Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » ОРТОПЕДІЯ І ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ

Протезування зубів

Протезування зубів в Києві - італійська стоматологія Євродентал

 

Ортопедія – розділ стоматології, який спрямований на відновлення зруйнованих зубів і заповнення цілісності втраченого зубного ряду. Найбільш оптимальним і найпоширенішим методом для відновлення повноцінних функцій зубів є протезування. Новітні технології і високоякісні матеріали, які використовують лікарі стоматологічної клініки Eurodental дозволяють не тільки вирішити проблему відсутності зубів, але й подбати про профілактику подальших їх руйнувань, а також про естетичний вигляд зубного ряду.

Незважаючи на те, що останнім часом клієнти активно вдаються до більш сучасного та надійного методу відновлення зубів – за допомогою коронок на імплантатах, протезування продовжує користуватися величезним попитом.

Протезування зубів – ціна
Протезування зубів, ціна грн
Консультація, огляд пацієнта, складання плану лікування 0
ОРТОПЕДІЯ
Коронка металокерамічна стандарт від 3 500
Мікропротез з еластичного матеріалу (1-2 зуба) від 2 000
Культьова вкладка від 1 500
Вкладка керамічна пресована E-max від 5 000
Вінір від 9 000
Пластмасовий знімний протез від 6 600
Бюгельний протез (без аттачменов) від 7 500
Види протезування зубів

Види незнімного протезування:

  • Коронки – пластмасові, металокерамічні, цирконові і суцільнокерамічні (керамічні);
  • Вкладки;
  • Вініри;
  • Адгезивні мостовидні конструкції;
  • Мостовидні протези або мости;
  • Протези на імплантатах;

Коронки – ортопедична конструкція, мікропротез, що покриває коронкову частину зуба або окремо взяту частину поверхні. Коронки є найбільш поширеним видом незнімного протезування зубів. Цей метод дозволяє відновити навіть наполовину зруйнований зуб. Коронки бувають різних типів, різниця між ними залежить від матеріалу і способу їх виготовлення. Існує кілька типів матеріалів:

Металеві – це коронки які виготовляють з таких металів, як платина, золото або інші цінні метали. Правда такий вид незнімного протезування вже застарів і вважається надлишком минулого. Але неможна сказати, що їх експлуатаційні характеристики погані, такі коронки служать до 20-ти років і зношуються повільно. Наші фахівці не встановлюють такі коронки в зв’язку з тим, що існують більш сучасні матеріали для виготовлення коронок, які несуть в собі ряд переваг для клієнтів.

Металева коронка

Металокерамічні – коронки, які створюються нанесенням на металеву основу керамічного покриття, що імітує зубну емаль. Вид такого протезування зубів на даний момент дуже популярний – ці коронки міцні і не відрізняються від справжніх зубів, служать вони до 20-ти років і коштують відносно недорого. Співвідношення ціна / якість у них добре. Однак є один недолік у такому протезуванні – зуби, що стоять поруч, шліфуються (обточуються) під таку коронку.

Металокерамічні коронки

Суцільнокерамічні (керамічні) – мабуть одні з кращих методів коронкового протезування зубів. Такі коронки повністю виготовлені з кераміки, без металевої основи і в точності повторюють анатомію зуба. Керамічні коронки довго не зношуються, витримують великий тиск, але чутливі до різкого силового впливу.

Керамічна коронка

Діоксид цирконієві коронки – найкращі на сьогоднішній день. На міцний каркас коронки, виготовлений за сучасною технологією CAD / CAM (англ. Computer- aided Design, Computer- aided manufacturing) – високоточне автоматизоване виробництво, наш технік наносить найтонші шари кераміки, завдяки чому коронка виглядає природно серед інших зубів. Кераміка на цирконію не поступається натуральним зубам по міцності і функціональності.

Діоксид цирконієві коронки

Протезування зубів коронками відрізняється довговічністю, оскільки між коронкою і основою не влучає слина і частинки їжі, не виникають процеси гниття. Фіксація таких коронок відбувається дуже швидко і непомітно. Лікар ізолює від слини місце для коронки, знежирює його за допомогою спирту і фіксує саму коронку на постійний цемент.

Також коронки часто використовують при протезуванні на імплантатах. Але для цього лікарю потрібно встановити зубний імплант, на який буде фіксуватися коронка. Від звичайних коронок, що використовуються для традиційного протезування, коронка на імпланті відрізняється способами виготовлення й встановлення. Вона кріпиться не на обточений натуральний зуб, а на імітацію його кореня – зубний імплант. Між коронкою і штучним коренем є проміжна ланка у вигляді абатмента. Більш детально про такі коронки Ви можете дізнатися в нашій статті про імплантанти.

Вкладки – керамічні конструкції, які є кращою альтернативою композитної (матеріал складається з пластичної основи) пломби. Такий вид протезування використовують у разі, якщо корінь зуба здоровий, а його коронкова частина сильно пошкоджена. У зуботехнічній лабораторії по відбитку створюється спеціальна конструкція, яка за формою нагадує супер точну пломбу і дуже щільно прилягає до дентину (тканини зуба), що забезпечує не тільки функціональність, а також естетично схожі на справжні зуби.

Вона повністю відновлює зовнішній вигляд і запобігає подальшому руйнуванню. Вкладки дозволяють відновити навіть дуже сильно пошкоджені зуби без застосування коронок. Стоматологічна клініка «Eurodental» використовує найпопулярніші і високотехнологічні керамічні вкладки E-max (виробник – Німеччина). Конструкція являє собою пресовану кераміку, в якій містяться кристали лейцита, тому вона має високу міцність яка прирівнюється до міцності емалі зуба.

Дозволяє витримувати великі навантаження, тим самим значно перевершує будь-які пломбувальні матеріали, такі як: фотополімер і склополімер. Крім того, вкладки E-max виготовляються на підставі тривимірного моделювання – під час прийому лікар знімає відбиток, який потім передається в зуботехнічну лабораторію, де його оцифровують і на цій основі створюють тривимірну модель, і за сучасною технологією CAD / CAM починають відтворювати зуб.

Така методика включає в себе: реконструкцію зуба за допомогою автоматизованого алгоритму на фрезерувальних верстатах, який відтворює тривимірну вкладку за допомогою нанесення керамічних шарів один на одного. Такий процес виготовлення дозволяє в деталях повторити анатомію зуба і встановити вкладку з максимально точною посадкою. Протезування зубів вкладками рекомендовано, якщо пошкодження коронкової частини складають 25-50%. Вартість керамічної вкладки E-max – від 4 200 грн. за одиницю.

Керамічні вкладки

Вініри – керамічні накладки на зуби у вигляді тонких пластинок, які застосовуються для корекції форми або кольору зубів, також допомагають приховати тріщини, проміжки або незначні вади прикусу, зменшити чутливість зубів. Вартість такого протезування в клініці “Eurodental” – від 4000грн. Більш детально про вініри Ви можете дізнатися в нашій статті.

Вініри

Протезування адгезивними мостовидними конструкціями – це процес, який включає в себе установку композитної коронки на скловолокнисту стрічку або армовану балку. Доктор під час прийому готує опорні зуби, між якими простягає скловолокнисту стрічку (Glasspam) або армовану балку, після чого прямо на неї встановлює одну або кілька коронок, виконаних з композиту.

Такий вид протезування є швидким, але не довговічним, пов’язано це з тим, що коронка з композиту зношується протягом року. Таку процедуру часто роблять після імплантації або видалення зубів в якості аналога тимчасової коронки, за бажанням клієнта. У клініці “Eurodental” вартість протезування адгезивними мостовидними конструкціями складає від 300 грн.

Мостовидні протези або мости – незнімна ортопедична конструкція, яка в якості підтримки використовує два опорних зуба, розташовані по обидва боки від зруйнованих зубів. Мостовидні протези дозволяють заповнити відразу кілька втрачених зубів, які розташовані поряд, відновити жувальні функції і досягти бажаного естетичного ефекту. Для використання цієї методики протезування у клієнта повинні бути здорові опорні зуби, які зможуть витримати навантаження. Таке протезування виконується в кілька етапів.

На першому етапі: лікар проводить візуальний огляд і діагностичне обстеження порожнини рота, спільно з клієнтом вибирають з якого матеріалу буде виготовлений протез:

• Металевого – матеріали практично не використовуються в сучасному світі. Пов’язано це з тим, що вони володіють низькими естетичними характеристиками і можуть призводити до руйнування опорних зубів, хоча, не дивлячись на це, металева конструкція дуже міцна.

Металокерамічного – міцні і надійні мостовидні протези зубів. Це керамічні конструкції на металевому каркасі. Вони мають природній зовнішній вигляд і досить міцні.

Пластмасового – конструкції, що встановлюються на невеликий термін. Їх мала міцність і оперативна швидкість виготовлення дозволяють застосовувати їх в якості тимчасового заходу при виправленні дефектів зубного ряду. Наприклад, на час виготовлення постійних коронок або вінірів. У клініці “Eurodental” наші фахівці використовують кращий матеріал німецького виробника – “Voco”.

Цирконієві – керамічні коронки на каркасі з діоксиду цирконію, дуже легкі, з високою міцністю. Протези, виконані з такого матеріалу, надають мінімальний тиск на опорні зуби і здатні витримувати підвищені навантаження. Вони виглядають естетично і природно.

На даний момент такий вид протезування є найкращим рішенням у мостовидному протезуванні. Після вибору матеріалу лікар переходить до другого етапу – підготовки зубного ряду до процедури протезування. При необхідності роблять зміцнення і лікування зубів опори – лікування карієсу, кореневих каналів або ж тканини пародонту.

Також лікар обточує під коронки протеза опорні зуби. На третьому етапі – знімаються зліпки, на підставі яких у подальшому виготовляється міст. Після примірки протеза за допомогою спеціальних стоматологічних матеріалів коронки цементують на опорах і фіксують міст.

Знімне протезування зубів

Види знімних зубних протезів:

• бюгельні протези;

• часткові і повні знімні пластинкові протези;

Бюгельний протез – різновид знімного протезування, в основі конструкції якого лежить: металева каркас-дуга і базис (деталь імітує ясна), на ньому знаходяться штучні зуби. Назва такого виду протезів походить від слова «bügel», що в перекладі означає «дуга».

Установку даного виду протезування рекомендують при відсутності як мінімум трьох зубів підряд, такий протез здатний відновити функцію втрачених зубів і в бічних ділянках зубного ряду і в передньому відділі. Існує кілька типів бюгельного протезування, їх розрізняють залежно від типу кріплення:

• на кламмерах – металеві відростки, які з двох сторін відходять від каркаса. Є найпростішим і доступним, але може бути трохи помітним.

• На аттачменах (мікрозамках) – такий протез надійно фіксується на спеціальну засувку – це складна але естетична конструкція.

Основними перевагами цього виду протезування є швидка установка протеза (дуже часто немає необхідності в попередньому хірургічному втручанні), простота використання (є можливість зняття протезів для їх очищення і надійність фіксації конструкції), а також недорога вартість у порівнянні з більш сучасним методом – протезування на імплантатах . Вартість бюгельного протеза в стоматологічній клініці Eurodental – від 7 500 грн.

Повно- і частково-знімні пластинкові протези – найбільш прості в плані виготовлення і установки, а також найбільш доступні в плані ціни ортопедичні конструкції. Дані види протезів складаються з пластмасової (акрилової, нейлонової) основи, на які кріпляться штучні зуби. Такі протези універсальні, їх можна використовувати, як при втраті декількох зубів, так і при повній адгезії (відсутності) всіх зубів.

Різниця між цими протезами в їх жорсткості і способі фіксації. Акрилові протези фіксуються шляхом присмоктування кругового клапана до піднебіння, а нейлонові фіксуються на кламмера. Також акрилові протези на відміну від нейлонових відмінно передають жувальний тиск на зуби, що не скажеш про нейлонові, які замість цього передають все навантаження на слизову оболонку протезного ложа.

Сучасні технології дозволяють виготовляти знімні конструкції, які зберігають високу естетичність і виключно комфортні для клієнтів. Знімні протези можна не виймати з ротової порожнини на ніч. Єдине, для чого їх рекомендується виймати з рота, – для проведення гігієнічної чистки вранці і ввечері. Вартість пластиночного знімного протезу в стоматологічній клініці “Eurodental” – 5 000 грн, повного знімного – 6 000 грн.

Протезування на імплантатах

Безсумнівно, протезування коронками, вкладками, бюгельнимі протезами це хороша альтернатива втраченим зубам, але також в ортопедії існує методика протезування на імплантатах. Є кілька очевидних переваг у такому вигляді протезування:

• сусідні зуби не обточуються і не травмуються – на них не здійснюється ніяких механічних впливів;

• імплант заміщає втрачений зуб, сприймаючи, в тому числі, його жувальне навантаження і створюючи навантаження на кістки щелепи, завдяки цьому уникають атрофії – утоншіння кістки, через що порушується фіксація інших зубів;

• протезувати можливо як 1 зуб, так і частину щелепи або ж всю щелепу повністю;

• не пошкоджуються ясна, чого не уникнути при використанні знімних протезів;

• при відповідних коронках штучні зуби не будуть відрізнятися від справжніх.

Протезування на імплантатах може бути як миттєвим, так і стандартним. Різниця в тому, що при миттєвому протезуванні відразу ж після імплантації на імплант встановлюється постійна ортопедична конструкція протягом тижня.

Проте, фахівці клініки “Eurodental” не рекомендують цього робити, в зв’язку зі зростанням ризику виникнення тих чи інших відхилень від нормального перебігу процесу приживлення імплантату. У разі якщо це не тимчасова ортопедична конструкція з пластмаси. При стандартному протезуванні на імплантатах постійна ортопедична конструкція встановлюється по закінченню від 3-х до 6-ти місяців. На імплантатах можна використовувати різні методи протезування:

• Повне знімне протезування – такий метод, як правило, використовують при повній відсутності зубів – технологія така ж, як і при бюгельному протезуванні, тільки замість кламмера або аттачмента використовується спеціальний замковий механізм – на зразок галантерейної кнопки. Також для фіксації можна обійтися всього двома імплантатами для всій щелепи.

Протезування коронками виконується з металокераміки, кераміки або діоксиду цирконієвих коронок. Зовні відрізнити ці матеріали від натуральної зубної емалі – практично неможливо. Протезування виконується у декілька етапів:

• установка імпланта;

• вибір коронки і зняття відбитків;

• фіксація гвинтової коронки на аббатмент – за допомогою закручування коронки поверх імпланта. Аббатмент є каркасом коронки, кріпляться такі коронки гвинтом, через технологічний отвір.

Також Ви можете більш детально ознайомитися з процедурами протезування на імплантатах, переглянувши наші роботи.

Основні переваги протезування:

• відновлення жувальної і естетичної функції зубів;

• різноманітність матеріалів і варіантів установки;

• можливість лікування без видалення власного зуба (якщо є можливість встановити протез на «рідний» зуб);

Недоліки протезування:

• термін служби. Незважаючи на довговічність використання, протез може змінювати свій первинний зовнішній вигляд, а вініри або композитні вкладки вимагають регулярної заміни через кожних 5-30 років, в залежності від матеріалу);

• необхідність обточування або шліфування зуба перед установкою вініра або протеза;

• труднощі при установці протеза, якщо відсутній корінь зуба;

Процес установки протезів

1. Діагностика

Незалежно від того, в якому стані знаходиться Ваш зуб і який результат Ви бажаєте отримати, необхідно обов’язково проконсультуватися з фахівцем. У стоматологічній клініці «Євродентал» Ви завжди зможете отримати детальну консультацію з Вашої проблеми.

Кваліфіковані лікарі складуть індивідуальний план лікування і підберуть оптимальний для Вас варіант. Консультація в стоматологічній клініці «Євродентал» – безкоштовна. Для комплексного обстеження та складання плану лікування необхідно буде зробити знімки – КТ або ортопантомограма. Якщо у Вас вже є готові знімки, Ви можете взяти їх з собою на консультацію.

2. Санація ротової порожнини або лікування (опціонально)

Після діагностики лікар може запропонувати провести санацію ротової порожнини (при наявності карієсу або зубних відкладень), а також пройти попереднє лікування (якщо необхідна установка пломб або лікування околозубних тканин, наприклад).

3. Підготовка до встановлення протеза

Підготовка до встановлення протеза. Перед безпосередньою установкою протеза лікар, виходячи з кожного конкретного випадку, а також з бажання пацієнта, підбирає методику протезування (коронка, вкладка, імплантація, міст тощо), матеріал, форму, колір протеза, потім – виготовляє відбитки, відправляє їх в нашу зуботехнічну лабораторію, де за допомогою тривимірного моделювання виготовляють необхідну постійну конструкцію, готову до установки.

Також при встановленні вініра або коронки необхідно пройти процедуру обточування зуба (при установці вініра – мінімальне обточування на 0,6 мм зубної тканини для того, щоб зуб з встановленим вініром не виглядав надто опуклим на тлі інших зубів; при установці коронки – сточування до 2,5 мм для можливості установки коронки на рідній зуб).

Після обточування лікар встановить тимчасові накладки, які забезпечать естетичний ефект, а також допоможуть уникнути зайвої чутливості після процедури. При установці коронки на штифті – в попередньо запломбований кореневий канал встановлюється штифт, на який в майбутньому і буде кріпитися протез. Потім лікар проводить припасування (підгонку протеза), щоб зрозуміти, що все зроблено правильно і можна фіксувати протез.

4. Кріплення протеза

Після всіх необхідних маніпуляцій лікар фіксує постійний протез, а також дає пацієнтові всі необхідні рекомендації щодо догляду та експлуатації протеза для максимально довговічного й комфортного користування.

Після установки будь-якого виду протеза дуже важливо правильно доглядати за ротовою порожниною і регулярно відвідувати стоматолога для огляду стану протеза. Але не варто переживати, так як нюансів щодо догляду не так багато, а звикання до встановлених протезів відбувається досить швидко і легко. Сучасні протези забезпечать Вам не тільки здоров’я на довгі роки, але й дозволять отримувати задоволення від життя, насолоджуючись красивою і променистою усмішкою.

Волощук Дмитро Васильович

Стоматолог-терапевт,
Волощук Дмитро Васильович | Стоматолог-терапевт, ортопед Стаж роботи: більше ніж 3 роки |

Молдован Антон Валерійович

Стоматолог-терапевт, ортопед
Молдован Антон Валерійович | Стоматолог-терапевт, ортопед Стаж роботи: більше ніж 5 років | "Мій головний стандарт — це бездоганна якість"

Хитрук Роман Славійович

Стоматолог-ортопед, гнатолог, терапевт.
Хитрук Роман В'ячеславович | Стоматолог-ортопед, гнатолог, терапевт Стаж роботи: більше ніж 10 років | «Якісно провести короткострокове лікування може багато лікарів, але не всі приділяють пацієнту достатньо уваги. Мало хто планує комплексні довгострокові реабілітації. Ось, про що треба думати лікарю насамперед."

Златковський Тарас Євгенович

Медичний директор, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Златковский Тарас Євгенович | Заступник головного лікаря клініки, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог, фахівець у галузіі протезування. Стаж роботи: більше ніж 17 років|

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше