Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Зубні імплантати у Києві

Зубні імплантати у Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 322

Зубні імплантати у Києві

Хороша альтернатива стандартним протезам – зубні імпланти. Вони зручніше, не заважають під час їжі, не захаращують ротову порожнину, не впливають на якість мови і можуть прослужити все життя при правильному догляді.

Чи дороге це задоволення, які бувають, чи болюча процедура, дізнаєтеся з нашої статті.

Імпланти зубів - що це

Імплантом називають виконаний з металу штифт із різьбленням, який імплантують в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи. До нього кріпляться зубні протези: коронка або міст.

Оскільки основа надійно вбудована в щелепу, закріплені на ній інші частини конструкції не зрушуються і не зісковзують зі свого місця. Установка імплантатів зубів не вимагає сточування сусідніх, при цьому кісткова тканина не атрофується. Сприймаються нові зуби більш природно, ніж інші види протезів.

Термін якісної служби штифтів не однаковий і залежить від їх розташування. Встановлені на місці жувальних, вони будуть відчувати більше навантаження, ніж передні, тому і прослужать менше. В середньому розраховані імпланти на 10-20 років.

Способи імплантації

Залежно від стану ротової порожнини і ситуації, що склалася, лікар порекомендує один з двох способів встановити зубні імпланти:

  • експрес-метод. Безпосередньо при видаленні зуба в кісткову тканину імплантується штифт, встановлюється прокладка, що формує  ясна. Можна поставити тимчасову коронку. Після загоєння нарощується видима частина зубного протеза;
  • двоетапний. Його використовують при повній або частковій відсутності зубів. Потрібне хірургічне втручання. Десну розрізають, встановлюють штифти і зашивають. Після повного загоєння, яке триває від двох до шести місяців, переходять до установки видимої частини штучних зубів.

Всі операції із встановлення зубних імплантів у стоматологічній клініці «Eurodental» у Києві проводяться під анестезією. Можна вибрати місцеву або повну, вдатися до медичного сну. Наші лікарі використовують якісні препарати, які легко переносяться пацієнтами, не викликають алергічних реакцій.

Зубні імпланти – ціна в Україні

Вартість штифтів залежить від обраного матеріалу, наявності одинарного або подвійного різьблення, ступеня руйнування зубного ряду, кількості та якості необхідних процедур та інших факторів.

У стоматології на Оболоні в прайсі вказана сукупна ціна «імплант + робота».

Використовуємо штифти різних виробників:

  • швейцарські Straumann. Виготовлені за новітніми технологіями зі сплаву титану та цирконію. Гарантують велику міцність;
  • південнокорейські Megagen. Покриті наношаром іонів кальцію, що значно прискорює процес приживлення;
  • ізраїльські MIS C1. Підходять для будь-яких типів кістки, мають конусне з'єднання з абатментом;
  • італійські B&B Dental. З глибоким подвійним різьбленням. Час встановлення скорочується в кілька разів.

Якщо розраховуєте на недорогі імпланти, продукція бренду Megagen виправдає ваші очікування. Якщо плануєте поставити штифти на століття, тоді вибирайте Straumann - це найдорожчі коріння з металу в нашому переліку. Вся продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам.

На ціну додатково вплине виготовлення та встановлення сполучної ланки та коронки. Можна безпосередньо у лікаря уточнити вартість імплантації 1 зуба під ключ – це допоможе точно розрахувати загальну суму, якщо потрібно встановити декілька або потрібний міст.

Лікування пройде в кілька етапів

Починається з консультації у імплантолога. У нашій клініці це безкоштовно. Спеціаліст пояснить умови і можливості, розповість орієнтовний план лікування.Якщо почуте пацієнта влаштовує, йому пропонують зробити панорамний знімок ротової порожнини і комп'ютерну томографію. Це допоможе лікарю оцінити стан кісткової тканини і вибрати оптимальний тип штифта.       

Підготовка до встановлення зубних імплантатів не обходиться без санації ротової порожнини і професійного чищення зубів. Коли лікар буде впевнений, що можливі осередки інфекції відсутні, можна переходити до наступного етапу - імплантації штифта. Операція проводиться під місцевою анестезією. 

Больові відчуття і дискомфорт відсутні. На адаптацію в нових умовах у штучного кореня і кістки йде кілька місяців, в залежності від стану пацієнта.

Завершальному етапу передує зняття відбитка, виготовлення коронки. Коли все готово, новий зуб з'єднують. Спочатку встановлюють абатмент (кріпиться до штифта гвинтом). Є металеві та цирконієві. При установці тимчасової коронки можна заощадити, закріпивши пластиковий.

Тепер черга коронки. Можна вибрати із цементною або гвинтовою фіксацією. У кожному конкретному випадку рішення приймають лікар і пацієнт.

Важливо звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена ​​коронка. Кращий варіант металокераміка, кераміка. Дорогі і довговічні виробляють з діоксиду цирконію або алюмінію.

Менш підходять для з'єднання зі штифтом коронки з порцеляни і цільної кераміки, оскільки це досить крихкі матеріали.

Особливості установки коронки

Коронка із цементною фіксацією встановлюється за допомогою спеціального медичного цементувального розчину. Такі протези прості у виготовленні і установці, забезпечують надійність з'єднання і виглядають привабливо, що важливо при заміні передніх зубів.

Коронки з гвинтовим кріпленням мають високу точність установки та з більш надійним з'єднанням зі штифтом. З абатментом коронка з'єднується поза порожниною рота пацієнта. Потім конструкція встановлюється на штифт і закріплюється гвинтом. Оскільки коронка, поєднана з проміжною частиною протеза, має наскрізний отвір, після процедури його закладають пломбувальним матеріалом і полірують.

Особливість гвинтового з'єднання – надійність кріплення та точність. Якщо потрібна заміна верхньої частини, її легше проводити, оскільки не зачіпається штифт.

Підходить для жувальних зубів, які відчувають найбільше навантаження.

Кому показана імплантація

Як і будь-яке втручання ззовні імплантація має свої обмеження. Не варто ризикувати людям, у яких є захворювання серцево-судинної системи, туберкульоз, ВІЛ та СНІД, деякі форми онкології, погане згортання крові, певні психічні захворювання, а також запальні процеси.

Немає сенсу встановлювати штифтові зуби людям, у яких спостерігається бруксизм (скрегіт зубами).