Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Пломбування зубів у Києві

Пломбування зубів у Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 1803

Пломбування зубів у Києві

Наші зуби щодня відчувають значне навантаження, не дивно, що вони не витримують і вимагають допомоги. З цим відмінно справляється пломбування зубів.

Що таке пломбування зубів?

Пломбування — це відновлення зуба, ураженого карієсом. В процесі стоматолог вичищає порожнину, зїдені бактеріями різці, ретельно прибираючи всі потемнілі ділянки. Потім заповнює все пломбувальними матеріалами, відновлює форму зуба. У стоматології на Оболоні «Eurodental» є великий вибір матеріалів для пломби:

  • золото. Пломба з благородного металу виготовляється за зліпком зуба, а потім встановлюється на призначене місце. Наш організм добре з нею взаємодіє, немає відчуття дискомфорту, алергії та інших неприємних нюансів. Хоча прайс трохи вище середнього, але таке вкладення вигідне, оскільки прослужить мінімум 20 років;
  • амальгама — сплав срібла та міді. Вироби надійні й мають цілком прийнятну вартість. Однак не всі пацієнти схильні встановлювати такі пломби через їхній темний колір, особливо на передні зуби;
  • найбільш привабливі порцелянові. Виготовляються за зліпком у стоматологічній лабораторії. Вже готову вкладку розміщують у підготовлену порожнину та закріплюють медичним цементом. Такі пломби непомітні, оскільки колір підбирають близький до натуральних зубів. Ціна матеріалу врівень із золотою пломбою;
  • з композитних матеріалів. Саме цей недорогий пломбувальний матеріал найчастіше використовують для реставрації видимої частини зубів. Колір підбирають близький натуральному, тому не впадає в очі. Використовується часто при пломбуванні передніх зубів. Служать від трьох до десяти років. Є істотні недоліки: фарбуються під дією тютюнових виробів, кави, чаю та інших фарбувальних продуктів. Не рекомендується встановлювати, якщо карієс з'їв велику площину зубної емалі: може відколотися.

Вибір матеріалу залежить від уподобань пацієнта, стоматологи клініки «Євродентал» у Києві не нав’язують свої рекомендації. Запломбувавши зуб, ви можете бути повністю впевнені, що відновили всі його функції та змогли запобігти ураження сусідніх зубів.

Лікування та пломбування зуба

Сучасна стоматологія пропонує комфортні умови лікування — пломбування зубів без свердління. Але не всі вони досить ефективні й можуть застосовуватися при сильному руйнуванні.

Якщо захворювання в початковій стадії (проявляється темною плямою на емалі), використовують для обробки ділянки спеціальні гелі та смоли з полімерів. Може використовуватися й лазер: спрямований промінь діє на зону, охоплену карієсом, знищуючи бактерії та знімаючи пошкоджену тканину.

Але всі ці методи не завжди справляються з захворюванням. Якщо карієс захопив більшу площу, проник глибоко, без бормашини на жаль не обійтися.

Щоби знизити болючі відчуття та забезпечити відносний психологічний комфорт, лікарі «Євродентал» проводять місцеву анестезію. Потім стоматолог прибирає уражені ділянки, використовуючи два різновиди свердла: швидкісне й те, що діє на малих обертах.

Видаливши карієс, лікар обробляє порожнину антисептиком та встановлює пломбу. Щоб не допустити травмування нервових волокон, під пломбу укладають шар композитної смоли, оксид цинку або інші речовини. Оскільки вони виділяють фториди, то повторне зараження карієсом виключається.

У деяких випадках пломбувальний розчин наноситься поетапно шарами, які вимагають затвердіння. На них впливають ультрафіолетом, у результаті чого виходять міцні й надійні пломби. Встановивши пломбу, фахівець відшліфує ділянку спеціальною насадкою для бормашини.

Як виглядає карієс

Самостійно визначити, що підступна хвороба вже знайшла собі місце, досить складно. Тому часто ми приходимо до лікаря вже з яскраво вираженим запаленням. Якщо взяти за звичку відвідувати стоматолога, хоча б раз на пів року, можна обійтися легкими процедурами.

Спеціаліст проведе огляд із використанням усіх засобів сучасної діагностики:

  • зубну емаль обробляють медичним барвником (його нескладно очистити). Він виводить із тіні уражені відділи;
  • рентген дає змогу бачити уражені ділянки у важкодоступних місцях: на дентині (шар наступний за емаллю) або в місцях зіткнення зубів;
  • лазерна флуоресценція. Лазерний потік проходить по жувальній поверхні корінних зубів, виявляючи осередки карієсу.

Тільки так вийде точно визначити, наскільки велике ураження та який метод реставрації буде найбільш ефективний.

Пломбування зубів у Києві - Eurodental
Коли потрібно пломбувати зуб?

Необхідність відновити зуб не завжди пов’язана з карієсом. Відколи, тріщини, неправильна форма — усе можна виправити за допомогою пломб. У такий спосіб можна позбутися від щілини між зубами, надати більш витончену форму і вписати в зубний ряд, впоратися з зубними нерівностями.

Пломбування зубів — ціна в Києві

Визначити повну вартість відновлення зубів вийде тільки після ретельного огляду ротової порожнини. Вивчивши масштаби трагедії, лікар запропонує її рішення та ознайомить пацієнта з кінцевою ціною процедури.

На вартість вплине спосіб установки пломби, обраний пломбувальний матеріал, буде проводитися анестезія чи ні, особливість ураженого карієсом місця, габарити ураженої порожнини.

Але в будь-якому випадку в клініці «Eurodental» запропонують найвигіднішу ціну за пломбування зубів у Києві.

Що робити після установки пломби?

Не забувати дорогу в стоматологічну клініку. Будь-яка пломба може дати збій. Вчасно помічені проблеми набагато легше вирішити. Рекомендуємо відвідувати стоматолога раз у 6 місяців. Також потрібно проводити регулярно кабінетну чистку зубів.

Корисно користуватися ополіскувачем для зниження рівня кислотності в ротовій порожнині.

Важливо зміцнити зубну емаль. Для цього лікар порекомендує спеціальні гелі, що містять фториди.