Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Телефонуйте

(044) 391-4402
Главная » Сервисы » ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ мудрості

Видалення зуба мудрості

Видалення зуба мудрості – процедура досить трудомістка. Кожен пацієнт мріє, щоб все пройшло дуже швидко і максимально безболісно. У клініці «Eurodental» професійні хірурги зроблять все якісно і акуратно. Для цього ми використовуємо інноваційні матеріали і Європейське обладнання.

Удаление зуба мудрости в Киеве - клиника Eurodental

Особливості зубів мудрості

Зубом мудрості називається самий звичайний різець, що має аналогічну будову і функції, як і інші багатокореневі зуби. Так звані «вісімки» часто приносять чималі проблеми, тому більшість людей прагнуть їх дуже швидко видалити. Зуби мудрості ростуть по краях рядів, що і робить їх проблемними. Вони виростають не відразу разом з іншими різцями, а тільки через багато років. Це супроводжується (не у всіх) гострим болем. За статистикою, вісімки виростають приблизно у 93% людей. Зачатки третіх молярів є абсолютно у всіх, тільки від фізіології залежить, виростуть вони чи ні.

 

Зуби мудрості прорізуються в період від 19 до 27 років. Якщо за цей час не проявилися ознаки їх існування, швидше за все вони більше не виростуть. Однак у медичній практиці були зафіксовані випадки, коли вісімки прорізалися в сорок років. Тривалість формування зуба мудрості залежить від різних чинників:

 

• розмір щелепи;
• наявність вільного місця під вісімку.

 

Наприклад, якщо щелепа має невеликі розміри і не вистачає простору для розміщення різця, час прорізування може затягнутися навіть до кількох років.  Багато хто замислюється над тим, навіщо взагалі потрібні вісімки, якщо їх якомога швидше прагнуть відразу видалити. Однак людський організм продуманий дуже ретельно, тому третій моляр зовсім не зайвий. Нерідкі випадки, коли саме на них встановлюють протези-мости, за допомогою яких впроваджуються зубні коронки.

Показання до видалення третіх молярів

Багатьох цікавить питання: «чи потрібно видаляти зуб мудрості, якщо він здоровий і не болить?» Європейськими стоматологами зуби мудрості видаляються відразу ж після прорізання. Таким чином, запобігається порушення формування інших різців. Але у нас багато людей звертається за допомогою фахівців тільки тоді, коли вже нікуди відкладати. При відчутті болю зуб обов’язково потрібно лікувати або видаляти. Не варто чекати серйозного приводу, щоб звернутися до стоматології. Чи не намагайтеся заглушити біль знеболюючими таблетками. Краще відразу звернутися в клініку по допомогу. Найчастіше вісімки видаляються в наступних випадках:

 

• неправильне розташування, що в майбутньому призведе до зміщення інших різців;
• наявність карієсу. Це впливає на стан кореневої системи і може призвести до ураження сусідніх різців;
• часткове прорізування вісімки. Таке явище спостерігається на тлі запалення в порожнині ясна;
• регулярні больові відчуття;
• наявність кісти в порожнині нижньої щелепи.

 

Прорізування третіх молярів не завжди супроводжується певними ознаками. Іноді людина може просто навіть не помітити етапи цього зростання. Але, як правило, значна частина людей відчувають наступну симптоматику:

 

• поява больових відчуттів. Це може бути як легкий ниючий біль, так і сильні раптові «напади»;
• наявність набряклості м’яких тканин в області зростання;
• набухання ясен різцем, який ще не прорізався;
• біль при змиканні або розмиканні щелепи, а також при ковтанні.

 

При наявності одного з вищезазначених симптомів краще без уповільнень звернутися до стоматолога. Своєчасне надання допомоги дозволить запобігти появі множинних ускладнень.

 

ЗАЙМАТИСЯ ВИДАЛЕННЯМ ЗУБА МУДРОСТІ ПОВИНЕН КВАЛІФІКОВАНИЙ ФАХІВЕЦЬ, І ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ПОПЕРЕДНЬОГО ПРОВЕДЕННЯ РЕНТГЕНОГРАФІЇ.

Видалення зуба мудрості – ціна в Києві

Загалом, ціна операції залежить від її складності. Умовно можна виділити кілька рівнів складності видалення:

 

• звичайне оперативне втручання. В даному випадку видаляється повністю прорізаний зуб;
• складне видалення. Найчастіше це необхідність усунення частково пророслого різця;
• атиповий усунення. Передбачає видалення зуба мудрості шляхом відкриття кістки або ясна.

 

Багато хто уявляє усунення третіх молярів як хворобливу, неприємну операцію. Ще не так давно в бюджетних організаціях знеболювання здійснювалося за допомогою новокаїну, який часто міг викликати і алергічні реакції. Але на щастя медицина не стоїть на місці і сьогодні процедура з видалення 8 зуба практично не відчутна. Дискомфорт може спостерігатися тільки в післяопераційний період, але при правильному проведенні оперативного втручання всі больові відчуття дуже швидко проходять.

Видалення третіх молярів у нашій клініці виконується за допомогою апарату пьезотом (це найпопулярніший клас ультразвукових скальпелів). Дана методика передбачає застосування ультразвукової системи високої точності. Апарат складається з генератора коливань і безпосередньо самого скальпеля. За допомогою даної установки можна виконувати наступні маніпуляції:

 

• максимально точна вибірка і прішліфовка;
• виконання тонких і точних різців;
• виконання хірургічних операцій з максимальним збереженням судин, нервів та інших м’яких тканин в зоні втручання;
• можливість обробки місць, куди не дістала б бормашина.

 

Апарат активно застосовується не тільки при видаленні третіх молярів, але і при проведенні нескладних операцій щелепно-лицьової області. Суть процедури полягає у виконанні резекції тканин без травматизму для ясен, судин і нервів. В даному випадку виключається контакт інструменту з м’якими тканинами. Таким чином, мінімізується ризик інфікування. До того ж, пьезотом не залишає опіків, чого не скажеш про бормашину. Прилад дає можливість із легкістю позбутися ретінірованних зубів.

Для якнайшвидшого одужання після видалення зуба мудрості потрібно дотримуватися деяких рекомендацій. 2-3 години після процедури не рекомендується приймати їжу, особливо гарячу. Постарайтеся жувати їжу здоровою стороною. В день операції не варто приймати ванну і прогрівати щоки. До того, як затягнуться шви, не рекомендується вживати алкоголь, курити, і дуже широко відкривати рот. Чистити зуби можна вже через добу після операції.

 

Багато пацієнтів намагаються якомога частіше після операції полоскати ротову порожнину. Але як раз таки цього робити не треба. Таким чином можна вимити з лунки захисний кров’яний згусток. Краще робити пасивні ванночки зі знезаражувальним розчином. Якщо перед операцією спостерігалося запалення ясен або сильний біль, швидше за все, лікар порекомендує приймати антибіотики і протизапальні препарати.

 

Бувають випадки, коли після видалення зуба з’являється набряклість обличчя. Таке явище часто спостерігається після усунення вісімки саме з нижнього ряду. Це обумовлено анатомічною особливістю нижньої щелепи.

 

Де виконати видалення зубів мудрості в Києві?

Якщо вас турбує зуб мудрості, не чекайте гострого болю, поспішіть за допомогою до лікаря. Стоматологічна клініка «Єurodental» готова надати якісні послуги та оперативно вирішити питання з усунення хворого різця. Наші фахівці проведуть операцію з видалення третіх молярів абсолютно безболісно і без шкоди для пацієнта. Після цього вам нададуть усі рекомендації по догляду та загоєнню. У нашій клініці використовуються анестетики останнього покоління. Вони не викликають ускладнень і алергічних реакцій.

Лікування в нашій клініці – це не просто отримання послуги на вимогу, але і комфортний сервіс, а також турбота про кожного пацієнта. Наші фахівці докладають усіх зусиль для того, щоб процес зміни вашої посмішки не надавав великого дискомфорту. «Єurodental» – це стоматологія з багаторічним досвідом і строгими принципами. Ми є сучасною і комфортною клінікою, що надає всі види стоматологічних послуг: від діагностики до найскладніших операцій. До кожного клієнта встановлюється індивідуальний підхід, тому від нас ще ніхто не йшов незадоволеним.

Тепер, коли ви знаєте, де виконати видалення зуба мудрості в Києві, запишіться на попередню діагностику через наших менеджерів.

Британ Сергей Владимирович

Стоматолог-терапевт, эндодонтист, хирург, имплантолог
Британ Сергей Владимирович | Стоматолог-терапевт, эндодонтист, хирург, ИМПЛАНТОЛОГ Стаж работы: более 5 лет | "Для меня главное, что бы

Кащен Богдан Александрович

Кащен Богдан Александрович | стоматолог-терапевт, хирург стаж работы: Более 5 лет | "Улыбка это красиво, а моя задача поддерживать эту красоту !" Запись на консультацию Образование и достижения: •2009 - 2012 – Шепетовское медицинское училище. •2010 - 2015 – Львовский медицинский институт. •2015 - 2017 –

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена 28 років установка пломби
Олена 28 років установка пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій 53 роки
Андрій 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор 29 років
Ігор 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка 12 років
Микитка 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена 30 років
Олена 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр 39 років
Олександр 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри пацієнт Михайло
Вініри пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим 20 років
Максим 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка 24 роки
Анжеліка 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Ельвіра 30 років
Ельвіра 30 років

Лікування пульпіту Лікування карієсу за допомогою установки пломби Ельвіра 30 років, записалася в клініку "Eurodental" на ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Евродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Коля - 14 років
Коля - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Коля і його мама ...

Детальніше
Миша - 10 років
Миша - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Миша 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше