Головна сторінка » Видалення зубів мудрості

Видалення зубів мудрості

Видалення зуба мудрості - процедура досить трудомістка. Кожен пацієнт мріє, щоб все пройшло дуже швидко і максимально безболісно. У медичному центрі «Eurodental» хірурги проведуть процедуру максимально якісно і обережно

Навіщо потрібно видалення зуба мудрості? Зубом мудрості називається самий звичайний моляр, що має аналогічну будову і функції, як і інші багатокореневі зуби. Так звані «вісімки» часто приносять чималі проблеми, тому більшість людей прагнуть їх дуже швидко видалити. Вони виростають не відразу разом з іншими зубами, а вже в зрілому віці. Цей процес, як правило, супроводжується гострим болем. За статистикою, вісімки виростають приблизно у 93% людей. Зачатки третіх молярів є абсолютно у всіх, тільки від фізіології залежить, виростуть вони чи ні.

Зуби мудрості прорізуються в період від 19 до 27 років. Якщо за цей час не проявилися ознаки їх існування, швидше за все вони більше не виростуть. Однак у медичній практиці були зафіксовані випадки, коли вісімки прорізалися в сорок років. Тривалість формування зуба мудрості залежить від різних чинників:

розмір щелепи;
наявність вільного місця під вісімку.

Наприклад, якщо щелепа має невеликі розміри і не вистачає простору для розміщення зуба мудрості, час прорізування може затягнутися навіть до кількох років. Дуже багато хто замислюється над тим, навіщо взагалі потрібні вісімки, і як можна швидше прагнуть їх видалити. Однак в людському організмі зайвого нічого не буває. Нерідкі випадки, коли саме на них встановлюють протези-мости, за допомогою яких фіксуються зубні коронки.

ВИДАЛЕННЯ

ЗУБА МУДРОСТІ

В цілому, ціна операції по видаленню зуба мудрості залежить від її складності. Умовно можна виділити кілька рівнів складності видалення:

  • звичайне оперативне втручання. В даному випадку видаляється повністю прорізаний зуб;
  • складне видалення. Найчастіше це необхідність усунення частково пророслого моляра;
  • атипове усунення. Передбачає видалення зуба мудрості шляхом відкриття кістки або ясна.

Багато хто уявляє усунення третіх молярів як хворобливу, неприємну операцію. Ще не так давно, в бюджетних організаціях, знеболювання здійснювалося за допомогою новокаїну, який часто міг викликати алергічні реакції.

Але, на щастя, медицина не стоїть на місці і сьогодні процедура з видалення 8 зуба практично не відчутна. Дискомфорт може спостерігатися тільки в післяопераційний період, але при правильному проведенні оперативного втручання всі больові відчуття дуже швидко проходять.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ

ВИДАЛЕННЯ ЗУБА МУДРОСТІ

gold-ico (3)

Знеболюючі анестетики останнього покоління

gold-ico (2)

Виконання тонких і точних розрізів

gold-ico (1)

Виконання хірургічних операцій з максимальним збереженням судин, нервів та інших м'яких тканин в зоні втручання

gold-ico (4)

Ультразвуковий скальпель високої точності

ВИДАЛЕННЯ

Без болю!

1

Видалення третіх молярів в нашому центрі виконується за допомогою апарату п'єзотом (це найпопулярніший клас ультразвукових скальпелів). Дана методика передбачає застосування ультразвукової системи високої точності. Апарат складається з генератора коливань і безпосередньо самого скальпеля.

Апарат активно застосовується не тільки при видаленні третіх молярів, але й при проведенні складних операцій щелепно-лицевої ділянки. Суть процедури полягає у виконанні резекції тканин без травмування ясен, судин і нервів. Таким чином, мінімізується ризик інфікування. До того ж, п’єзотом не залишає опіків, чого не скажеш про бормашину. Прилад дає можливість із легкістю позбутися ретинованих зубів.

2

Для якнайшвидшого одужання після видалення зуба мудрості потрібно дотримуватися деяких рекомендацій. 2-3 години після процедури не рекомендується приймати їжу, особливо гарячу. Постарайтеся жувати їжу здоровою стороною. В день операції не варто приймати ванну і прогрівати щоки. До того, як загояться шви, не рекомендується вживати алкоголь, палити і дуже широко відкривати рот. Чистити зуби можна вже через добу після операції.

Багато пацієнтів намагаються якомога частіше після операції полоскати ротову порожнину. Але, якраз таки, цього робити не треба. Таким чином можна вимити з лунки захисний кров'яний згусток. Краще робити пасивні ванночки з знезаражувальним розчином. Якщо перед операцією спостерігалося запалення ясен або сильний біль, швидше за все, лікар порекомендує приймати антибіотики і протизапальні препарати.

Бувають випадки, коли після видалення зуба мудрості з'являється набряклість обличчя. Таке явище часто спостерігається після видалення вісімки саме з нижнього ряду. Це обумовлено анатомічною особливістю нижньої щелепи.

3

Фахівці Eurodental проведуть операцію з видалення третіх молярів абсолютно безболісно. Після того, як проведуть видалення зуба мудрості, Вам нададуть всі рекомендації по догляду та загоєнню післяопераційної області. У нашому центрі використовується анестетики останнього покоління. Вони не викликають ускладнень і алергічних реакцій.

Лікування в нашому центрі - це не просто отримання послуги на вимогу, але і комфортний сервіс, а також турбота про кожного пацієнта. Наші фахівці докладають всіх зусиль для того, щоб процес зміни вашої посмішки не надавав великого дискомфорту. Eurodental - це стоматологія з багаторічним досвідом і строгими принципами. Ми є сучасною і комфортною клінікою, що надає всі види стоматологічних послуг: від діагностики до найскладніших операцій. До кожного клієнта встановлюється індивідуальний підхід, тому від нас ще ніхто не йшов незадоволеним.

Тепер, коли ви знаєте, де виконати видалення зуба мудрості в Києві, запишіться на попередню діагностику через наших менеджерів.

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років