Головна сторінка » Сапфірові брекети

inspr1 (1)

Сапфірові брекети

У минулому багато людей, які потребують корекції зубного ряду, відмовлялися ставити брекет-систему через її неестетичного вигляду. Але сьогодні все змінилося. Завдяки використанню сучасних технологій з’явилися сапфірові брекети, здатні стати стильним прикрасою і при цьому ефективно вирівняти зубний ряд.

Встановити сапфірові брекети в Києві пропонуємо в стоматологічній клініці Eurodental. У нас працюють досвідчені лікарі, які використовують сучасне обладнання та практикуючі індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Особливості сапфіровою брекет-системи

Сапфірове брекет-система складається з штучно вирощених сапфірів. На відміну від каменів, які виробляються для ювелірної промисловості, вони безбарвні, тому на зубах абсолютно непомітні. При попаданні на камінь сонячного променя він починає виблискувати і переливатися. Щоб конструкція була практично непомітною, дугу теж фарбують в тон емалі. Вартість сапфірових брекетів досить висока. Але їх ефективність і естетичні якості того варті.

Вибираючи брекети з сапфіра, варто розуміти, що непомітними вони будуть тільки на білих зубах. Якщо ж вони мають жовтуватий відтінок, така конструкція буде ще більше акцентувати на цьому увагу.

Переваги та недоліки брекетів з сапфірів

Незважаючи на порівняно високу ціну, сапфірові брекети дуже популярні. І цьому є своє пояснення. До переваг ортодонтической конструкції варто віднести:

 • Міцність, гладкість і привабливий вигляд камінчиків, які досягаються завдяки спеціальній термічній полірування.
 • Завдяки високим естетичним якостям, поставити сапфірові брекети в Києві можуть підлітки, які соромляться носити металеві конструкції. Підходять вони і дорослим людям, професійна діяльність яких вимагає ідеального зовнішнього вигляду, чого неможливо домогтися, використовуючи інші варіанти.
 • Легкість звикання, завдяки обтічної форми і відсутності гострих елементів.
 • Тиск на зуби менше, ніж при установці металевих конструкцій.
 • Гіпоалергенність і атравматичность.
 • Здатність виправити будь-які проблеми зубного ряду.

Серед недоліків варто відзначити:

 • необхідність регулярного чищення;
 • можливість фарбування кристалів червоним вином, чаєм, кавою, тому після установки таких брекетів необхідно повністю переглянути свій раціон і, можливо, прибрати улюблені страви або напої;
 • більш тривалий процес виправлення дефектів через середнього тиску на зуби;
 • висока ціна сапфірових брекетів.

Але якщо говорити про ціну сапфірових брекет-систем, то її можна назвати платою за комфорт і естетичність під час виправлення дефектів зубного ряду.

Конструкція сапфіровою брекет-системи

Сапфірові брекети кріпляться на зуби із зовнішнього боку. Але вони практично непомітні, тому допоможуть виправити вашу посмішку непомітно для оточуючих. Конструкція складається з таких елементів:

Прозорі пластини з штучно вирощеного сапфіра. Для їх кріплення лікар використовує спеціальний стоматологічний клей.
Металева дуга, що з’єднує окремі пластинки і утримує їх у потрібному положенні. Щоб приховати дугу від сторонніх очей, на неї може бути нанесено напилення.
Лігатури або гумки, за допомогою яких до конструкції кріпляться пластинки.

Існують і безлігатурні системи. Тут для кріплення замість гумок використовуються спеціальні замочки. Їх перевага в тому, що вони є саморегульованими. Для їх кріплення не використовують жорстку фіксацію, а тиск на поверхню зуба в різних місцях відрізняється.

Вартість сапфірових брекетів в клініці Eurodental доступна в ставненію з конкурентами.

Кому варто поставити сапфірові брекети

Аналогічно іншим брекет-систем, сапфірове конструкція допомагає впоратися з такими недоліками:

 • неправильний прикус;
 • необхідність відкоригувати овал обличчя;
 • неправильний ріст, скупченість або зсув зубів в ряду.

Установка сапфірових брекетів показана людям з білими зубами. Для них конструкція стане абсолютно непомітною і зможе злитися з посмішкою. Протипоказанням до використання системи є:

 • невилікуваний карієс;
 • запальні процеси в порожнині рота;
 • жовтуватий відтінок зубної емалі (в такому випадку краще вибрати керамічні брекети);
 • деякі фізіологічні особливості пацієнта (дуже короткі зуби і т. д.).
Установка сапфірових брекетів в Києві

Перш ніж поставити сапфірові брекети в Києві, лікар проведе якісний огляд і повну санацію ротової порожнини, комплексну чистку зубів і процедуру по зміцненню зубної емалі. Після цього конструкція кріпиться до зубів за допомогою спеціального клею. Щоб дуга була непомітною, можна вибрати матеріал зі світлим покриттям.

На ціну сапфірових брекетів впливає вид конструкції, використовувані матеріали, стан зубів пацієнта і інші фактори.

Встановивши конструкцію, ортодонт розповість, як правильно за нею доглядати в домашніх умовах. Крім цього, періодично потрібно приходити в клініку для профілактичного огляду, заміни дуги і професійного чищення. Клініка Eurodental пропонує доступні ціни на сапфірові брекети в Києві. У нас працюють професійні ортодонти, які володіють сучасними технологіями виправлення прикусу та інших недоліків зубного ряду. Для запису на попередню консультацію телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті.

Автор:

Луцький В’ячеслав Ярославович

Стоматолог-терапевт

Металеві брекеты

Металеві брекети - найдоступніший і ефективний спосіб виправити дефекти зубного ряду. І придбати голлівудську посмішку! Сучасні конструкції з металу практично не поступаються в естетичності керамічним системам. Але при цьому вони гарантують відмінний результат в більш короткі терміни. Встановити металеві брекети в Києві можна в клініці Eurodental. Ми пропонуємо послуги кваліфікованих ...

Сапфірові брекети

У минулому багато людей, які потребують корекції зубного ряду, відмовлялися ставити брекет-систему через її неестетичного вигляду. Але сьогодні все змінилося. Завдяки використанню сучасних технологій з'явилися сапфірові брекети, здатні стати стильним прикрасою і при цьому ефективно вирівняти зубний ряд. Встановити сапфірові брекети в Києві пропонуємо в стоматологічній клініці Eurodental. У нас ...
Запишіться на прийом
Зараз