Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Дитяча стоматологія у Києві

Дитяча стоматологія в Києві - EURODENTAL

Лікування зубів у дітей різного віку

У нашій роботі ми дотримуємося сучасних міжнародних протоколів, гарантуємо стовідсоткову безпеку. Кабінети оснащені необхідним високотехнологічним обладнанням, що дозволяє лікарю виконувати всі операції на місці.

Дитяча терапевтична стоматологія на Оболоні

Лікування зубів у дітей в корені відрізняється від дорослої стоматології. До фахівця, що працює з малюками, висуваються дуже високі вимоги. Він повинен бути і першокласним лікарем, і тонким психологом.

Якщо дорослий пацієнт свідомо приходить на прийом до стоматолога, хоча і не без нервозності, побоювань і страху, то маленький чоловічок, потрапляючи в стоматологічний кабінет, може не на жарт злякатися. Нерідко діти кричать, плачуть, особливо, коли залишаються один на один з лікарем, без підтримки мами або тата.

У такій ситуації у лікаря має бути віртуозна робота: докласти всіх зусиль, щоб знайти спільну мову з маленьким пацієнтом і надати необхідну допомогу.

Ось таких лікарів Ви зустрінете в Eurodental – дитячий стоматології на Оболоні.

Наші лікарі вміють знайти підхід до самого «незговірливого» і непосидючого юного відвідувача клініки. У кабінеті дітки можуть подивитися популярні й улюблені мультфільми, пограти з іграшками. У нас є машинки, ляльки, роботи, конструктори та ін.

Євродентал - дитячий стоматології на Оболоні

У процесі спілкування в грі лікар зможе розговорити малюка і викличе довіру, тому він дозволить доктору оглянути зубки.

Ось такі спритні і відважні фахівці зустрінуть Вас і Вашу дитину, і проблем з лікуванням зубів не буде. У Ваших силах позбавити свого малюка від страху перед стоматологом і закласти основи гігієни зубів, їх своєчасного лікування без сліз.

Особливості лікування зубів у дітей

Особливості лікування зубів у малюків обумовлені не тільки психологічними проблемами. Молочні зубки істотно відрізняються від зубів дорослої людини:

Знайти кваліфікованого і терплячого дитячого стоматолога в Києві, значить вирішити більшу частину непростих для батьків задачок, пов’язаних з лікуванням зубів у своїх діточок. Це допоможе зберегти здорову психіку зростаючого чоловічка, навчить його уважно ставитися до свого здоров’я, вчасно чистити зуби.

Технології в дитячій стоматології

У дитячій стоматологічній клініці Eurodental в Києві дитячі лікарі-стоматологи застосовують терапію і технології, що попереджують руйнування зубів та дозволяють найбільш ефективним чином з мінімальними тимчасовими витратами вилікувати карієс і вирішити інші проблеми.
Про кожне з них розповімо детально:

У лікуванні карієсу у дітей старшого віку допускається пломбування. Для цього використовуються спеціальні антисептики і пломбувальні матеріали, які підходять для роботи з маленькими пацієнтами. Процедуру проводять з знеболенням (наприклад, седація), щоб у юного пацієнта не було хворобливих відчуттів і не з’явився страх відвідування стоматолога. Використовуємо препарати, які не викликають звикання і алергічних реакцій, добре переносяться і швидко виводяться з організму.

Пульпіт – як лікувати?

Пульпіт – запалення нерва і кровоносних судин, які знаходяться всередині зуба. Виникає, якщо вчасно не виявити карієс. Викликає сильний біль. Якщо дитина болісно реагує на гарячу і холодну їжу, опухають ясна – це привід негайно звернутися до стоматолога, щоб зберегти молочний зуб і не допустити розвитку неправильного прикусу.

Залежно від стадії захворювання лікар підбере оптимальний варіант лікування.

Запущений пульпіт переростає в більш серйозну проблему – періодонтит. Але і з цим «монстром» впораються фахівці приватної дитячої стоматології «Євродентал». Докладемо всіх зусиль, щоб зберегти зуб. Лікування проведемо в максимально дбайливому режимі і швидко.

Якщо збереження молочного зуба загрожує зародку постійного, рекомендуємо видалення.

Профілактичні та терапевтичні заходи необхідно проводити вчасно і регулярно. Прислухайтеся до поради наших лікарів: починайте привчати малюка до відвідування стоматології в молодшому віці: 2-3 роки – ідеальний варіант. Так зумієте уникнути серйозних проблем.

Як лікувати стоматит

Запалення слизової оболонки рота називають стоматитом. Виявляється білими виразками за нижньою губою. Вони болять, дитина вередує, відмовляється від їжі. Спровокувати його можуть травми, отримані при падінні, або вірусна інфекція.

Лікування захворювання краще довірити фахівцеві. Залежно від виду стоматиту, лікар підбере терапію і швидко прибере негативні симптоми, що викликають роздратування малюка, розповість, як діяти вдома, щоб не допустити повторної появи виразок.

Коли потрібні брекети

Неправильний прикус і викривлений зубний ряд перетворити в голлівудську усмішку краще в дитячому віці. Але потрібно дочекатися, коли молочні зубки замінять постійні. Зазвичай процес завершується в 11-13 років.

Брекет-системи є металеві, керамічні, сапфірові, пластмасові. Більш швидкий результат гарантує система, виконана з металу. Але інші мають більш естетичний вигляд і не так кидаються в очі, оскільки можна підібрати під колір зубів.

Носити брекети доведеться досить довго 2-3 роки. Ортодонт навчить, як правильно доглядати за порожниною рота в цей час, щоб не допустити розвиток карієсу. Запропонує раз на півроку приходити в клініку для професійного чищення.

Відновлення зубів у дітей

У разі травми, що призвела до втрати зуба, або при видаленні порожнє місце необхідно заповнити, щоб не допустити викривлення і неправильного прикусу.

Хоча імплантація зубів є більш сучасним методом відновлення (більш детально про цю послугу можете почитати в окремій статті), в дитячій стоматології використовують протезування.

Наші фахівці підберуть найбільш відповідний тип зубного протеза. Протези виготовляють із гіпоалергенних матеріалів, що відрізняються еластичністю. І проведуть протезування в спокійній обстановці і безболісно.

Галушка Оксана Станіславівна

Дитячий стоматолог-терапевт
Галушка Оксана Станіславівна | Дитячий стоматолог-терапевт Стаж роботи: 2 роки | «Я ставлю перед собою завдання - не тільки лікувати, але і виховувати у дітей та їх батьків відповідальне ставлення до здоров'я»

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше