Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія - центр Eurodental

Уникнути зустрічі зі стоматологом вдається небагатьом. Неправильне харчування, хвороби, погана екологія та інші об’єктивні і суб’єктивні причини призводять до захворювань ясен і зубів. Вилікувати їх покликана терапевтична стоматологія центру Eurodental.

У нашому розпорядженні сучасне обладнання та інструментарій, рентген-апарати з високою роздільною здатністю, спеціальні дентальні мікроскопи, апекслокатори, що дозволяють визначити довжину зубних каналів.

Терапевтична стоматологія допомагає здійснити швидку діагностику, вчасно почати лікування, не допустити втрати зуба.

Що робить стоматолог-терапевт

Терапевтична стоматологія охоплює різні напрямки: профілактика захворювань, реставрація зубів. Лікарі-стоматологи-терапевти нашої клініки нададуть допомогу при:

• всіх видах карієсу;
• лікуванні пульпіту і періодонтиту;
• травмі зуба (відколи, перелом коронкової частини);
• не каріозних захворюваннях;
• вроджених викривленнях зубного ряду;
• аномалії кольору.

Виникаючі в ротовій порожнині захворювання взаємопов’язані. Якщо кровоточать ясна, пацієнт страждає багаторічним пародонтитом – це неминуче призведе до втрати зубів. Тому рання діагностика, вчасно розпочате лікування збережуть здоров’я і цілісність зубів на довгі роки, аж до глибокої старості. Такий принцип роботи фахівців нашої клініки терапевтичної стоматології.

Звернутися до професіоналів потрібно, якщо Ви відчуваєте біль під час прийому їжі, болісно реагуєте на гарячу і холодну їжу, помітили потемніння на зубах, виявили дрібні тріщини або відколи.

Чим раніше почнемо лікування, тим більшого ефекту досягнемо і в гранично короткі терміни.

Терапевтична стоматологія - італійська стоматологія Eurodental

Чому виникає карієс

Неправильна або недостатня гігієна ротової порожнини, надмірне захоплення солодким, брак свіжих овочів і фруктів, низький імунітет, хвороби шлунково-кишкового тракту – головні вороги зубів, що призводять до появи карієсу, який починається руйнуванням емалі. Якщо вчасно не звернути увагу, «безневинне» потемніння, як чорна діра поглине весь зуб.

Карієс небезпечний розвитком періодонтиту і пульпіту, появою кісти і флюсу. Щоб не доводити справу до хірургічного втручання, візьміть за правило відвідувати стоматолога терапевта кожні півроку.

Залежно від стадії карієсу фахівець підбере найменш травматичний варіант лікування:

• консервативна терапія, без свердління зуба;
• розтин коронки зуба. Проводиться при обов’язковій анестезії.

А найкраще лікування – дотримання правил гігієни та профілактика.

Пульпіт і періодонтит

Вчасно невилікуваний карієс може привести до запалення нерва і ураження судин зуба, тобто пульпіту. Викликати захворювання можуть і отримані травми, тому рекомендуємо відразу відвідати стоматолога і переконатися, що зуби не постраждали.

Якщо відчуваєте гострий біль, відчуваєте неприємні відчуття під час прийому холодної або гарячої їжі – організм наполегливо просить допомоги професіонала.

У нашій клініці стоматолог-терапевт розбереться, який зуб піддався руйнуванню, зробить рентген і тільки потім визначить план лікування. Всі маніпуляції проводяться під анестезією (наприклад, седація). Якщо захворювання в початковій стадії, вилікувати зуб можна при першому відвідуванні стоматологічного кабінету. У складних випадках на відновлення буде потрібно більше часу, зустрічатися з лікарем доведеться неодноразово.

Розуміючи хвилювання пацієнтів, персонал «Євродентал» створить максимально зручні умови перебування в клініці.

Пульпіт небезпечний ускладненнями – ураженням кореня зуба і прикореневої тканини, що призводить до періодонтиту. Викликати неприємне захворювання може також загальна інфекція організму і отримані травми. Небезпека викликає скупчення навколо кореня гною, якщо затягувати з лікуванням, він вийде назовні і інфекція торкнеться вже усього організму.

Своєчасне відвідування стоматолога – запорука ранньої діагностики та швидкого лікування.

Періодонтит може протікати в гострій або хронічній формі. Від цього залежить план і тривалість лікування. У найкритичніших випадках, коли інфекція глибоко вразила зуб і можливості його зберегти немає, лікар запропонує видалення. Це крайній захід. Ретельна діагностика і своєчасне звернення до фахівця допоможуть зберегти зуб. Ми впораємося із завданням разом, але доведеться набратися терпіння і чітко слідувати вказівкам терапевта-стоматолога.

Терапевтична стоматологія займається не тільки лікуванням, в компетенції фахівців провести реставрацію зубів або вирівнювання. Це поліпшить зовнішній вигляд, зробить привабливішим посмішку, принесе впевненість і підвищить якість життя.

Якщо у вас є проблеми з неправильним прикусом, положення зубів створює проблеми у спілкуванні, ускладнює прийом їжі – довіртеся нашим фахівцям. Стоматолог-терапевт знайде рішення вашої проблеми, підбере оптимальний і недорогий метод виправлення.

Коли потрібна реставрація

Реставрація або повне відновлення жувальної здатності зуба – один з основних напрямків терапевтичної стоматології. Після лікування вище перерахованих захворювань, які передбачають розкриття коронкової частини зуба, його необхідно відновити. Для цього використовують звичні пломби або вкладки.

Пломби повинні накладатися на зуб відразу після обробки. Як правило, пломби застосовуються у разі утворення в зубах невеликих отворів.

Вкладки на зуби потрібні для проведення більш серйозного лікування, коли об’єм, який необхідно заповнити, занадто великий і пломбування недоцільно. Їх виготовляють в лабораторних умовах за заздалегідь підготовленим зліпком з зуба пацієнта.

Використовують різні матеріали: кераміка, сплав металів, композитні матеріали. Керамічні більш привабливі, оскільки відповідають емалі зуба і не кидаються в очі. Можна встановлювати навіть на передні зуби. Такі вкладки міцні і тримаються тривалий час, але мають недолік: не щільно прилягають, тому може розвиватися карієс.

Вкладки з композитних матеріалів м’які й стійкі, не чинять тиск на зуб, не осідають в процесі експлуатації, не призводять до руйнування зуба.

Вкладки з оксиду цирконію прослужать довше за інші. З недоліків – більш висока ціна.

Щоб вкладка в точності відповідала зубу, не заважала в подальшому пацієнтові, лікар стоматолог-терапевт проведе комп’ютерне моделювання. Спочатку буде зроблений зліпок зуба, верхньої та нижньої щелепи. На його основі створюється тривимірна модель. Виготовлена ​​таким чином вкладка не порушить прикус і органічно впишеться в зубний ряд.

Вирівнювання зубів

Сучасна стоматологія дозволяє навіть у зрілому віці відкоригувати зубний ряд, виправивши природні недоліки або зміни, отримані в результаті травми.

Вирівнювання зубів – затребуваний напрямок стоматології. Процедура ефективна, дозволяє привести зуби в правильне положення, сформувати ідеальний прикус. Немає необхідності вдаватися до хірургічного втручання.

Вирівнювання зубів у терапевтичній стоматології відбувається за допомогою брекетів, кап (елайнерів), вінірів, трейнерів.

Брекети вирівнюють зуби, створюючи на них рівномірний тиск. Найчастіше використовують:

• металеві;
• керамічні;
• сапфірові (підходять більше для світлих зубів);
• лінгвальні (встановлюються на внутрішню сторону) і невидимі. Але за ними складно доглядати на перших порах можуть викликати дискомфорт і порушення дикції.

Не менш популярні вініри – люмініри, тонкі пластини (товщина до 0,5 мм), які за допомогою спеціального складу встановлюють на зовнішню частину зуба. Допомагають добитися рівного кольору, приховати відколи й інші нерівності.

Елайнери або капи – знімні ковпачки з прозорого полімеру. Підходять для нескладних викривлень.

Трейнери – м’які шини з силікону. Встановлюються на верхню і нижню щелепи. Допомагають вирівняти зуби, поліпшити носове дихання, позбавитися від хропіння.

Що вибрати, залежить від стану зубів і бажаного ефекту.

Стоматологія «Євродентал» пропонує всі види зубної допомоги: терапевтичну та хірургічну стоматологію, професійну гігієну порожнини рота, профілактику різних стоматологічних захворювань.

Із «Євродентал» Ваші зуби під надійним захистом!

Шматко Анна Андріївна

Стоматолог-терапевт, хірург, ортопед
Шматко Анна | Стоматолог-терапевт Стаж роботи: понад 2 роки | "Для мене головне - це те, щоб Клієнт залишився не тільки задоволеним, але і щасливим"

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше