Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Реставрація зубів в Eurodental

Реставрація зубів в Eurodental

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 637

Якщо пацієнту потрібно відновити пошкоджені зуби, що втратили блиск, змінили колір, мають неправильну форму та невдале розташування в зубному ряду — на допомогу приходить реставрація зубів.

Після медичного втручання людина стає господарем гарної усмішки. Залишається підтримувати придбану красу ретельним домашнім доглядом, не забуваючи час від часу проводити кабінетні гігієнічні процедури.

Художня реставрація зубів у Києві

Звернутися в стоматологію на Оболоні «Eurodental» коштує в таких випадках:

 • з’явилися відколи або тріщини;
 • бічні різці виступають із зубного ряду та мають занадто загострену форму;
 • коли необхідно видалити темні плями або повністю освітлити емаль;
 • дошкуляє щілина між передніми зубами (щербинка);
 • за наявності запущеного карієсу, коли пломба вже не виправить ситуацію.

Стоматологи нашої клініки володіють декількома методиками відновлення зубів та створення красивого рівного ряду, який чарує сніжною білизною і блиском.

Естетична реставрація зубів

Від природи не всім дісталася відома «голлівудська усмішка», але миритися з цим не обов’язково. Усе можна виправити, навіть якщо небажаний колір зубної емалі ви дістали у спадок або придбали після затяжного захворювання. Покриття зубів стирається і від часу, на нього можуть вплинути пристрасть до апельсинів та інших цитрусових (що містяться у фруктах речовини роз’їдають емаль).

Якщо ви не приділяєте належної щоденної гігієни порожнині рота, зуби вам дадуть відповідь моторошними плямами або карієсом, який подібно до іржі, роз’їсть верхній шар та проникне далі, буквально знищуючи зуб. Неприємності так само не змусять себе чекати, якщо в організмі нестача фтору.

Реставрація зубів в Eurodental

Фахівці «Євродентал» запропонують кілька варіантів для зміцнення та відновлення зубної емалі:

 • ре-мінералізація — покриття зубів препаратами, що містять кальцій, фтор та інші корисні мінерали;
 • фторування — на поверхню зуба наносять спеціальний медичний лак, що містить фтор, або накладають аплікатори. Процедура проводиться поетапно і триває майже 30 днів. Допомагає зміцнити зуби й захистити їх від різних «подразників», присутніх у харчових продуктах;
 • вініри — тонкі пластинки з якісної порцеляни, які використовують для реставрації передніх зубів;
 • поетапне нашарування матеріалів — використовується, коли потрібно виконати комплексну роботу: прибрати нерівності, приховати щербинку, видалити пігментацію та інші недосконалості.

Естетична реставрація зубів дарує не тільки усмішку, але і якість життя: поліпшується настрій і краще відчуття себе в соціумі, змінюється ставлення до зовнішнього світу.

Що таке реставрація зубів?

Приховати зовнішні недоліки зубів можна й оригінальнішим способом, зробивши татуювання або встановивши стрази. Плоскі камені прикриють пігментацію. За допомогою тату вийде зробити непомітними дрібні тріщини.

Стрази в стоматології отримали назву «скайси». У клініці «Євродентал» у Києві використовують камінчики, виготовлені з кристалів Swarovski. У них плоска форма, товщина всього 0.5 мм, що виключає можливість травмувати м’які тканини ротової порожнини. Закріплюється за допомогою спеціального медичного клею.

Інший напрям художньої реставрації зубів — нанесення на емаль малюнка — поширилося світом з легкої руки японців і англійців, де це віяння дуже популярно. Краса способу полягає в тому, що прикрасити зуб тату можна на добу. Є й більш тривалий варіант — на рік.

Роблять татуювання в медичній установі, використовуючи спеціальні фарби, що не шкодять здоров’ю пацієнта.

Фотополімерна та композитна реставрація зубів

Якщо зуби дуже стерлись, мають занадто великий скол або каріозне руйнування, можна їх наростити. Цей метод називають прямою реставрацією.

У нашій клініці доступна послуга «композитна реставрація зубів». При виконані процедури використовуються звичайні полімерні суміші. Це зручний вихід для тих, хто поспішає, оскільки відвідати кабінет стоматолога доведеться тільки один раз. Та й вартість найнижча. Щоправда, якщо реставрувати доведеться кілька зубів, займе процедура не одну годину.

Дорожче обійдеться фотополімерна реставрація зубів. Для нарощування пошкодженого зуба використовують особливий світло відбиваючий наноматеріал. Він має унікальну здатність — підлаштовуватися під оптичні властивості зубної емалі пацієнта. Цей напрям гарантує швидкий та надійний результат. Спрогнозувати заздалегідь, скільки часу доведеться провести в кріслі стоматолога складно, усе залежить від ступеня руйнування. Можна виконати всю роботу за 15 хвилин (один зуб) або витратити годину.

І в тому, і в іншому випадку відновлення відбувається безпосередньо в ротовій порожнині, тому обидва різновиди відносять до прямої реставрації зубів.

Алей є у цього напряму й один мінус — з часом пацієнти скаржаться на втрату блиску. Причини цьому такі: відсутність належного догляду та неякісно виконана полірування на остаточному етапі відновлення.

Непряма реставрація зубів

Проходить реставрація зубів у Києві й за непрямим методом. Він має на увазі необхідність виготовлення протезів: вставок, втулок, вінірів, коронок. Відвідати лікаря доведеться двічі:

 • в перший візит фахівець проведе комплексний огляд зубної порожнини та визначить масштаби роботи. Зробить зліпки. У лабораторії нашої клініки за відбитком виготовлять протез;
 • другий візит — установка протеза.

Кожен похід до клініки займе від 40 хвилин до години.

Відновлення зубів проходить без сильних больових відчуттів та практично не вимагає анестезії.

Реставрація зубів — ціна в Києві

Однозначно назвати кінцеву ціну робіт за реставрацію зубів досить складно. При складанні об’єктивної вартості враховується складність виконуваних робіт, типу використаних медичних апаратів, витратних матеріалів, якість композитів для нарощування.

Але в будь-якому випадку це набагато вигідніше, ніж протезування.