Головна сторінка » Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

у Києві

Уникнути зустрічі зі стоматологом вдається небагатьом. Неправильне харчування, хвороби, погана екологія та інші об'єктивні і суб'єктивні причини призводять до захворювань ясен і зубів. Вилікувати їх покликана терапевтична стоматологія центру «Євродентал».

Терапевтична стоматологія охоплює різні напрямки: від профілактики захворювань до реставрації зубів. Лікарі стоматологи-терапевти нашої клініки нададуть допомогу при:

  • всіх видах карієсу;
  • лікуванні пульпіту і періодонтиту;
  • травмі зуба (відколи, переломи і відлами коронкової частини);
  • НЕ каріозних захворюваннях;
  • вроджених викривленнях зубного ряду;
  • аномалії кольору.

Захворювання, що виникають в ротовій порожнині, взаємопов'язані. Якщо кровоточать ясна, пацієнт тривало страждає пародонтитом, - це неминуче призведе до втрати зубів. Тому рання діагностика, вчасно розпочате лікування збереже здоров'я і цілісність зубів на довгі роки, аж до глибокої старості. Такий принцип роботи фахівців нашої клініки терапевтичної стоматології.

Звернутися до професіоналів потрібно, якщо Ви відчуваєте біль під час прийому їжі, болісно реагуєте на гарячу і холодну їжу, помітили потемніння на зубах, виявили дрібні тріщини або відколи.

Чим раніше почнемо лікування, тим більшого ефекту досягнемо в максимально короткі терміни.

ЧОМУ ВИНИКАЄ КАРІЄС

Неправильна або недостатня гігієна ротової порожнини, надмірне захоплення солодким, брак свіжих овочів і фруктів, низький імунітет, хвороби шлунково-кишкового тракту - головні вороги зубів, що призводять до появи карієсу, який починається руйнуванням емалі. Якщо вчасно не звернути увагу, «безневинне» потемніння, як чорна діра поглине весь зуб.

Карієс небезпечний розвитком періодонтиту і пульпіту, появою кісти і флюсу. Щоб не доводити справу до хірургічного втручання, візьміть за правило відвідувати стоматолога терапевта кожні півроку.

Залежно від стадії карієсу, фахівець підбере найменш травматичний варіант лікування:

консервативна терапія, без свердління зуба;
розтин коронки зуба. Проводиться при обов'язковій анестезії.

А найкраще лікування - дотримання правил гігієни та профілактика.

Терапія

Eurodental

Що вибрати, залежить від стану зубів і бажаного ефекту.

Стоматологія «Євродентал» пропонує всі види зубної допомоги: терапевтичну та хірургічну стоматологію, професійну гігієну порожнини рота, профілактику різних стоматологічних захворювань.

Переваги

терапії Eurodental

gold-ico (3)

Точна діагностика

gold-ico (2)

Своєчасна допомога

gold-ico (1)

Самі обираєте систему лікування і прийнятний ціновий діапазон

gold-ico (4)

Завжди готові допомогти в ситуації будь-якої складності

Проблеми

з якими ми боремося

1

СВОЄЧАСНЕ ВІДВІДУВАННЯ СТОМАТОЛОГА - ЗАПОРУКА РАННЬОЇ ДІАГНОСТИКИ І ШВИДКОГО ОДУЖАННЯ

Періодонтит може протікати в гострій або хронічній формі. Від цього залежить план і тривалість лікування. У найкритичніших випадках, коли інфекція глибоко вразила зуб і можливості його зберегти немає, лікар запропонує видалення. Це крайній захід. Ретельна діагностика і своєчасне звернення до фахівця допоможуть зберегти зуб. Ми впораємося із завданням разом, але доведеться набратися терпіння і чітко слідувати вказівкам терапевта-стоматолога.

Терапевтична стоматологія займається не тільки лікуванням, в компетенції фахівців провести реставрацію зубів або вирівнювання. Це поліпшить зовнішній вигляд, зробить привабливішим посмішку, принесе впевненість і підвищить якість життя.

Якщо у Вас є проблеми з неправильним прикусом, положення зубів створює проблеми в спілкуванні, ускладнює прийом їжі, довіртеся нашим фахівцям. Лікар стоматолог-терапевт знайде рішення вашої проблеми, підбере оптимальний і недорогий метод виправлення.

2

КОЛИ ПОТРІБНА РЕСТАВРАЦІЯ

Реставрація або повне відновлення жувальної здатності зуба - один з основних напрямків терапевтичної стоматології. Після лікування вище перерахованих захворювань, які передбачають розкриття коронкової частини зуба, його необхідно відновити. Для цього використовують звичні пломби або вкладки.

Пломби повинні накладатися на зуб відразу після обробки. Як правило, пломби застосовуються в разі утворення в зубах невеликих отворів.

Вкладки потрібні для проведення більш серйозного лікування, коли обсяг, який необхідно заповнити, занадто великий, і пломбування недоцільно. Вони виготовляються в лабораторних умовах за заздалегідь підготовленим зліпком зуба пацієнта.

Використовуються різні матеріали: кераміка, сплав металів, композитні матеріали. Керамічні більш привабливі, оскільки відповідають емалі зуба і не кидаються в очі. Можна встановлювати навіть на передні зуби. Такі вкладки міцні і тримаються тривалий час, але мають недолік: не щільно прилягають, тому може розвиватися карієс.

Вкладки з композитних матеріалів м'які і стійкі, не чинять тиск на зуб, не просідають в процесі експлуатації, не призводять до руйнування зуба.

Вкладки з оксиду цирконію прослужать довше за інших. З недоліків - більш висока ціна.

Щоб вкладка в точності відповідала зубу, не заважала в подальшому пацієнтові, лікар стоматолог-терапевт проведе комп'ютерне моделювання. Спочатку буде зроблений знімок зуба, верхньої та нижньої щелепи. На його основі вишикується тривимірна модель. Виготовлена ​​таким чином вкладка не порушить прикус і органічно впишеться в зубний ряд.

3

ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ

Сучасна стоматологія дозволяє навіть в зрілому віці відкоригувати зубний ряд, виправивши природні недоліки або зміни, отримані в результаті травми.

Вирівнювання зубів - затребуваний напрямок стоматології. Процедура ефективна, дозволяє привести зуби в правильне положення, сформувати ідеальний прикус. Немає необхідності вдаватися до хірургічного втручання.

Вирівнювання зубів у терапевтичній стоматології відбувається за допомогою брекетів, кап (елайнери), вінірів, трейнерів.

Брекети вирівнюють зуби, надаючи на них рівномірний тиск. використовують:

  • металеві;
  • керамічні;
  • сапфірові (підходять більше для світлих зубів);
  • лінгвальні (встановлюються на язикову поверхню зуба) і невидимі. Але за ними складно доглядати, на етапі адаптації можуть викликати дискомфорт і порушення дикції.

Не менш популярні вініри - тонкі пластини (товщина 0,5 мм), які за допомогою спеціального складу встановлюють на зовнішню частину зуба. Допомагають добитися рівного кольору, приховати відколи й інші нерівності.

Елайнери або капи - знімні ковпачки з прозорого полімеру. Підходять для нескладних викривлень.

Трейнери - м'які шини з силікону. Встановлюються на верхню і нижню щелепи. Допомагають вирівняти зуби, поліпшити носове дихання, позбавитися від хропіння.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років