Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Без рубрики » Поставити імплант зуба - ціна

Поставити імплант зуба – ціна

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 3536

Вчені роблять спроби виростити штучний зуб, використовуючи стовбурові клітини. Експеримент вдало пройшов на мишках. Скільки вчені роблять спроби виростити штучний зуб, використовуючи стовбурові клітини. Експеримент вдало пройшов на мишках. Скільки знадобиться років, щоб вирощування зубів перестало бути фантастикою, невідомо, а поки краще рішення - поставити імплант зуба. Як це відбувається і скільки коштує в Києві, читайте в нашій статті.

Де поставити імплант зуба за доступною ціною?

Імплант - це складна конструкція зубного протеза, що складається з:

 • штифта, що нагадує зубний корінь;
 • абатмента - проміжна ланка;
 • зубної коронки. 

Штифт виготовляють з безпечного для здоров'я людини титану. Цей метал наш організм не відштовхує. Лише незначний відсоток пацієнтів не сприймають його, що обумовлено індивідуальними аномаліями. Можуть використовуватися також керамічні штифти або зі спеціального сплаву: титан + діоксид цирконію. Процес установки називають імплантацією.    Імплантується штифт в ясна.

Операцію проводять різними способами. У сучасній стоматології існує методика, що дозволяє встановити імплант безпосередньо після видалення зуба.

Експрес-імплантація може проходити за такими сценаріями:

 1. Встановивши штифт, ясна зашивають. Коли все заживе, переходять до наступних процедур.
 2. Разом з імплантом імплантують формувач ясен. Це дозволяє зберегти природний обрис ротовій порожнині пацієнта.
 3. На штифт відразу надягають коронку (тимчасову). Таким чином зубний ряд не порушується. Після повного загоєння тимчасову коронку прибирають і встановлюють постійну.

Найчастіше вдаються до двоетапної процедури. Її використовують при частковій або повній відсутності зубів нижньої та верхньої щелепи. Таке вживлення штифта більш складне і вимагає хірургічного втручання. Після установки титанового кореня ясна зашивається. До наступного етапу - ортопедичного (установка абатмента і коронки) - приступають через деякий час. Залежно від того, як проходить загоєння і відновлення слизової тканини, на це може піти від двох місяців до пів року.

Поставить имплант зуба цена в Eurodental
Скільки коштує поставити імплант зуба в Києві

У клініці «Eurodental» надається послуга  - поставити імплант зуба, - ціна якої вказана на сайті. Вона включає вартість самого імпланту і установки. На суму оплати впливає обраний пацієнтом матеріал. У нас представлені імпланти з Італії, Швейцарії, Південної Кореї, Ізраїлю. У кожного з них свої характерні особливості.

Італійські імпланти «B & B Dental» дозволяють провести установку з найменшим ступенем травмування оточуючих тканин. Подвійне різьблення і конусне з'єднання забезпечують міцність установки і з'єднання по максимуму.

Найбільш дорогі протези виробляє швейцарська фірма «Straumann». Унікальна технологія Roxolid дає можливість встановлювати імплант при будь-яких нестандартних ситуаціях: ширина проміжку між зубами невелика; альвеолярний гребінь вузький та і інші недосконалості.

Маючи уявлення про те, скільки коштує поставити імплант зуба в Києві, простіше оцінити ситуацію і зробити кардинальний вибір.

Всі маніпуляції з імплантації металевого кореня проводяться під анестезією, загальною або місцевою. Ми використовуємо тільки професійні якісні препарати. Записатися на прийом до стоматолога в клініку «Eurodental» можна безпосередньо на сайті, клікнувши клавішу «Запис на прийом» або по телефону, натиснувши трубку зворотного дзвінка.

Як вибрати коронку і абатмент

Коли процес загоєння завершився, роботу по імплантації продовжує лікар-ортодонт. Почне з відбитка для виготовлення абатмента. Їх ми виконуємо у власній лабораторії.

Потім проводиться установка проміжної ланки між штифтом і коронкою. Її виготовляють з титану або цирконію. Останній необхідний для передніх зубів, щоб уникнути просвічування металу через ясна.

Завдання абатмента  - забезпечити надійність кріплення і міцність конструкції в цілому.

Коли проміжна ланка займе своє місце, знову знімається відбиток для створення коронок. Вони відрізняються способом кріплення:

 • негвінтова фіксація (друга назва «цементна») більше підійде для зубів переднього ряду. Коронка кріпиться до основи за допомогою медичного цементу. Операція проста і безболісна. фіксація надійна;
 • гвинтова фіксація. При такому способі абатмент і коронку з'єднують і лише потім встановлюють на штучний корінь. Закріплюється конструкція гвинтом. Метод має на увазі наявність отвору на поверхні коронки. Його закривають пломбувальним матеріалом. 

При імплантації можна використовувати тимчасові коронки. Це дозволяє зберегти естетичний вигляд ротової порожнини.

Переваги імплантації

Позитивних якостей у цього виду протезування дуже багато. Немає необхідності сточувати сусідні зуби. Імпланти можна встановлювати по всій верхній і нижній щелепі. Вони, на відміну від знімного протезу, що не ускладнюють прийом їжі, не спотворюють мову. Тому при вирішенні поставити імплант зуба ціна в Києві вас не повинна бентежити.

Вживлені зуби виконують свої функції в точності, як і натуральні. Надійна фіксація і якісні матеріали гарантують тривалу службу. При правильному догляді не задають заміни до кінця життя.

Як доглядати за імплантами

   На всіх етапах проведення імплантації необхідно ретельно дотримуватися гігієни зубної порожнини, щоб не допустити ускладнень, запалень і не звести нанівець всі зусилля. Правильні рекомендації дасть ваш лікуючий лікар-стоматолог. Не ігноруйте його призначення. Лікарські препарати та ополіскувачі допоможуть прискорити процес загоєння після установки штифта.

Про регулярне чищення зубів не варто забувати і по завершенні всього комплексу робіт по імплантації. Обов'язково чистість зуби двічі в день зубною щіткою. Придбайте додатково йоржики і зубну нитку (флосс). Вони допоможуть проникнути в вузькі проміжки між зубами і прибрати залишки їжі.

Незамінним помічником стане іригатор. Це апарат, який створює потужний водяний струмінь, вимиває всі важкодоступні місця в ротовій порожнині. 

Струмінь надає масажну дію на ясна, в результаті чого поліпшується кровообіг. 

Як правильно підготуватись до імплантації? 

Щоб імплантація пройшла успішна, пацієнта до неї потрібно підготувати. У нашій клініці операції з імплантації штифта передує ряд інших процедур. У комплекс заходів входить:

 • огляд у імплантолога;
 • панорамний рентгенівський знімок;
 • комп'ютерна томографія щелеп (верхня і нижня);
 • санація ротової порожнини.

Рентген і КТ дадуть лікарю повне уявлення про стан зубощелепної системи пацієнта, готовності кісткової тканини до установки штифта.

Санація необхідна, щоб упевнитися, що немає ніяких захворювань зубів і слизової. Якщо є зуби, уражені карієсом, проводиться їх лікування. Перевіряють стан вже наявних коронок і протезів, якщо вони в жалюгідному стані, доктор порадить провести заміну. Тільки переконавшись, що ротова порожнина в хорошому стані, хірург-стоматолог видалить зуб, який підлягає імплантації.

Бажано перед хірургічним втручанням пройти професійну гігієну рота: видалити зубні камені і наліт.

Усе найкраще для вас

Центр стоматології на Оболоні «Eurodental» пропонує весь спектр послуг для дітей і дорослих за сучасними технологіями, аж до використання високочастотного мікроскопа.

У клініці встановлено сучасне обладнання італійської торгової марки «Anthos»: зручне крісло дозволяє пацієнтові розташуватися з комфортом і відчувати себе в безпеці.