Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Необхідна професійна стоматологічна допомога?

Зв'яжіться з нами і наші адміністратори дадуть відповіді на Ваші питання

НАШІ ПРИНЦИПИ

Фундаментальні рішення

+
Фундаментальні рішення

“Я вважаю, що найкраще запропонувати фундаментальне і довгострокове рішення, а не шукати компроміси, там де це не варто робити.”

Головний лікар Валерія Володимирівна Желнова

Правильна діагностика

+
Правильна діагностика

“Правильна діагностика перед лікуванням дозволить підібрати оптимальне рішення особисто для кожного нашого Клієнта і збільшити довгостроковість результату.”

Заступник головного лікаря Тарас Євгенович Златковський

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ ЄВРОДЕНТАЛ
Лікування без болю Лікування без болю

Кращі анестетики, високий професіоналізм і чуйність докторів під час введення знеболювального дозволяють зробити процес лікування абсолютно безболісним. Перед уколом ми обов'язково застосовуємо місцеву анестезію - обробляємо спеціальним "кремом" місце майбутнього уколу. Ми гарантуємо, що ви не будете відчувати болю під час лікування. Якщо введеної анестезії виявиться недостатньо, просто повідомте лікаря, і він зробить додаткову ін'єкцію.

100% Безпека 100% Безпека

Всі інструменти проходять очищення і стерилізацію за найкращими світовими стандартами. Використовуються стерилізаційні розчини фірми BODE Chemie GmbH (Німеччина, застосовують кращі європейські клініки). Кожен інструмент запаковується в індивідуальну герметичну упаковку перед стерилізацією. Це запобігає будь-якому потенційному зараженню, так як інструменти залишаються стерильними до їх безпосереднього використання.

Дотримуємося стандартів Дотримуємося стандартів

Ми використовуємо кращі сучасні світові протоколи для лікування наших Клієнтів. Наприклад, для імплантації використовуються протоколи International Team for Implantology. Ми використовуємо сучасну методику PRF в роботі з м'якими тканинами для прогресивного біологічного відновлення. Ваші клітини крові прискорюють загоєння природним чином без ускладнень. Для прийняття рішення в плануванні лікування в нестандартних випадках ми залучаємо світових фахівців, з якими ми постійно маємо контакт.

Наші послуги

Ми надаємо повний спектр стоматологічних послуг від лікування карієсу до тотальної імплантації

ЗАБУДЬТЕ ПРО ПРОБЛЕМИ З ЗУБАМИ!

Довіртеся нашій команді лікарів!

Запис на прийом
Наша команда

Досвідчені і просунуті доктора позбавлять Вас від проблем із зубами! Ви точно залишитеся задоволені обслуговуванням в Євродентал!

Британ Сергій Володимирович

Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантолог
Британ Сергій Володимирович | Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантолог Стаж роботи: понад 5 років |

Златковський Тарас Євгенович

Медичний директор, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Златковский Тарас Євгенович | Заступник головного лікаря клініки, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог, фахівець у галузіі протезування. Стаж роботи: більше ніж 17 років|

Молдован Христина Мікаеловна

Молдован Христина Мікаеловна | Стоматолог-ендодонтіст. Стаж роботи: понад 7 років | "Ми можемо вилікувати тільки те, що ми бачимо, тому я зазвичай використовую мікроскоп в лікуванні каналів"

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Дивитися всі відгуки
НАГОРОДИ І СЕРТИФІКАТИ ДОКТОРІВ ЄВРОДЕНТАЛ
ОБЛАДНАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ

СУЧАСНЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ СУЧАСНИЙ ТОМОГРАФ NEW TOM

МИ ДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ КЛІЄНТУ БУЛО ЗРУЧНО!

Подивитися обладнання
ЗАДАЙТЕ СВОЄ ЗАПИТАННЯ ПРЯМО ЗАРАЗ