Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Без рубрики » Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 527

Професійне чищення зубів у Києві

Систематична щоденна гігієна ротової порожнини, що проводиться в домашніх умовах, не в змозі впоратися з усіма видами відкладень на зубах.

Щоби прибрати повністю наліт, пігментні плями, зубні камені, потрібна професійна чистка зубів. Тільки в такий спосіб можна віддалити або уникнути серйозних проблем ротової порожнини: карієс, пародонтоз, пародонтит.

Скільки коштує професійне чищення зубів?

У стоматології на Оболоні Eurodental використовують різні методики, що дають можливість очистити зуби на професійному рівні. Наші лікарі знають, як подарувати пацієнтові сліпучу усмішку і відчуття неперевершеної свіжості дихання. Ціна професійного чищення зубів залежить від різновиду процедури.

Клієнту запропонують на вибір:

  • ультразвукове чищення. Проводиться за допомогою спеціального апарату — скалера. Процедура досить комфортна й не має викликати занепокоєння. Шляхом використання антисептика дозволяє прибрати всі бактерії, проникає в під ясенні та над ясені відділи;
  • чистку за методом Air Flow. Знімає камені та застарілий м’який наліт. При гіперчутливості ясен краще не використовувати;
  • очищення за допомогою лазера. Досить швидка, у порівнянні з іншими, операція. Спрямований промінь збиває наліт і камені. Але й ціна трохи вища;
  • хімічне очищення. Гель із вмістом кислоти та водню наносять на зовнішню поверхню зуба, витримують певний час і прибирають струменем води. Процедура не підходить для пацієнтів, у яких судини в яснах розташовуються близько до поверхневого шару;
  • механічну обробку. Застосовується вкрай рідко через небезпеку пошкодити емалі. Проводиться за допомогою стоматологічного інструментарію, щіток та паст.

Перш ніж зробити остаточний вибір на користь того чи іншого різновиду видалення забруднень, стоматолог проведе загальний огляд стану зубів, ясен, язика. За необхідністю проведе відповідну терапію: вставить пломби, видалить зіпсовані зубки, пролікує ясна.

У нашій клініці консультація в гігієніста-стоматолога не входить у вартість процедури.

Сучасні методики видалення зубного нальоту й каменю абсолютно безпечні та практично безболісні. За необхідністю або бажанню пацієнта проводимо місцеве знеболення спеціальними гелями, склад яких не шкодить організму і швидко виводиться.

Професійне чищення зубів у Києві - Eurodental
Професійна гігієнічна чистка зубів — етапи

У стоматології «Євродентал» у Києві чистку проводять у декілька етапів:

1 етап — видаляють зубний наліт, камені й темні плями (якщо такі є). Для видалення каменів використовують ультразвук. Він діє м’яко, не псує зубну емаль. Методом Air Flow (суміш фторованої води та спеціального порошку під високим тиском) прибирають наліт, навіть між зубами;

2 етап — за допомогою спеціальних полірувальних паст, професійних щіток і чашок шліфують поверхню зубів. Техніка не призводить до витончення зубної емалі. Зуби стають гладкими та набувають здорового блиску.

3 етап — роблять покриття лаком або гелем, що містить фтор. Це служить профілактикою карієсу і створює стійкий захисний шар. Проводиться за бажанням пацієнта.

Після завершення всіх процедур лікар дасть необхідні рекомендації, спрямовані на зниження чутливості, яка з’являється в результаті проведених операцій, а також випише необхідні лікарські препарати.

Професійне чищення зубів — протипоказання

Задуматися над питанням, навіщо потрібне професійне чищення зубів, варто людям, схильним до алергії, з астмою, обструктивним бронхітом. Не рекомендується проводити процедуру дітям і підліткам до 18 років, хворим на туберкульоз у відкритій формі, епілепсію і психічними розладами.

Перенести процедуру до повного одужання порадять тим, у кого є захворювання ясен або виявлений карієс. Щоби професійне очищення зубів дало позитивний результат, доведеться дочекатися ослаблення гострої форми хронічного захворювання.

Проводити чистку рекомендується двічі на рік, а пацієнтам із захворюваннями ясен раз у три місяці.

Як відбувається чистка зубів від каменю?

Зубний наліт — це м’яке утворення на зубах сіро-жовтого відтінку. З’являється в результаті з’єднання слини, бактерій і залишків їжі. Ускладнюють ситуацію пристрасть до куріння, споживання фарбувальних напоїв: кава, чай, червоне вино.

Зчищати наліт необхідно мінімум двічі в день. В іншому випадку на зубах з’являються хвороботворні бактерії, які роз’їдають емаль, призводячи до карієсу.

Якщо м’який наліт тривалий час не очищати, він поступово мінералізується, перетворюючись на зубний камінь. Тут уже звичайною щіткою або ниткою не обійтися.

Небезпека каменю в тому, що він проникає під ясна, викликаючи складні запалення, аж до появи кишень, у якому активно розмножуються бактерії. Потрапляючи в кров, вони розносяться по всьому організму, викликаючи складні захворювання.

Чому змінюється колір емалі?

З віком колір зубів змінюється навіть при дуже ретельному догляді. Позначаються вікові зміни, що відбуваються в організмі, на фоні споживання в їжу фарбувальних продуктів і напоїв. Курці нагороджують себе коричневим тоном зубів.

Підручними засобами (сіль, сода, перекис водню) тут не допоможеш. А ось професійне чищення зубів у Києві здатне освітлити різці на кілька відтінків, залежно від глибини очищення. У процесі видалення м’якого нальоту відновлюється природний блиск зубів, вони стають значно світліше.

Зберегти отриманий результат тривалий час вийде за умови систематичної гігієни ротової порожнини із застосуванням зубної нитки.

Професійне чищення зубів — ціна в Києві

Вартість процедури коливається й залежить від використаних препаратів і обраного методу впливу на зубний наліт і камінь, необхідності проведення додаткових процедур: пломбування або видалення зубів.

Дорожче обійдеться використання лазера, оскільки потрібно дороге обладнання.

Остаточно скаже, скільки коштує професійна чистка зубів, лікар після комплексного огляду ротової порожнини.