Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Відбілювання зубів в Києві

Відбілювання зубів в Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 452

Відбілювання зубів в Києві

Не знаєте, де можна виконати відбілювання зубів в Києві? Стоматологія «Eurodental» готова надати цю послугу за прийнятною ціною! Дана процедура є дуже популярною сьогодні, оскільки в сучасному ритмі життя кожен прагне виглядати красиво, молодо та доглянуто.

Відбілювання зубів – ціна в Києві

Вартість відбілювання зубів не така вже й низька, тому багато пацієнтів йдуть на різні хитрощі та використовують різні підручні засоби. Але навряд чи вам вдасться домогтися бажаного ефекту. У більшості випадків будуть витрачені тільки кошти й зусилля. До того ж це може завдати шкоди емалі. Не виключена й алергія на той чи інший препарат. Тому, перш ніж спокуситься на яку-небудь "вигідну пропозицію", варто дуже добре подумати. Краще десь переплатити, але отримати якісну послугу та гарні результати. Ціна на відбілювання залежить від багатьох факторів:

 • рівень оснащення. При наявності сучасних лазерних приладів і інноваційних якісних матеріалів ціна відповідно буде вище. Високоякісні витратні матеріали дають гарантію відмінних результатів;
 • «Розкрученість» клініки. Стоматології преміумкласу, природно, будуть встановлювати ціни вище ринкових. Це обумовлено високим рівнем технічного оснащення, високою кваліфікацією та інше;
 • стан ротової порожнини. Якщо у вас все добре з зубами й бентежить тільки недостатня їх білизна, в такому випадку ви витратите менше. При глибокому карієсі та численних пломбах ціна буде вище в рази.

Як і будь-яка інша медична процедура, відбілювання лазером має свої переваги та недоліки. Плюсів, безсумнівно, більше. За шкалою Віта лазерне відбілювання здатне освітлити різці на 8-10 тонів. Такий результат помітний відразу. Результат зберігається на рік і більше. Все залежить від догляду за зубами. Лазер сприяє проникненню активних компонентів в структури дентину. При цьому виключається негативний вплив на захисний шар різця. Саме тому даний спосіб відбілювання вважається не тільки ефективним, але й безпечним.

Ще одна перевага лазерного променя – це відмінне знезараження. Опромінення запобігає розвитку бактерій в ротовій порожнині. Тому процедура є ще й гарною профілактикою утворення карієсу. В результаті ви отримуєте не просто білі, але й гладкі, з рівною та глянцевою поверхнею зуби. Варто відзначити, що після відбілювання чутливість різців не збільшується. Швидше, навпаки, за допомогою мінералізації емаль стає міцнішою. Важливою перевагою є абсолютна безболісність процедури.

Через всі перераховані вище переваги, процедура відбілювання стала дуже популярною.


З яких причин жовтіють зуби?

Зуб має багатошарову структуру. Основою цієї структури є дентин. Він відрізняється особливою м'якістю, в ньому знаходяться нервові волокна та канали, що транспортують поживні речовини в сам різець. Жовтий відтінок здорового дентину – цілком нормальне явище. А ось сама емаль повинна бути світлою. І оскільки всі ми ведемо не завжди правильний спосіб життя, зубна емаль може жовтіти та сколюватися. Найчастіше зуби жовтіють з таких причин:

 • вживання кави та напоїв, що містять кофеїн;
 • використання жорстких щіток і абразивних паст при чищенні зубів;
 • відбілювання в домашніх умовах з використанням засобів, що негативно впливають на емаль;
 • неналежна гігієна ротової порожнини;
 • механічне пошкодження різця.
 • шкідливі звички (куріння, алкоголь й так далі);
 • часте вживання газованих напоїв;
 • флюороз (хвороба, яка виникає на тлі великого вмісту фтору в вживаної води та їжі);
 • тривале вживання антибіотиків.

Якщо ви вирішили провести чистку та відбілювання зубів, потрібно виключити всі вищезгадані фактори, оскільки жовтизна зубів через короткий час знову може повернутися. Затяті любителі кави можуть пити його через трубочку або відразу ополіскувати ротову порожнину після вживання. Таким чином, ваша усмішка буде білосніжною, і вам не потрібно буде відмовлятися від улюбленого напою.

Відбілювання лазером: особливості та переваги процедури

Білі від природи зуби – це справжня рідкість. Білосніжною посмішкою, без будь-яких стоматологічних втручань сьогодні володіють не всі. Відбілювання зубів в стоматології виконується в різних випадках.

Якщо раніше багато людей з метою відбілити зуби використовували соду та активоване вугілля, то сьогодні всі ми розуміємо, якої шкоди емалі наносять ці кошти, тому за голлівудською посмішкою ми звертаємося до професіоналів. Технології у сфері стоматології розвиваються дуже швидко, тому кваліфіковані фахівці сьогодні можуть запропонувати не тільки ефективне, але й повністю безпечне відбілювання. Лазерне відбілювання якраз таки належить до таких способів.

Відбілювання зубів у стоматолога за допомогою лазера передбачає використання даного інструменту в комплексі зі спеціальним гелем. Дана методика надає можливість по-різному впливати на кожен різець окремо, коштом чого й забезпечується рівномірний колір емалі. Використання лазера забезпечує наступні переваги:

 • забезпечення максимально точного підгону часу та високої інтенсивності впливу, що дозволяє домогтися рівномірного освітлення всіх зубів;
 • можливість проводити маніпуляції пацієнтам з високою чутливістю. Дана перевага забезпечена коштом відсутності нагрівання тканини зубів.

Суть відбілювання полягає в трикратному нанесенні спеціального гелю на поверхню різців. Засіб починає свою дію за допомогою лазерного променя. Під впливом світла лазера гель поділяється на частки, які починають вибілювати зубну емаль. По завершенню процедури зуби повторно обробляються гелем, який знижує рівень чутливості.

Поетапне виконання лазерного відбілювання

Варто зазначити, що зуби відбілюються не завдяки дії самого лазера, а коштом дії спеціального розчину. Лазер необхідний для активації дієвих речовин розчину. Під впливом променів активні компоненти розчину проникають всередину дентину та освітлюють жовтий пігмент. Процедура виконується в кілька етапів:

 • Діагностика. Лікар повинен оглянути порожнину рота для визначення або виключення карієсу та інших пошкоджень. При наявності каріозних порожнин вони повинні бути повністю ліквідовані. Якщо ви збираєтеся після лікування відбілити зуби, про це обов'язково потрібно сказати стоматологу. В такому випадку він буде підбирати пломби не під наявний колір зубного ряду, а під такий, яким він буде після відбілювання;
 • Безпосереднє відбілювання. Губи пацієнта фіксуються за допомогою спеціального інструменту. Десна та інші м'які тканини покриваються захисною плівкою, щоб запобігти негативному впливу лазера. На поверхню зубів наноситься спеціальний розчин, після чого починається вплив лазера. Кожен різець обробляється в середньому близько 30 секунд;
 • Чистка ротової порожнини. Після обробки зубів всі захисні плівки знімаються, і проводиться чистка порожнини;
 • Обробка зубів фторовмісними препаратами. Проводиться з метою мінералізації емалі, що дозволяє закріпити ефект.

Час виконання процедури досвідченим фахівцем в середньому займає близько години. Ефект буде помітний відразу. Для досягнення бажаних результатів процедура може проводитися кілька разів. Часовий інтервал між сеансами встановлює сам лікар.

Професійний підхід до справи забезпечує дбайливе відбілювання. Саме тому вам варто звернутися в стоматологічну клініку «Eurodental». Ми повертаємо впевненість своїм клієнтам. Для отримання консультації зв'яжіться з нашими менеджерами.