Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Без рубрики » Стоматологія Eurodental - Оболонь

Стоматологія Eurodental – Оболонь

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 656

Клініка «Євродентал» - стоматологія на Оболоні  - пропонує рішення всіх проблем, пов'язаних із лікуванням, відновленням, виправленням і видаленням зубів.

Компетентні фахівці, які пройшли стажування в кращих європейських центрах, використовують у практиці роботи передові технології в терапевтичній, хірургічній стоматології, ортодонтії та ортопедії.

Пацієнта чекають зручні кабінети, сучасне обладнання, лікування без болю, комфортна атмосфера, відсутність черг і доброзичливий персонал.

Безпека і передові стандарти

Безпека пацієнтів - основа нашої роботи, тому взяли на озброєння європейську методику стерилізації інструментарію.

Кожен інструмент запаковується в окремий пакет і в такому вигляді проходить стерилізацію. Розпаковується лікарем у присутності пацієнта, що виключає можливість зараження.

Щоб прискорити процес загоєння після хірургічних процедур, дотримуємося в роботі з м'якими тканинами методики PRF - біологічне загоєння. Ваші клітини крові активно включаються в регенерацію тканин, прискорюючи відновлення без ускладнень.

В екстраординарних випадках залучаємо до співпраці провідних європейських стоматологів, фахівців у певній сфері лікування зубів.

У клініці «Євродентал» вам гарантовано якісне і безболісне лікування будь-яких захворювань ротової порожнини.

Терапевтична стоматологія

Цей напрямок стоматології займається широким спектром проблем. Стоматолог-терапевт надасть допомогу:

  • в лікуванні різних видів карієсу, пульпіту, періодонтиту;
  • при різного роду травмах зубів: відколи, обломи тощо;
  • у позбавленні від НЕ каріозних захворювань.

Спеціаліст проведе реставрацію зубів, виправить вроджене викривлення зубного ряду, аномалії кольору.

Перш ніж призначити лікування, лікар проведе ретельну діагностику, що включає рентген, вибере найменш травматичний хід процедури. Лікування проводить під анестезією. Препарати не викликають звикання, швидко виводяться з організму.

Коли потрібно хірургічне втручання

У центрі стоматології в Києві на Оболоні проводять всі операці, пов'язані з проблемами м'яких і кісткових тканин, змін ясна, часткового видалення кореня і т.ін.

Завдання лікаря: докласти максимум зусиль, знайти таке рішення, яке дозволить зберегти зуб.

Вибравши план операції, лікар пояснить пацієнту, що і як буде робити. Пояснить, як буде проходити процес реабілітації, скільки це займе часу.

По завершенню операції обов'язково буде зроблений повторний рентген, щоб переконатися, що все пройшло вдало і ускладнення не передбачаються.

Імплантація

При втраті зуба існує два шляхи його відновлення: імплантація і протезування. Хоча пацієнти більше тяжіють до першого способу, протези теж ніхто не відміняв. Наші лікарі в своїх рішеннях виходять із бажань та можливостей пацієнтів. Нічого не нав'язуємо, тільки пропонуємо можливі варіанти, вибір завжди за вами.

Імпланти можна ставити на всю щелепу (верхню / нижню) або відновити один / кілька зубів.

Суть методу зводиться до наступного: при видаленні зуба в ранку імплантується штифт, в який надалі кріпиться коронковая частина нового зуба.

Залежно від характеру пошкодження можна встановити прикореневі, пластинчасті, комбіновані, субперіостальні і міні-імпланти.

Стоматология Оболонь - «Евродентал»
Коли потрібен лікар-ортодонт

У клініці на Оболоні можна виправити неправильний прикус, прибрати міжзубну щілину, допомогти зубу прорізатися, вирівняти зубний ряд тощо. Всі ці питання вирішує лікар-ортодонт.

Звернутися за допомогою краще в дитячому віці, починаючи з 7 років, проте й люди старшого покоління (а таких пацієнтів у нас близько 50%) при наполегливості і терпінні здатні подарувати собі гарну посмішку і підвищити якість життя.

У роботі використовуємо:

  • незнімні апарати: пластини Marco Rosa, різного типу брекети, ретейнери, утримувачі місця. Для корекції глибокого прикусу доктор порекомендує апарат Гербста, що стимулює ріст нижньої щелепи;
  • знімні конструкції: елайнери, еластопозіціонери, спеціальні пластини для розширення.
У Євродентал готові до вирішення найскладніших завдань! Видалення «зубів мудрості»


Прорізуючись у більш пізньому віці, «зуби мудрості» можуть стати на заваді аж до розвитку серйозних захворювань. У таких випадках їх краще видалити.

Залежно від стану зуба, його розташування, стоматолог вибере найбільш оптимальний підхід:

  • простий;
  • складний;
  • атиповий;
  • апаратний з використанням ультразвукового пристрою пьезотом.

Пьезотом найбільш дорога процедура, але і найменш травматична. На відміну від інших видів хірургічного втручання ультразвуковий апарат не травмує м'які тканини. При зіткненні з ними він автоматично відключається. Використання апарату гарантує більш швидке одужання і відсутність ускладнень. Ультразвук має антибактеріальну дію.

Будь-яка операція проводиться з анестезією: місцевою або загальною. Їй передує ретельний огляд і рентген.

З турботою про комфорт пацієнта

Стоматологічна клініка в Києві на Оболоні піклується про зручність пацієнтів, комфорт під час проведення лікувальних процедур.

Кабінет лікаря оснащений всім необхідним для діагностики та лікування.

Ергономічна сучасна установка італійської фірми Anthos - це зручне крісло з декількома режимами нахилу. Для роботи лікаря в ній теж все продумано, тому взаємодіяти клієнту і доктору легко.

Потрібні інструменти у лікаря завжди під рукою, йому не доводиться відволікатися на дрібниці, що дозволяє повністю зосередитися на пацієнті.

У імплантології та хірургії використовуємо фізіодіспенсер - спеціальний електрохірургічний апарат, що допомагає знизити ризики для пацієнта.

Отримати високоточні і якісні рентгенівські знімки нам дозволяє дентальний рентген-апарат з сенсорним управлінням. Відмінна мобільність, свобода позиціювання. Працює безшумно, без вібрацій.