допомогою спеціального цементу або гвинтовий фіксації вони встановлюються на видиму частину зуба. Головне завдання коронки - відновлення естетики зубного ряду, зниження навантаження на сусідні здорові зуби, а також захист решти зуба від подальшого руйнування (відколи, тріщини та ін). Різновиди коронок Залежно від ...
Запишіться на прийом
Зараз