Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Ультразвукова чистка зубів у Києві

Ультразвукова чистка зубів у Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 1159

Професійний гігієнічний догляд за ротовою порожниною рекомендований всім, хто досяг 18 років і не має протипоказань, пов’язаних зі здоров’ям.

Щоденні процедури з очищення зубів, язика і ясен не дадуть належного ефекту. На поверхні зубного ряду залишаться потемніння. Нитка не завжди справляється з ліквідацією залишків їжі в міжзубних просторах, що неминуче призведе до їхньої мінералізації та переходу в камені.

Сучасна стоматологія пропонує зручні апаратні методи видалення забруднень, наприклад, чищення зубів ультразвуком.

Що таке ультразвукова чистка зубів?

Серед наявних методів професійної гігієни ротової порожнини: лазерна, механічна, хімічна, Air Flow — ультразвукова чистка зубів відрізняється найбільшим комфортом для пацієнта і привабливим співвідношенням ціна-якість: знімається до 95 % твердого зубного каменю, в декілька разів робить зуби біліше, прибираючи нашарування, залишені кавою, тютюном, червоним вином і іншими фарбувальними продуктами.

Процедура безболісна, але при гострій чутливості й за бажанням пацієнта в стоматології на Оболоні Eurodental запропонують місцеву анестезію знеболювальними гелями. Склади нешкідливі, не викликають звикання й легко виводяться з організму.

Суть процедури полягає в наступному:

  • спеціальний апарат — скалер — виробляє хвилі ультразвукового діапазону;
  • стоматологом-гігієністом підбирається потрібна амплітуда коливань і частота хвиль;
  • вони м’яко відокремлюють наліт і зубний камінь з емалі, не ушкоджуючи останню, оскільки діють виключно на зону, що сполучає зуб зі шкідливими відкладеннями;
  • всі нашарування під впливом скалера перетворюються в пил;
  • залишається тільки змити їхні залишки антибактеріальним складом, який подається під тиском.

Але це ще не все: так завершиться тільки перший етап гігієнічної чистки. Тепер зуби необхідно відполірувати за допомогою спеціальних паст, чашок, щіток, щоби вони стали ідеально гладкими. Фінальний етап полягає в покритті зубного ряду фторвмісними гелями або лаками. Це потрібно для зміцнення емалі та профілактики карієсу. Третій етап бажаний, але не обов’язковий і проводиться тільки за бажанням пацієнта.

Вся гігієнічна операція займає близько двох годин.

Переваги цього методу полягають в тому, що він дає можливість прибрати камінь, навіть у під ясеневих зонах, який дуже складно виявити.

Додатковий бонус, який дає чистка каменів зубів ультразвуком — хороша профілактика пародонтиту та пародонтозу.

Що краще ультразвукова чистка зубів або air flow?

У стоматології на оболоні таку методику використовують на додаток до ультразвуку. Апарат дає змогу прибрати найдрібніші частинки, що залишилися від розбитого зубного каменю.

Відбувається це таким чином: під тиском подається суміш із повітря, води та спеціального порошку. Добре продуваються міжзубні з’єднання, порошок з водою, як губка ретельно і м’яко стирає потемніння, роблячи зуби на кілька порядків світліше. Тому цей метод вигідно доповнює роботу ультразвуку, знижуючи навантаження на емаль і продовжуючи отриманий результат.

Ультразвук і Air Flow є хорошою профілактикою карієсу, у рази скорочуючи прояви цього захворювання.

Як проводиться ультразвукова чистка зубів?

У стоматологічній клініці «Eurodental» в Києві для проведення чистки за допомогою ультразвуку використовують сучасне обладнання та інструментарій (скалери виробництва популярних італійських фірм Mectron і Satelec), високоякісні професійні пасти та гелі, ефективні полірувальні матеріали.

Пацієнта чекає зручне ергономічне крісло, у якому можна розташуватися з максимальним комфортом. Упродовж всієї процедури в пацієнта не з’явиться відчуття втоми в м’язах або загальної стомленості.

Після завершення роботи лікар обов’язково порадить препарати, які знизять чутливість зубів, неминучу в перші дні.

Серед рекомендацій:

  • виключити на перші два дні харчові продукти, здатні фарбувати зуби: морква, кава, чай, буряк, фруктові та овочеві соки;
  • почекати з дуже холодною й гарячою їжею;
  • неодмінно відвідати клініку через 6 місяців.

Якщо процедура завершилася фторуванням, радимо не їсти протягом двох годин і не чистити зуби на ніч.

Ультразвукова чистка в клініці Eurodental
Ультразвукове чищення зубів — ціна

Метод доступний за вартістю. Вона варіюється залежно від використовуваних препаратів, необхідності проведення додаткових процедур (пломбування, видалення, лікування ясен).

У клініці «Eurodental» лікар проведе комплексний огляд ротової порожнини пацієнта й тільки потім, скаже, у скільки обійдеться ультразвукове чищення зубів у Києві. Остаточне рішення про проведення гігієнічної процедури приймає пацієнт, опираючись на висновки та рекомендації фахівця.

Попередня консультація не входить у загальну ціну процедури, через те, що вона абсолютно безкоштовна.

Ультразвукова чистка зубів — протипоказання

Заходи з чищення ротової порожнини провести можна не завжди. Доведеться на якийсь час відмовитися від рішення, якщо виявлені вогнища запалення ясен, гостра форма загальних хронічних захворювань. Впоравшись із названими проблемами, можна сміливо відправлятися в клініку за білосніжною усмішкою.

А ось людям, у яких є онкологічні захворювання, цукровий діабет, бронхіальна астма, аритмія, епілепсія, кабінетна чистка зубів протипоказана. Але вихід завжди знайдеться, і фахівець підкаже, як освітлити зуби.

Недоліки ультразвукової чистки зубів

Хоча переваги чистки ультразвуковим апаратом безперечні, методика не позбавлена ​​деяких недоліків.

Цей спосіб не підійде алергікам із гіперчутливістю зубів, оскільки під час процедури використовується місцева анестезія. Також можуть виникнути труднощі за наявності в ротовій порожнині імплантів.

Таку гігієнічну процедуру не рекомендують проводити занадто часто через імовірність пошкодження емалі.