Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Наша команда

Досвідчені і просунуті доктора позбавлять Вас від проблем із зубами! Ви точно залишитеся задоволені обслуговуванням в Євродентал!

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ ЄВРОДЕНТАЛ
Лечение без боли Лікування без болю

Кращі анестетики, високий професіоналізм і чуйність докторів під час введення знеболювального дозволяють зробити процес лікування абсолютно безболісним. Перед уколом ми обов'язково застосовуємо місцеву анестезію - обробляємо спеціальним "кремом" місце майбутнього уколу. Ми гарантуємо, що ви не будете відчувати болю під час лікування. Якщо введеної анестезії виявиться недостатньо, просто повідомте лікаря, і він зробить додаткову ін'єкцію.

100% Безопасность 100% Безпека

Всі інструменти проходять очищення і стерилізацію за найкращими світовими стандартами. Використовуються стерилізаційні розчини фірми BODE Chemie GmbH (Німеччина, застосовують кращі європейські клініки). Кожен інструмент запаковується в індивідуальну герметичну упаковку перед стерилізацією. Це запобігає будь-який потенційний зараження, так як інструменти залишаються стерильними до їх безпосереднього використання.

Следуем стандартам Дотримуємося стандартів

Ми використовуємо сучасні кращі світові протоколи для лікування наших Клієнтів. Наприклад, для імплантації використовуються протоколи International Team for Implantology. Ми використовуємо сучасну методику PRF в роботі з м'якими тканинами для прогресивного біологічного відновлення. Ваші клітини крові прискорюють загоєння природним чином без ускладнень. Для прийняття рішення в плануванні лікування в нестандартних випадках ми залучаємо світових фахівців.

НАБРИДЛО ТЕРПІТИ БІЛЬ АБО ДИСКОМФОРТ?
Є ПРОБЛЕМИ З ЗУБАМИ?

Запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ В ЄВРОДЕНТАЛ!

Запис на консультацію