Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Без рубрики » Видалити зуб - Київ, Оболонь

Видалити зуб – Київ, Оболонь

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 669

Зберегти зуби вдається не всім і не завжди. Пізно виявлений карієс, запущені інфекційні захворювання, зневага гігієною порожнини рота, хвороби ясен, травми - і зуб вже не врятувати.

Якщо є необхідність видалити зуб у Києві, приходьте в клініку «Євродентал». У нас сучасне обладнання та інструментарій, в роботі використовуємо новітні матеріали і технології, які дозволяють скоротити час перебування на прийомі у лікаря, прискорити процес реабілітації і провести операцію в найменш травматичний спосіб.

Методи видалення зубів

Ті, хто в минулі часи стикався з необхідністю видалити зуб, знають, наскільки важко переноситься операція, пам'ятають сильні больові відчуття і тривалість процесу.

На щастя, часи змінилися. Технології зробили крок далеко вперед, тому у пацієнтів нашої клініки немає почуття страху. Вони знають, що поруч надійний фахівець, буде надана якісна анестезія і проведено ретельний огляд.

Перш, ніж прийняти остаточне рішення, видалити зуб у Києві на Оболоні, стоматолог обстежить порожнину рота, зробить рентген. За знімком лікар зуміє оцінити стан коренів і ясен, визначити, чи є ознаки патології в сусідніх зубах і м'яких тканинах.

Тільки оцінивши повну картину, фахівець визначить коло завдань і шляхи вирішення, вибравши один iз методів проведення екстракції:

 • видалення кореневого зуба (просте або складне);
 • атипове видалення;
 • витяг за допомогою пьезотома.

При видаленні потрібно враховувати, у верхній або нижній щелепі розташований зуб. У нижній щільніша структура кісткової тканини, тому необхідно вводити більшу кількість анестетичного препарату.

Задні зуби верхньої щелепи межують з гайморовими пазухами, операцію слід проводити акуратно, щоб не допустити ускладнення.

Легше переноситься пацієнтом екстракція іклів і різців, оскільки у них один корінь.

Після завершення операції з вилучення зуба, доктор проведе повторний рентген, щоб переконатися, що видалення пройшло без ускладнень.

Удалить зуб Киев Оболонь - клиника Eurodental
Як вести себе після видалення зуба

Оскільки видаляють зуб із знеболенням, у пацієнта немає неприємних відчуттів під час і відразу після операції. Але тканини травмовані, і дискомфорт з часом дає про себе знати.

Лікар порекомендує, як вести себе, які приймати ліки, якщо в цьому виникне потреба.

Не допустити ускладнень допоможуть наші поради:

 • виключити вживання гарячих і холодних продуктів у перші 2 дні;
  відмовитися на час від куріння (може спровокувати нагноєння в ранці);
 • НЕ приймати гарячу ванну, не відвідувати лазні і сауни;
 • НЕ полоскати рот у перші два дні, не чіпати ранку пальцями або іншими предметами.
 • Дотримуючись цих рекомендацій, пройдете процес відновлення швидко, а загоєння буде без ускладнень.

У надзвичайних ситуаціях: різке підвищення температури (вище 38 градусів за Цельсієм), біль, що не проходить після прийому анальгетика, сильна кровотеча, що не припиняється протягом півгодини, надмірна набряклість, яка заважає приймати їжу, яка утрудняє подих, - потрібно негайно зв'язатися з лікарем.

Що значить атипове видалення

Лікар запропонує атипове видалення, якщо корінь зуба сильно зруйнований, викривлений або розташований занадто глибоко. До такої операції доведеться вдатися, якщо зуб сформувався, але не може прорізатися або неправильно розташований. До подібної методики звернеться стоматолог на Оболоні, щоб видалити зуб, якщо потрібно провести екстракцію зуба мудрості.

У центрі «Євродентал» атипове видалення виконують під загальною анестезією, застосовуючи медикаментозний сон або проводячи місцеве знеболення. Все залежить від складності випадку і настрою пацієнта.

Атипове видалення зубів дуже травмує тканини: слизову, окістя, частково кістку, тому період відновлення проходить складно. Може супроводжуватися незначним підвищенням температури і болем в прооперованому місці, з'являється набряклість (тримається не більше чотирьох днів), рухливість щелепи порушується.

Панікувати не варто, доктор попередить про можливі незручності і розповість, як їх усунути.

Коли потрібно видаляти «зуб мудрості»

«Зуби мудрості» починають пробивати собі дорогу до життя до 16-25 років, кому як пощастить. Все може пройти гладко, а можуть почати вередувати: тиснути на сусідів, «сховатися» в яснах або прорізатися частково, травмувати м'які тканини.

У таких випадках стоматолог порекомендує видалення. Воно може бути ускладнене, оскільки зуб розташовується в глибині рота, коріння відрізняються небувалою міцністю, можуть мати незвичайну форму. Тому вибирають метод атипового вилучення, задіявши весь арсенал приладів та інструментарію стоматолога.

Пьезотом - щадна технологія

Наша клініка має унікальну технологію видалення зубів за допомогою пьезотома - спеціального апарату, який дозволяє виконувати екстракцію за допомогою ультразвуку швидко, ефективно, безболісно і майже без крові.

Переваги методу:
 • не травмує м'які тканини. При зіткненні з ними апарат відключається автоматично;
 • в робочій частині є спеціальне освітлення, що значно спрощує роботу лікаря у важкодоступних місцях;
 • висока точність дій;
  якщо традиційні методики можуть займати від 30 до 60 хвилин, пьезотом дозволяє в рази скоротити час;

Практично до нуля зведений ризик ускладнень - ультразвук має антибактеріальний ефект.

Скільки коштує видалити зуб

Вартість операції з видалення зуба залежить від складності процедури, обраного методу, використання анестезуючих препаратів.

Найбільш дешевий варіант - просте видалення кореневого зуба. Атипова екстракція обійдеться майже в два рази дорожче. У вартість включається консультація стоматолога і робота по вилученню зуба.

Самий дорогий метод - видалення за допомогою апарату пьезотом. У вартість також включена консультація, робота хірурга і експлуатація апарату.

Скористайтеся привілеєм лікувати зуби на рівні 21 століття в центрі «Євродентал».