Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Телефонуйте

(044) 391-4402
Главная » Сервисы » ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

Імплантація зубів – Київ

Імплантація зубів зараз є дуже затребуваною послугою. Незважаючи на стрімкий розвиток стоматологічної галузі, багато людей страждають від проблеми втрати зубів. Причини можуть бути різними: нестача кальцію, погана спадковість, хронічні захворювання, запущений карієс, пародонтоз, захворювання ясен, травми, некомпетентне лікування. Протягом довгих років єдиним рішенням для пацієнтів, які втратили зуби, були мости і знімні протези. Сьогодні відновити зубний ряд можна за допомогою імплантів.

Переваги імплантації зубів

Імплантація має ряд переваг перед традиційною методикою відновлення зубного ряду. Зубні імпланти не викликають неприємні відчуття від стороннього тіла в порожнині рота або фізичного дискомфорту, як після установки знімних протезів.

Також варто звернути увагу на те, що при імплантації немає необхідності обточувати сусідні зуби, як, наприклад, при установці зубного моста. Крім того, це ідеальне рішення для людей, у яких є захворювання слизової оболонки порожнини рота, слабо виражений альвеолярний відросток або індивідуальна непереносимість матеріалів, з яких виготовляються незнімні протези.

Имплантами можна заповнити будь-порожнє місце зубного ряду, незалежно від того, наскільки воно велике. Перевагою імплантації є те, що имплантами можна замінити як один відсутній зуб, так і цілу щелепу при повній відсутності зубів. Це дозволяє не тільки повністю відмовитися від знімного протезу, а й максимально зберегти обсяг кісткової тканини і зняти навантаження з сусідніх зубів при прийомі їжі.

Дентальні імпланти максимально наближені до натурального зуба як з фізичної, так і з естетичного боку. Так як імпланти зростаються з власною кісткою, це забезпечує високу функціональність як у Ваших власних зубів, на відміну від знімних зубних протезів, які можуть ускладнювати процес жування їжі. Імпланти дозволять Вам їсти Ваші улюблені страви з упевненістю і без болю.

Крім того, зубні імпланти можуть допомогти поліпшити Вашу мову і підняти самооцінку. Вони дозволяють повернути Вам гарну посмішку, і Ви зможете говорити, не турбуючись про зовнішній вигляд, тим самим відчуваючи себе впевненіше і привабливіше.

Зубні імпланти виконані з високоякісних матеріалів, тому вони дуже міцні і служать багато років. При грамотному підході до процесу установки з боку доктора, а також правильної гігієни і дотриманні всіх правил догляду з боку пацієнта, багато імплантів служать все життя.

Що таке зубні імпланти?

Зубні імпланти – це штучні стрижні, які за формою нагадують корінь зуба, які імплантуються в кісткову тканину щелеп і забезпечують міцну основу для подальшого протезування постійними коронками і мостовидними протезами, а також можуть служити додатковою фіксацією для знімних конструкцій.

Дентальні імпланти виготовляються з міцних біосумісних матеріалів: найчастіше з титану, рідше – з кераміки або металевих сплавів (титану та діоксиду цирконію).

Світові виробники імплантів Straumann, Bicon, MegaGen, Nobel Biocare, Ankylos, Megagen, B & B широко представлені в Україні.

Наші лікарі працюють з високоякісними імплантами світових виробників, які активно використовують стоматологи в Європі і США:

B & B Dental – виробник Італія, мають конусне з’єднання і глибоку подвійну різьбу, що забезпечує максимальну міцність, а також зменшує травматичність при установці імпланта в кістку. В даний момент у нас проходить акція: Ви можете отримати знижку в розмірі 30% на імпланти B & B Dental. Ціна зі знижкою на імпланти B & B – 7 400 грн.

MIS C1 – виробник Ізраїль, застосовуються при будь-якому типі кістки. Конусне з’єднання імпланта і абатмента дозволяє надійно зафіксувати з’єднання і зберегти кісткову тканину. Вартість імпланта MIS C1 – 7 900 грн.

Straumann – виробник Швейцарія, пропонує широкий асортимент матеріалів і поверхонь, включаючи такі передові технології, як Roxolid® і SLActive®, дозволяє проводити успішне протезування в будь-якій клінічній ситуації. Вартість імпланта Straumann SLA – 17 900 грн.

Зубні імпланти MegaGen – ціна

Megagen – виробництво в Південній Кореї, на сьогоднішній день є одним з найбільш інноваційних заводів з виробництва імплантів у всьому світі. Найповажніший і відомий виробник імплантів Straumann в 2014 році придбав частку в компанії Megagen. Нано-шар іонів кальцію в поверхні імплантів Megagen значно збільшує швидкість їх зрощування з кісткою людини. Перший квартал 2018 року в клініці Євродентал – це чудовий час встановити імпланти Megagen, ціна зі знижкою – 6 900 грн.

Як проходить установка імплантів

Імплантація складається з трьох основних етапів: підготовка до імплантації, хірургічний і ортопедичний.

Перший етап – підготовка до імплантації

Підготовка до імплантації починається з комплексного обстеження у стоматолога, яке може зайняти від кількох годин до кількох тижнів. Запишіться на безкоштовну консультацію до імплантолога клініки Євродентал для того, щоб оцінити загальний стан порожнини рота і обговорити план лікування.

Найчастіше Вам необхідно буде зробити панорамний рентген-знімок (ортопантомограмма) і КТ (комп’ютерна томографія верхньої і нижньої щелеп). Вони дозволять доктору оцінити стан зубощелепної системи, зрозуміти, чи підходить кісткова тканина пацієнта для процесу імплантації, або її потрібно підготувати, а також підібрати найбільш підходящий тип імплантів. При необхідності наші лікарі проводять підготовку кісткової тканини до імплантації – аугментацію, або синус-ліфтинг.

Обов’язковим етапом підготовки до імплантації є санація порожнини рота: якщо є необхідність – потрібно видалити уражений зуб (на місце якого пацієнт хоче ставити імплант), пролікувати карієс, при періодонтиті – обов’язково провести лікування, зняття під’ясневих зубних відкладень з обробкою зубодесневих кишень при пародонтиті та / або пародонтозі, а також детально оглянути протези або інші ортопедичні конструкції, щоб оцінити їх стан (можливо, знадобиться їх заміна).

Перед початком імплантації пацієнтам бажано пройти сеанс професійної гігієни порожнини рота: видалити зубний камінь і наліт за допомогою ультразвуку і AirFlow.
Після комплексного огляду пацієнта складається індивідуальний план лікування, доктор підбирає тип імплантів, які найбільш підходять для пацієнта, з урахуванням стану і особливостей його ротової порожнини, а також побажань клієнта

Другий і основний етап – хірургічний

На цьому етапі відбувається вживлення імпланта в кореневу частину. Для цього сам імплант (той, що Ви бачите сірим кольором на малюнку нижче) акуратно вкручують в кістку під місцевою анестезією. За відгуками наших пацієнтів, ця процедура набагато менш дискомфортна, ніж вони очікували, а професійно виконана анестезія дозволить відчувати себе абсолютно комфортно. Лікар покриває встановлений імплант спеціальною заглушкою і зашиває ясна над ним, щоб запобігти потраплянню інфекції всередину. У такому вигляді імплант залишається на період від 3 до 6 місяців (індивідуально для кожного пацієнта) для приживлення. У деяких випадках можна встановлювати коронку безпосередньо після імплантації.

Після того, коли щелепна кістка зростається з встановленим имплантом, лікар може переходити до завершення першого етапу. Для цього він спочатку встановлює формувач ясен на 6-12 днів. Зовні він нагадує металевий гвинт, який складається з міцного титану і має стійкість до корозії. Формувач ясен повторює контури зуба, дозволяє створити натуральний контур для ясна, прийняти нею необхідну повноту і природний об’єм.

Через 6-12 днів лікар знімає формувач ясен проводить і знімає відбиток. Відбиток передається в лабораторію, де технік на його підставі виготовляє модель з гіпсу, яка, в свою чергу, є основою для виготовлення коронки. Потім лікар встановлює на імплант абатмент – основу для коронки або протеза. Дуже часто пацієнти віддають перевагу цирконієвим абатменти, коли імплантація проводиться для передніх зубів. Це дозволяє уникнути просвічування титанового матеріалу через ясна.

Абатмент створює додаткову міцність для наступних надягаємих конструкцій – коронки або протеза – і служить з’єднанням між имплантом і коронкою.

Третій етап – ортопедичний

Після установки абатмента, лікар одягає на імплант з абатментом коронку, елемент мостовидного протеза або знімний протез. Існує два типи коронок за способом кріплення до імпланти:

Після того, як до імпланти гвинтом прикручується абатмент, лікар проводить зняття відбитків. Потім їх відправляють в зуботехничну лабораторію, де зубний технік виготовляє робочу модель і відливає каркас для коронки. Потім коронку фіксують на абатмент, поєднуючи їх за допомогою спеціального стоматологічного цементу.
Перевагами такої установки протеза є простота у виготовленні, надійність фіксації і естетичність, особливо, якщо йдеться про імплантації фронтальних зубів .:

Коронка з гвинтовою фіксацією

При гвинтовий фіксації, після зняття відбитків в зуботехнічній лабораторії виготовляється коронка, яку фіксують до абатменту поза порожниною рота. Потім вже готову конструкцію вставляють безпосередньо в імплант, фіксуючи її гвинтом. Коронка і абатмент мають наскрізний вертикальний отвір для гвинта, що дозволяє надійно прикріпити їх до імпланта. Отвір, який залишається на жувальній поверхні коронки, легко закривається звичайним пломбувальним матеріалом.
Перевагами гвинтової фіксації є висока точність в обробці поверхонь з’єднання у зв’язку із заводським виготовленням, що також забезпечує точність посадки на імплант.

Також при необхідності, є можливість зняти або замінити протез, що дуже зручно як для лікаря, так і для пацієнта, так як дозволяє заощадити час і витрати і ніяк не позначається на якості імпланта.

Після виготовлення коронки заданого кольору і форми настає момент її примірки та подальшої фіксації. Забирають формувач ясен і за допомогою динамометричного ключа фіксують абатмент і коронку на цемент або прикручують коронку з гвинтовою фіксацією.

Також останні дослідження показали ефективність використання тимчасової коронки в процесі імплантації.

Ми вказали орієнтовні ціни на імплантацію зубів в стоматологічній клініці “Євродентал”, щоб Ви могли ознайомитися з нашою ціновою політикою. Більш точну ціну Ви зможете дізнатися, записавшись на прийом до наших фахівців, які після проведення безкоштовної консультації зможуть озвучити ціну майбутнього лікування, виходячи з конкретного випадку. Клієнтам, які вимагають установки більш ніж одного імпланта ми надаємо знижки.

Більш докладно про історію розвитку імплантів і нюанси процесу імплантації Ви можете почитати в статті нашого блогу.

Також у нашому блозі, ви можете прочитати статтю про те, чим відрізняються зубні імланти і який зубний імплант краще вибрати

Як доглядати за зубними імплантами

Як в післяопераційний період, так і після завершення процесу імплантації, необхідно строго слідувати рекомендаціям лікаря. Особливо важливо дотримуватися правил догляду в перші місяці після імплантації, коли слизова оболонка особливо вразлива до інфекцій і мікробів. Доктор призначає спеціальні лікарські препарати і розчини для ополіскування рота. Основне правило догляду за імплантами – ретельна гігієна ротової порожнини. Необхідно регулярно проводити чистку зубів щіткою, для очищення простору між зубами використовують спеціальні йоршики і флоси. Також дуже ефективним засобом для гігієни є іригатор – він дозволяє видалити залишки їжі навіть із самих важкодоступних місць. Дотримуючись усіх правил і рекомендації лікаря, Ви зможете не тільки оцінити ефект від імплантації вже відразу після завершального етапу загоєння, але і забезпечити максимально тривалий строк служби системи.

Желнова Валерія Володимирівна

Желнова Валерія Володимирівна | Засновниця й головний лікар клініки, кращий лікар-стоматолог за версією Doc.ua.хірург-імплантолог.Стаж роботи: більше ніж 17 років «Я вважаю, що найкраще запропонувати ґрунтовне й довгострокове рішення, а не шукати компроміси, там де це не варто робити.. «Запис на консультацію Освіта та досягнення: 2002 — стоматологічний

Златковский Тарас Євгенович

Заступник головного лікаря, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Златковский Тарас Євгенович | Заступник головного лікаря клініки, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог, фахівець у галузіі протезування. Стаж роботи: більше ніж 17 років | «Правильна

Британ Сергій Володимирович

Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантолог
Британ Сергій Володимирович | Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантології Стаж роботи: понад 5 років | "Для мене головне, що б

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена 28 років установка пломби
Олена 28 років установка пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій 53 роки
Андрій 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор 29 років
Ігор 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка 12 років
Микитка 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена 30 років
Олена 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр 39 років
Олександр 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри пацієнт Михайло
Вініри пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим 20 років
Максим 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка 24 роки
Анжеліка 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Ельвіра 30 років
Ельвіра 30 років

Лікування пульпіту Лікування карієсу за допомогою установки пломби Ельвіра 30 років, записалася в клініку "Eurodental" на ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Евродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Коля - 14 років
Коля - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Коля і його мама ...

Детальніше
Миша - 10 років
Миша - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Миша 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше