Головна сторінка » Лікування зубів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом

у Києві

Лікування зубів під мікроскопом - це одна з популярних стоматологічних послуг. Її все частіше практикують в різних клініках.

Під час традиційного огляду і методів лікування, у стоматологів вельми обмежений огляд. Спеціаліст бачить тільки те, що відображається в стоматологічному дзеркальці. У той час як мікроскоп за рахунок тридцятикратного збільшення, дозволяє побачити весь зубний ряд і краще визначити проблему, а також удосконалити процес лікування.

Лікування зубів під мікроскопом дозволяє лікарям краще бачити уражену область зуба. Це дозволяє зменшити площу видалення тканин під час свердління, знизити ймовірність недостатнього очищення каналу або випадкового упущення ураженої карієсом ділянки.

МІКРОСКОП ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗУБНИХ КАНАЛІВ

Лікування каналів зубів під мікроскопом дозволяє більш точно виконати процедуру лікування, реставрації та інші процедури. Крім того, це дозволяє досконально продіагностувати всю порожнину рота навіть в важкодоступних ділянках.

Але саме в ендодонтії, тобто при лікуванні зубних каналів, без мікроскопа не обійтися. Кожен зуб має від одного до трьох, іноді чотирьох, каналів. Діаметр кожного становить близько одного міліметра. Для неозброєного ока така площа непомітна. Крім того, зубний канал має численні вигини і відгалуження. Розглядати їх без допомоги мікроскопа стоматолога неможливо, тому лікування відбувається наосліп або ж по рентгенівському знімку, що теж не дає ніякої гарантії точності.

Показання

ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ

Стоматологія під мікроскопом стає все більш популярною. Справа в тому, що процедура дозволяє виконувати більш точну і складну діагностику, провести лікування важкодоступних областей. Якщо у пацієнта складна будову зубних каналів і сильне ураження тканин, то чистка під великим збільшенням стає необхідністю, інакше проблема стане все більш запущеною.

Лікування зубних каналів після неякісної роботи стоматолога. Раніше, коли виявлялася проблема поганого очищення, то, як правило, зуб необхідно було видаляти. Пацієнт скаржився на гострий біль, і необхідно було діяти максимально кардинально. Але тепер, за допомогою мікроскопа стало можливим легко розпломбувати, заново почистити канал і встановити нову пломбу. І при цьому пацієнту повністю зберігається зуб, що зменшує витрати на корекцію посмішки;

Перфорація кореневих каналів. Ця проблема з'являється, коли стоматолог свердлить наосліп, тому просвердлює зубні тканини практично наскрізь. Усередині залишається отвір, який стає причиною сильного запалення. Підсумок - потрібно видаляти пошкоджений зуб. При застосуванні мікроскопа ризик просвердлити наскрізь зубну тканину практично відсутній. Але якщо все ж це сталося, то ситуацію цілком можна виправити без радикальних заходів за рахунок великого збільшення;

Наявність сторонніх тіл, залишених під час стоматологічних процедур. Ще років 5 назад це вважалося нормою, адже під час процедури цілком міг відламатися уламок інструмента і залишитися в зубному каналі. Мікроскоп допомагає знайти чужорідне тіло, якщо воно було там залишено після минулого візиту до стоматолога, а також запобігти цій проблемі під час лікування з використанням мікроскопа.

головні переваги

Лікування зубів під мікроскопом

gold-ico (3)

Необмежений огляд при обстеженні

gold-ico (2)

Краще визначається проблема і методи лікування

gold-ico (1)

Більше інформації про стан зуба

gold-ico (4)

Знижується ймовірність помилки

Лікування під мікроскопом

Раціонально?

Ендодонтія - це стоматологічна область, де найчастіше використовується мікроскоп для діагностики та лікування проблем із зубним рядом. Однак, маніпуляції під збільшенням не обмежуються одним лише чищенням зубних каналів. На даний момент стоматологи все частіше застосовують його в своїй практиці, так як це дозволяє більш точно і якісно виконати свою роботу.

Мікроскоп використовується навіть при стандартному лікуванні карієсу. Лікар зможе краще розглянути уражені області і ефективніше видалити тканини. Це забезпечить довший результат і гарну посмішку пацієнтові. Наприклад, стоматолог може побачити карієс на початковій стадії. Це дозволить вилікувати зуб без бормашини та інших неприємних і досить недешевих процедур.

ОСОБЛИВОСТІ

ЛІКУВАННЯ ЗУБНОГО РЯДУ ПІД МІКРОСКОПОМ

Для початку, пацієнт перебуває в положенні лежачи, а не сидячи, що забезпечує додатковий комфорт. Зображення з камери, якою оснащений прилад, буде передаватися на монітор асистента. Лікування буде набагато ефективніше, адже воно проводиться під контролем відразу двох фахівців.

Лікування зубів під мікроскопом у Києві проводиться в стоматології «Євродентал». Записатися на прийом до спеціаліста ви можете за контактними телефонами, вказаними на нашому сайті.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років