Головна сторінка » Відбілювання зубів високої чутливості

otbel

Відбілювання зубів високої чутливості

Висока чутливість зуба або гіперестезія – досить поширене явище, що доставляє незручності в повсякденному житті. Подразником може стати холод, харчові продукти. Тому при необхідності відбілити зуби пацієнти з гиперестезией починають хвилюватися, чи не викличе процедура загострення, адже під час її проведення можуть використовуватися агресивні речовини. Чи існують доступні варіанти відбілювання для цієї категорії пацієнтів?

Засоби відбілювання зубів високої чутливості

Процедура відбілювання проводиться тільки після попередньої професійної чистки, яку краще провести за кілька днів до відбілювання. І чистка та відбілювання може виконуватися тільки після огляду лікарем. Відбілювання зубів виконується виключно на здорових зубах. Тому, перед тим як вибілювати зуби, потрібно відвідати стоматолога і, при необхідності, вилікувати можливі проблеми, такі як карієси, відколи зубів та інше.

Протокол відбілювання зубів наказує проведення реминерализующей терапії за тиждень до процедури відбілювання і протягом тижня після процедури. Цю процедуру можна проводити самостійно вдома. Дана процедура дозволяє наповнити емаль необхідною кількістю мінералів і мікроелементів.

Ефект професійного відбілювання залежить від безлічі факторів і індивідуальних особливостей організму. В середньому після проведення однієї процедури зуби стають білішими до 8 тонів.

Для щадного відбілювання в стоматології використовують новітні розробки і методики. Процедура може проводитися тільки в клініці. Для цього використовують сучасну спеціальну технологію – лампу Philips Zoom 4 і гель для відбілювання. Процедура проводиться наступним чином:

 • щоб захистити ясна, їх покривають захисним матеріалом – рідкий коффердам;
 • за допомогою гелю для відбілювання проводиться обробка зубів;
 • нанесене речовина залишають 30-60 хвилин (точний час залежить від стану емалі) під впливом лампи. Лампа не гріє! Лампа активує фоточутливі компоненти гелю;
 • рот ретельно ополіскується для видалення залишків речовини.

Відбілити, або в даному випадку швидше освітлити зуби, можна і в домашніх умовах. Для цього лікар створює капу за зліпком зубного ряду пацієнта. На внутрішню поверхню такої насадки наноситься відбілюючий гель, після чого пацієнт фіксує конструкцію на зубах і залишає на всю ніч. Для отримання бажаного результату робити таку процедуру потрібно протягом 2-3 тижнів. Цей варіант більш тривалий, але він ідеально підходить для власників надчутливих зубів.

Будь-яке самостійне відбілювання в домашніх умовах дає незначний результат і може завдати значних пошкоджень зубної емалі. Ефект від домашнього відбілювання короткостроковий і не стійкий. Ми радимо звертатися до професіоналів, щоб не наражатися на небезпеку і точно отримати бажаний результат.

Протипоказання до відбілювання зубів при гіперестезії

Проводити відбілювання зубів при їх високої чутливості можна в таких випадках:

 • на поверхні зубів є сколи або тріщини;
 • є невилікуваний карієс;
 • пломби нещільно прилягають до поверхні зуба;
 • є алергія або індивідуальна непереносимість компонентів, присутніх у складі відбілюючих засобів;
  при деяких стоматологічних патологіях (пародонтоз, пародонтит).

До відносних протипоказань проведення відбілювання зубів відносяться:

 1. вік до 16 років;
 2. вагітність і період лактації.

Де зробити відбілювання чутливих зубів?

Фахівці клініки “Евродентал” проводять якісне і безпечне відбілювання зубів пацієнтам з гиперестезией. У нас використовуються сучасні матеріали і передові стоматологічні технології, що дозволяє досягти максимального ефекту при виконанні процедури.

Відбілювання має бути не тільки ефективним, але й безпечним. Тому довірити його виконання варто професійного стоматолога. Ми не рекомендуємо проводити відбілювання зубів в домашніх умовах самостійно без консультацій і спостереження лікаря.

Автор:

Луцький В’ячеслав Ярославович

Стоматолог-терапевт

Відбілювання зубів високої чутливості

Висока чутливість зуба або гіперестезія - досить поширене явище, що доставляє незручності в повсякденному житті. Подразником може стати холод, харчові продукти. Тому при необхідності відбілити зуби пацієнти з гиперестезией починають хвилюватися, чи не викличе процедура загострення, адже під час її проведення можуть використовуватися агресивні речовини. Чи існують доступні варіанти відбілювання ...

Вирівнювання зубів

Неправильний зубний ряд або видатний прикус – не привід сумувати. У стоматологічній клініці «Eurodental» лікар-ортодонт підбере оптимальний варіант для вирівнювання зубів і виправлення прикусу. Консультацію фахівець проводить безкоштовно, а отримана інформація – безцінна. Рішення не доведеться приймати відразу. Вердикт лікаря можна обдумати та прийти в клініку, коли будете готові до ...
Запишіться на прийом
Зараз