Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 535

Шукаєте, де можна виконати протезування на імплантатах у Києві? Фахівці клініки «Євродентал» не з чуток знайомі з цієї революційною методикою і готові провести її на вищому рівні. Для цього у нас є все необхідне.

Протезування на імплантатах - ціна в Києві

Вартість протезування зубів на імплантатах залежить від багатьох факторів:

 • кваліфікація лікаря. Від його вмінь залежить правильність обраної методики, коректне проведення всіх етапів лікування і, як наслідок, - відмінний результат;
 • діагностика. Будь-яка стоматологічна маніпуляція вимагає попереднього детального обстеження. У більшості випадків проводиться панорамна рентгенографія, яка також вимагає певних витрат;
 • санація. Підготовка ротової порожнини є обов'язковим етапом і містить в собі: професійну чистку, лікування каріозних різців, видалення коренів тощо. А це ще плюс до всіх витрат;
 • хірургічна підготовка. У деяких випадках може знадобитися розщеплення або синус-ліфтинг. Такі маніпуляції проводиться в разі недостатнього обсягу кісткової тканини;
 • вид протеза і методика кріплення. Найдорожчими вважаються коронки з діоксиду цирконію. Більш бюджетним варіантом є металокерамічні коронки.

Як бачимо, вартість протезування на імплантатах може варіюватися в різних межах, тому, якщо ви хочете дізнатися попередні розцінки, попросіть прайс безпосередньо у тій клініки, в яку збираєтеся звертатися.

Протезування зубів на імплантатах: особливості та переваги

Протезування зубів на імплантатах за багатьма перевагами перевершує класичну методику. Імплантація передбачає вживлення в щелепні кістки штучних опор для подальшої установки знімних і незнімних протезів. Поставлені зуби відчуваються як свої власні. Установка імпланта дає пацієнтові повну впевненість. При цьому поліпшуються жувальні функції, що, своєю чергою, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Головною перевагою даної методики є можливість відновлення будь-якої кількості відсутніх зубів не залежно від того, як вони розташовані. Якщо після проведення класичного протезування показник відновлення жувальної функції становить 30-65%, то при використанні імплантів ви можете сміливо розраховувати на 100%.

Варто відзначити, що на імплантати можна встановлювати абсолютно будь-які протези. При імплантації не будуть зачіпатися живі різці. Даний спосіб відновлення втрачених зубів є найкращим з усіх наявних з таких причин:

 • Естетичність. Штучні різці дуже складно неозброєним оком відрізнити від натуральних. Це може зробити тільки стоматолог при огляді.
 • Правильна форма ясна. При протезуванні використовується спеціальний формувач ясен. Його призначення - надати зубному ряду природний зовнішній вигляд.
 • Відсутність неприємних відчуттів. До зубів на імплантатах дуже легко звикнути. Вже через пару днів ви перестанете відчувати їх як чужорідне тіло.
 • Правильний розподіл навантаження. Завдяки імплантації здійснюється оптимальний розподіл навантаження на кістку. Це знижує ризик її атрофування і запобігає швидкій втраті інших зубів.
 • Довгий термін служби. Протези на імплантатах відрізняються довговічністю. Топові виробники цих виробів надають на них довічну гарантію.
 • Простий догляд. Протези вимагають точно такого ж догляду, що і власні натуральні різці. Потрібно як мінімум два рази на рік відвідувати стоматолога на плановий огляд.

Попри всі переваги, протезування на імплантатах може мати протипоказання, які потрібно виключити або підтвердити шляхом обстеження і здачі аналізів.

Протезирование на имплантах Киев - клиника Eurodental
Які протези можна встановлювати на штучні опори?

Для установки на імпланти підходять будь-які види ортопедичних конструкцій, які можуть замінити собою відсутні зуби. Це можуть бути знімні та незнімні протези. Перший варіант використовується найчастіше при повній відсутності зубів. На відміну від класичних знімних протезів, вироби на імплантатах гарантують максимально міцну фіксацію. Це означає, що можна вільно жувати і у вас не буде погіршення дикції. Також ви можете забути про таку проблему, як блювотний рефлекс, який часто виникає при установці звичайних знімних зубів.

До першої категорії також належать «умовно знімні» протези. Даний вид має такі ж особливості, як і попередній, однак головна відмінність полягає в тому, що зняти їх може тільки стоматолог (у першому випадку пацієнт може знімати протези самостійно).

До незнімних протезів на опорах у вигляді імплантів відносяться поодинокі зубні коронки і мости. Перший варіант є найпростішим. Встановлюється як при одиничному дефекті, так і при втраті декількох різців. Мости кріпляться на ділянки, де відсутні кілька зубів підряд. На відміну від першого виду, такий варіант дозволяє істотно заощадити. У будь-якому випадку вибір максимально відповідних протезів повинен здійснювати стоматолог після повної і ретельної діагностики.

Де можна отримати якісні стоматологічні послуги?

Імплантація зубів - процедура досить трудомістка. Фахівці стоматологічного центру «Євродентал» готові виконати її максимально якісно і безболісно. Наша клініка надає повний спектр послуг в області дентальної медицини. Ми розв'яжемо найскладнішу проблему ротової порожнини. Для цього у нас є все необхідне обладнання, інноваційні матеріали та кваліфіковані фахівці.

Щоб розвіяти всі сумніви, запишіться до нас на консультацію прямо зараз і самостійно переконайтеся в якості послуг, що надаються. Ми працюємо як з дорослими, так і з дітьми.