Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Одномоментна імплантація

Одномоментна імплантація

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 425

Одномоментна імплантація являє собою установку імплантата в лунку тільки що вилученого різця. Також це може бути вже місце, яке вже зажило. Для досягнення ідеальних естетичних результатів потрібен високий рівень майстерності, що готові гарантувати фахівці клініки «Eurodental». Ціни на таку послугу  на доступному рівні, тому ви сміливо можете звертатися до нас прямо зараз.

Одномоментна імплантація — ціна в Києві

Ціна одномоментної імплантації не є фіксованою, вона складається з різних факторів. Перший — це стан ротової порожнини та організму загалом. Тут враховується, скільки зубів буде видалено, чи потрібно чекати загоєння. Другий важливий фактор — це види імплантів та їхні виробники. В першу чергу потрібно відштовхуватися від обраної системи, оскільки в конкретних виробників може не бути потрібних форм або розмірів відповідних певному пацієнту виробів.

Важливе значення мають обрані витратні матеріали. Щоби визначити точну вартість послуги в клініці «Eurodental», пацієнт повинен обов’язково пройти повну діагностику та обстеження. Після цього лікар розробить план лікування й підбере потрібні імпланти.

Особливості процедури

Багато людей відчувають страх перед лікуванням зубів. Часті візити до лікаря можуть викликати серйозний стрес. Однак завдяки розвитку інноваційних технологій у сфері стоматології сьогодні можна привести зуби до ладу усього за кілька візитів, й одномоментна імплантація зубів буде кращим рішенням у такому випадку. Цю методику ще називають експрес-імплантацією.

Класична імплантація здійснюється у два етапи. В ході першого встановлюється титановий корінь, після чого йому дається кілька місяців на інтеграцію. По закінченню цього періоду на корінь, що прижився, встановлюється протез.

На відміну від традиційної методики, одномоментна імплантація з негайним навантаженням передбачає установку відразу ж після видалення зуба.

Щоби провести цю процедуру, потрібно мати достатню кількість і якість кісткової тканини, а також хорошу первинну стабільність. Більшість сучасних імплантів мають конусну форму й оснащені особливою різьбою. У результаті цього площина контакту з тканиною збільшується, тому процес утворення кісткової тканини навколо імплантату проходить більш швидко. Подібний дизайн виробів також забезпечує хорошу первинну стабільність.

Основними перевагами цієї процедури є:

 • зменшення часу на лікування;
 • можливість відразу встановлювати тимчасову коронку;
 • відсутня необхідність розрізати ясна;
 • відмінний естетичний результат всього за кілька днів;
 • швидке загоєння тканин.

Основним показанням до експрес-імплантації є втрата зубів. Це може бути брак декількох або всіх зубів, а також пошкоджені різці з необхідністю видалення. Для успішного лікування попередньо необхідно вилікувати карієс і різного роду інфекції. У разі необхідності здаються додаткові аналізи, щоби виключити будь-які протипоказання.

Головною особливістю безопераційного відновлення зубів є те, що в його ході формується правильний контур ясен. Таким чином виключається поява ускладнень у вигляді пародонту. До протипоказань для проведення процедури відносять:

 • недостатній обсяг тканини;
 • погана гігієна ротової порожнини;
 • наявність запальних захворювань.

Щоби провести одномоментну імплантацію, в першу чергу  необхідно позбутися від усіх вищевказаних проблем.

Одномоментна імплантація в клініці «Eurodental»
Поетапне виконання одномоментної імплантації

Одномоментна імплантація зуба виконується в кілька етапів:

 • видалення зуба;
 • вживлення імплантата;
 • розміщення формувача ясен;
 • фіксація абатмента;
 • установка протезів.

Будь-яка стоматологічна процедура завжди починається з діагностики. Тому перед видаленням зубів потрібно зробити комп’ютерну томографію. Знімок дозволяє оцінити стан ротової порожнини й розробити чіткий план лікування. Далі проводиться підготовка ротової порожнини, у ході якої усуваються всі вогнища інфекції, і лікується карієс. На основі отриманих результатів комп’ютерної діагностики виконується віртуальне моделювання майбутньої коронки.

Експрес імплантація за своєю якістю не поступається іншим способам відновлення різців. Процедура є цілком безпечною та малотравматичною, що зумовлено відсутністю необхідності розрізати надкісницю та нарощувати кістку. До того ж відновлення зуба проходить у кілька разів швидше, ніж при інших видах імплантації. Відновлення втрачених різців без операції це відмінний спосіб не просто швидко повернути естетичну усмішку, а й непогано заощадити.

Де виконати експрес-імплантацію в Києві?

Красива усмішка — це неодмінна частина іміджу сучасних успішних людей. Для її створення необхідні кваліфіковані фахівці. Саме такі стоматологи працюють у центрі «Eurodental». Відновлювати втрачені зуби шляхом одномоментної імплантації в нас вигідно й абсолютно безпечно для здоров’я. Ми створюємо всі необхідні умови для комфортного лікування. Наші фахівці розв'язують стоматологічні проблеми будь-якої складності. Досягнення бездоганних результатів зумовлено використанням у роботі інноваційних технологій і матеріалів.

Щоби записатися на прийом, зв’яжіться з нашими менеджерами по будь-якому зазначеному на сайті телефону.