Вініри

у Києві

Вініри - це тонке покриття у вигляді пластин з кераміки, які фіксуються на передню частину зуба і створюють більш витончений вид зубного ряду. Вони використовуються для створення природного і красивого виду зубів.

Завдяки новим технологіям багато стоматологів рекомендують і вважають за краще використовувати вініри для досягнення високого естетичного результату. Це позитивно впливає на соціальну, психологічну та емоційну складову життя клієнта. В першу чергу це дає можливість отримати задоволення і впевненість в собі завдяки гарній посмішці.

Вініри дозволяють набути бажаний колір зубів, який може страждати не тільки від шкідливих звичок, фарбувальної їжі, але і від внутрішніх чинників. І якщо вирішити проблему з жовтизною зубів можна в результаті відмови від шкідливих звичок і регулярним відбілюванням, то деякі захворювання зубів можна виправити тільки за допомогою установки вінірів. Хоча вініри самі по собі і не забезпечують лікувального ефекту, а мають тільки естетичний. Головна функція вінірів - допомогти тим, кому своя посмішка або положення зубів здаються не ідеальними або тим, хто просто хоче поліпшити свій зовнішній вигляд.

Вініри маскують наступні дефекти:

  • депульповані зуби, що змінили колір;
  • неоднорідний колір емалі після прийому медпрепаратів, впливу хімічних речовин;
  • викривлення поодиноких зубів без застосування систем брекетів;
  • аномальні за формою зуби;
  • зуби з тріщинами, сколами, дефектами емалі.
Як обрати

ВІНІРИ

Класифікація вінірів відбувається по типу матеріалів з яких вони виготовлені. Найбільш якісним прийнято вважати вініри, виготовлені з кераміки і діоксиду цирконію.

Керамічні вініри - найбільш наближені до природної зубної емалі. Це дуже міцний матеріал, який не змінює колір і напівпрозорий. Разом ці якості дозволяють домогтися максимальної природності зубів, навіть при найближчому розгляді - зуби виглядають натурально. Керамічні вініри підходять зубам, які потребують поліпшення естетичного вигляду для красивої посмішки або ж тим, які сильно пошкоджені або мають дефекти. Основний недолік таких вінірів - це час на виготовлення в лабораторії і необхідність сточування емалі зуба перед їх установкою.

Діоксид цирконієві вініри - найміцніші з відомих на сьогодні конструкцій, що застосовуються в естетичній стоматології. Це цирконієва основа з нанесеною на неї керамічної масою. Для виготовлення застосовується повністю автоматизована методика CAD "computer-aided design" (комп'ютерне тривимірне моделювання з подальшим виготовленням на фрезерному блоці по створеної 3D моделі). Така методика дуже точна, що дозволяє підібрати колір і форму на етапі моделювання цирконієвого каркаса, виключає похибки людського фактора. Слід зазначити, що в числі переваг таких вінірів - колірна стабільність і висока надійність. Вони не тьмяніють і мають більш тривалий термін служби в порівнянні з керамічними вінірами.

Люмініри - надтонкі високотехнологічні напівпрозорі вініри. Їх можна кріпити не тільки на здорові зуби, але навіть на покриті коронками пластини з надміцної кераміки. Такі вініри не вимагають обточування зубів їх фіксують відразу на емаль при цьому використовують особливий, нерозчинний в слині склад. Люмініри на перший погляд здаються крихкими, але на ділі, вони володіють стійкістю до механічних навантажень (жуванням чогось твердого), впливу барвників і кислот, які є в деяких продуктах харчування.

Композитні вініри - як правило, ставлять на жувальні зуби. Зазвичай це потрібно для реставрації одного або двох зубів. При цьому емаль не обточують. Такі вініри в порівнянні з керамічними, служать менше. Перевагами композитних вінірів є простота установки, ціна на них і відсутність великої обробки зубів. За один прийом у лікаря можлива реставрація поверхні одного жувального зуба.

головні переваги

Вінірів

gold-ico (3)

Нівелювання віку. Так як стерті пожовклі зуби властиві більш зрілим людям

gold-ico (2)

Перекриття трикутних пустот між зубами в результаті рецесії ясен

gold-ico (1)

Заповнення великих проміжків між зубами, діастем, трем

gold-ico (4)

Тонкі керамічні вініри зміцнюють зношені тендітні зуби

як встановлюють

ВІНІРИ

1

Консультація по установці

Це один з найважливіших моментів. Ви обговорюєте з лікарем за рахунок яких вінірів ваша усмішка стане ідеальною. Також, погоджуєте терміни, ціни і план лікування.

2

Препарування зубів

Виходячи з обраного матеріалу і товщини конструкцій, буде вироблено препарування. Цей етап проводиться з використанням коффердама, анестезії і не доставляє серйозного дискомфорту. Така процедура включає в себе зняття зубної емалі від 0,2 до 0,5 мм. (Не поширюється на люмініри і композитні вініри). Під час цього процесу Вам сточують верхню частину поверхні зуба на яку в подальшому будуть наносити самі пластини. Після цього проводять згладжування гострих кутів і колючих країв. Це роблять для того, щоб в подальшому вінір не зламався. По закінченню цих процедур, знімається відбиток і відправляється в нашу зуботехнічну лабораторію, де виготовляють індивідуальні вініри для клієнта. На це потрібно близько одного тижня. У цей період, за бажанням клієнта, ми встановлюємо тимчасові вініри. Таку процедуру проводять для того, щоб клієнт не відчував дискомфорту під час очікування постійних вінірів.

3

Фіксація вінірів

По закінченню тижня, коли готові вініри вже потрапили до нас з зуботехнічної лабораторії, наші фахівці запрошують прийти на їх встановлення. Під час цієї процедури, ваші зуби чистять системою "Profiflex", після чого починають їх обробляти. Наносять коффердам (пластина з латексу, призначена для ізоляції одного або декількох оброблюваних зубів від решти порожнини рота). Зверніть увагу, на фото нижче - наноситься еластичний (зелений) і рідкий коффердам (синій, на сусідніх зубах), на який встановлюють кламмер (утримувач або фіксатор) для захисту ваших зубів і ясен. Після проведення вищевказаних процедур, лікар починає робити протравлювання емалі і вінірів ортофосфорною кислотою. Такі дії направлені на покращення міцності і надійної стійкості вінірів надалі.

Після закінчення цієї процедури наносять фіксуючі матеріали на внутрішню поверхню вініра і щільно притискають до зуба. Зайвий матеріал, який виступив за поверхню – акуратно забирається. Слідом за цими маніпуляціями вносять останні корективи - остаточне шліфування і полірування поверхні зуба. Тепер найближчі років двадцять Вам не доведеться турбуватися про красу ваших зубів - вони будуть виглядати бездоганно!

Протипоказання для установки вінірів:

  • запальні захворювання ясен і зубів;
  • відсутність гігієни;
  • бруксизм (неконтрольований скрегіт зубами);
  • аномалії прикусу;
  • висока рухливість зубів.
скільки коштують

ВІНІРИ

Вартість вінірів залежить від виду виробу, матеріалу і виробника. Наприклад, вінір керамічний (безметалева пресована коронка) E-max стандарт буде коштувати в межах 4 490 грн. Чому варто встановлювати вініри в клініці Eurodental? Відповідь на це питання дуже проста: ми володіємо величезним досвідом в цій галузі, а наші професіонали визнані майстри своєї справи. Чекаємо вас в Eurodental!

Коронка на импланті металокерамічна, цементна фіксація стандарт
4500 грн
4500 грн
Імпланти B&B dental (із конусним з’єднанням), виробництво Італія
7400 грн
7400 грн
Імпланти MIS C1, виробництво Ізраїль
7900 грн
7900 грн
Імпланти Straumann SLA, виробництво Швейцарія
17900 грн
17900 грн
Імпланти Straumann SLA Active, виробництво Швейцарія
18900 грн
18900 грн
Імпланти Megagen AnyOne, виробництво Південна Корея
6900 грн
6900 грн
Імпланти Megagen AnyRidge, виробництво Південна Корея
8500 грн
8500 грн

догляд

за вінірами

Як в післяопераційний період, так і після завершення процесу, необхідно строго слідувати рекомендаціям лікаря. Особливо важливо дотримуватися правила догляду в перші місяці після встановки вінірів, коли слизова оболонка особливо вразлива до інфекцій і мікробів. Лікар призначає спеціальні лікарські препарати і розчини для ополіскування рота. Основне правило догляду за імплантами - ретельна гігієна ротової порожнини.

Необхідно регулярно проводити чистку зубів щіткою, для очищення простору між зубами використовують спеціальні йоржики і флоси. Також дуже ефективним засобом для гігієни є іригатор - він дозволяє видалити залишки їжі навіть із самих важкодоступних місць. Дотримуючись усіх правил і рекомендації лікаря, Ви зможете  забезпечити максимально тривалий строк служби ваших нових "помічників".

Колекціонуємо посмішки

результат роботи лікарів Євродентал

лікарі

клініки Євродентал

Кращий лікар-стоматолог по версії doc.ua, хірург-імплантолог

Стаж роботи: 19 років

Стоматолог-ортодонт

Стаж роботи: 6 років

Стоматолог-ендодонтист, мікроскопіст

Стаж роботи: 8 років

Стоматолог-імплантолог, хірург, спеціаліст у галузі протезування

Стаж роботи: 19 років