Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Телефонуйте

(044) 391-4402
Главная » Без рубрики » Стоматологія-Оболонь

Стоматологія-Оболонь

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 136

Клініка «Євродентал» - стоматологія на Оболоні  - пропонує рішення всіх проблем, пов'язаних із лікуванням, відновленням, виправленням і видаленням зубів.

Компетентні фахівці, які пройшли стажування в кращих європейських центрах, використовують у практиці роботи передові технології в терапевтичній, хірургічній стоматології, ортодонтії та ортопедії.

Пацієнта чекають зручні кабінети, сучасне обладнання, лікування без болю, комфортна атмосфера, відсутність черг і доброзичливий персонал.

Безпека і передові стандарти

Безпека пацієнтів - основа нашої роботи, тому взяли на озброєння європейську методику стерилізації інструментарію.

Кожен інструмент запаковується в окремий пакет і в такому вигляді проходить стерилізацію. Розпаковується лікарем у присутності пацієнта, що виключає можливість зараження.

Щоб прискорити процес загоєння після хірургічних процедур, дотримуємося в роботі з м'якими тканинами методики PRF - біологічне загоєння. Ваші клітини крові активно включаються в регенерацію тканин, прискорюючи відновлення без ускладнень.

В екстраординарних випадках залучаємо до співпраці провідних європейських стоматологів, фахівців у певній сфері лікування зубів.

У клініці «Євродентал» вам гарантовано якісне і безболісне лікування будь-яких захворювань ротової порожнини.

Терапевтична стоматологія

Цей напрямок стоматології займається широким спектром проблем. Стоматолог-терапевт надасть допомогу:

 • в лікуванні різних видів карієсу, пульпіту, періодонтиту;
 • при різного роду травмах зубів: відколи, обломи тощо;
 • у позбавленні від НЕ каріозних захворювань.

Спеціаліст проведе реставрацію зубів, виправить вроджене викривлення зубного ряду, аномалії кольору.

Перш ніж призначити лікування, лікар проведе ретельну діагностику, що включає рентген, вибере найменш травматичний хід процедури. Лікування проводить під анестезією. Препарати не викликають звикання, швидко виводяться з організму.

Коли потрібно хірургічне втручання

У центрі стоматології в Києві на Оболоні проводять всі операці, пов'язані з проблемами м'яких і кісткових тканин, змін ясна, часткового видалення кореня і т.ін.

Завдання лікаря: докласти максимум зусиль, знайти таке рішення, яке дозволить зберегти зуб.

Вибравши план операції, лікар пояснить пацієнту, що і як буде робити. Пояснить, як буде проходити процес реабілітації, скільки це займе часу.

По завершенню операції обов'язково буде зроблений повторний рентген, щоб переконатися, що все пройшло вдало і ускладнення не передбачаються.

Імплантація

При втраті зуба існує два шляхи його відновлення: імплантація і протезування. Хоча пацієнти більше тяжіють до першого способу, протези теж ніхто не відміняв. Наші лікарі в своїх рішеннях виходять із бажань та можливостей пацієнтів. Нічого не нав'язуємо, тільки пропонуємо можливі варіанти, вибір завжди за вами.

Імпланти можна ставити на всю щелепу (верхню / нижню) або відновити один / кілька зубів.

Суть методу зводиться до наступного: при видаленні зуба в ранку імплантується штифт, в який надалі кріпиться коронковая частина нового зуба.

Залежно від характеру пошкодження можна встановити прикореневі, пластинчасті, комбіновані, субперіостальні і міні-імпланти.

Стоматология Оболонь - «Евродентал»

Коли потрібен лікар-ортодонт

У клініці на Оболоні можна виправити неправильний прикус, прибрати міжзубну щілину, допомогти зубу прорізатися, вирівняти зубний ряд тощо. Всі ці питання вирішує лікар-ортодонт.

Звернутися за допомогою краще в дитячому віці, починаючи з 7 років, проте й люди старшого покоління (а таких пацієнтів у нас близько 50%) при наполегливості і терпінні здатні подарувати собі гарну посмішку і підвищити якість життя.

У роботі використовуємо:

 • незнімні апарати: пластини Marco Rosa, різного типу брекети, ретейнери, утримувачі місця. Для корекції глибокого прикусу доктор порекомендує апарат Гербста, що стимулює ріст нижньої щелепи;
 • знімні конструкції: елайнери, еластопозіціонери, спеціальні пластини для розширення.

У «Євродентал» готові до вирішення найскладніших завдань!

Видалення «зубів мудрості»


Прорізуючись у більш пізньому віці, «зуби мудрості» можуть стати на заваді аж до розвитку серйозних захворювань. У таких випадках їх краще видалити.

Залежно від стану зуба, його розташування, стоматолог вибере найбільш оптимальний підхід:

 • простий;
 • складний;
 • атиповий;
 • апаратний з використанням ультразвукового пристрою пьезотом.

Пьезотом найбільш дорога процедура, але і найменш травматична. На відміну від інших видів хірургічного втручання ультразвуковий апарат не травмує м'які тканини. При зіткненні з ними він автоматично відключається. Використання апарату гарантує більш швидке одужання і відсутність ускладнень. Ультразвук має антибактеріальну дію.

Будь-яка операція проводиться з анестезією: місцевою або загальною. Їй передує ретельний огляд і рентген.

З турботою про комфорт пацієнта

Стоматологічна клініка в Києві на Оболоні піклується про зручність пацієнтів, комфорт під час проведення лікувальних процедур.

Кабінет лікаря оснащений всім необхідним для діагностики та лікування.

Ергономічна сучасна установка італійської фірми Anthos - це зручне крісло з декількома режимами нахилу. Для роботи лікаря в ній теж все продумано, тому взаємодіяти клієнту і доктору легко.

Потрібні інструменти у лікаря завжди під рукою, йому не доводиться відволікатися на дрібниці, що дозволяє повністю зосередитися на пацієнті.

У імплантології та хірургії використовуємо фізіодіспенсер - спеціальний електрохірургічний апарат, що допомагає знизити ризики для пацієнта.

Отримати високоточні і якісні рентгенівські знімки нам дозволяє дентальний рентген-апарат з сенсорним управлінням. Відмінна мобільність, свобода позиціювання. Працює безшумно, без вібрацій.

Стоматология – Оболонь

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 74

Клиника «Евродентал» — стоматология на Оболони предлагает решение всех проблем, связанных с лечением, восстановлением, исправлением и удалением зубов.

Компетентные специалисты, прошедшие стажировку в лучших европейских центрах, используют в практике работы передовые технологии в терапевтической, хирургической стоматологии, ортодонтии и ортопедии.

Пациента ждут удобные кабинеты, современное оборудование, лечение без боли, комфортная обстановка, отсутствие очередей и доброжелательный персонал.

Безопасность и передовые стандарты

Безопасность пациентов – основа нашей работы, поэтому взяли на вооружение европейскую методику стерилизации инструментария.

 Каждый инструмент запаковывается в отдельный пакет и в таком виде проходит стерилизацию. Распаковывается врачом в присутствии пациента, что исключает малейшую возможность заражения.

Чтобы ускорить процесс заживления после хирургических процедур, следуем в работе с мягкими тканями методике PRF – биологическое заживление. Ваши клетки крови активно включаются в регенерацию тканей, ускоряя восстановление без осложнений. 

В экстраординарных случаях привлекаем к сотрудничеству ведущих европейских стоматологов, специалистов в определенной сфере лечения зубов.

В клинике «Евродентал» вам гарантировано качественное и безболезненное лечение любых заболеваний ротовой полости.

Стоматология Оболонь - «Евродентал»

Терапевтическая стоматология

Это направление стоматологии занимается широким спектром проблем. Стоматолог-терапевт окажет помощь:

 • в лечении разных видов кариеса, пульпита, периодонтита;
 • при разного рода травмах зубов: сколы, обломы и пр.;
 • в избавлении от не кариозных заболеваний. 

Специалист проведет реставрацию зубов, выправит врожденное искривление зубного ряда, аномалии цвета.

Прежде чем назначить лечение, врач проведет тщательную диагностику, включающую рентген, выберет наименее травматичный ход процедуры. Лечение проводит под анестезией. Препараты не вызывают привыкания, быстро выводятся из организма.

Когда нужно хирургическое вмешательство

В центре стоматологии в Киеве, Оболонь проводят все операции связанные с проблемами мягких и костных тканей, изменений десны, частичного удаления корня и т.п.

Задача врача: приложить максимум усилий, найти такое решение, которое позволит сохранить зуб. 

Выбрав план операции врач разъяснит пациенту, что и как будет делать. Объяснит, как будет проходить процесс реабилитации, сколько это займет времени.

По завершении операции обязательно будет сделан повторный рентген, чтобы убедиться, что все прошло удачно и осложнения не предвидятся. 

Имплантация 

 При потере зуба существует два пути его восстановления: имплантация и протезирование. Хотя пациенты больше тяготеют к первому способу, протезы тоже никто не отменял. Наши врачи в своих решениях исходят из желаний и возможностей пациентов. Ничего не навязываем, только предлагаем возможные варианты, выбор всегда за вами.

Импланты можно ставить на всю челюсть (верхнюю/ нижнюю) или восстановить один/несколько зубов.

Суть метода сводится к следующему: при удалении зуба в ранку вживляется штифт, в который в дальнейшем крепится коронковая часть нового зуба.

 В зависимости от характера повреждения можно установить прикорневые, пластинчатые, комбинированные, субпериостальные и мини-импланты.

Когда нужен врач-ортодонт 

В клинике на Оболони можно исправить неправильный прикус, убрать межзубную щель, помочь зубу прорезаться, выровнять зубной ряд и пр. Все эти вопросы решает врач-ортодонт. 

Обратиться за помощью лучше в детском возрасте, начиная с 7 лет, но и люди старшего поколения (а таких пациентов у нас около 50%) при настойчивости и терпении способны подарить себе красивую улыбку и повысить качество жизни.

 В работе используем:

 • несъемные аппараты:  пластины Marco Rosa, разного типа брекеты, ретейнеры, удерживатели места. Для коррекции глубокого прикуса доктор порекомендует аппарат Гербста, стимулирующий рост нижней челюсти; 
 • съемные конструкции: элайнеры, эластопозиционеры, специальные пластины для расширения.  

В «Евродентал» готовы к решению самых сложных задач!

Удаление зубов мудрости

Прорезывающиеся в более позднем возрасте зубы мудрости могут стать помехой вплоть до развития серьезных заболеваний. В таких случаях их лучше удалить. 

 В зависимости от состояния зуба, его расположения, стоматолог выберет наиболее оптимальный подход:

 • простой;
 • сложный;
 • атипичный;
 • аппаратный с использованием ультразвукового устройства пьезотом.  

Пьезотом наиболее дорогостоящая процедура, но и наименее травматична. В отличие от других видов хирургического вмешательства, ультразвуковой аппарат не травмирует мягкие ткани. При соприкосновении с ними он автоматически отключается. Использование аппарата гарантирует более быстрое выздоровление и отсутствие осложнений. Ультразвук обладает антибактериальным действием. 

Любая операция проводит с анестезией: местной или общей. Ей предшествует тщательный осмотр и рентген.

С заботой о комфорте пациента

Стоматологическая клиника в Киеве заботится об удобстве пациентов, комфорте во время проведения лечебных процедур. 

Кабинет врача оснащен всем необходимым для диагностики и лечения. 

Эргономичная современная установка итальянской фирмы Anthos - это удобное кресло с несколькими режимами наклона. Для работы врача в ней тоже все продумано, поэтому взаимодействовать клиенту и доктору легко.

Нужные инструменты у доктора всегда под рукой, ему не приходится отвлекаться на мелочи, что позволяет полностью сосредоточиться на пациенте.

В имплантологии и хирургии используем физиодиспенсер – специальный электрохирургический аппарат, помогающий снизить риски для пациента.

Получить высокоточные и качественные рентгеновские снимки нам позволяет дентальный рентген аппарат с сенсорным управлением. Отличная мобильность, свобода позиционирования. Работает бесшумно, без вибраций.