Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Хірургічна стоматологія в Києві

Хірургічна стоматологія в Києві - Eurodental

Зберегти зуби пацієнта – головне завдання стоматолога, але бувають випадки, коли зробити це, на жаль, неможливо. Доводиться шукати інші підходи, вибираючи менш травматичні для клієнта способи реконструкції зубів. Для таких випадків існує хірургічна стоматологія.

Фахівці центру хірургічної стоматології в Києві Eurodental впораються з найскладнішими завданнями. У нашому розпорядженні високотехнологічне обладнання та сучасні матеріали.

Хірургічна стоматологія Eurodental використовує новітні технології, що дозволяє швидко, якісно і безболісно провести всі необхідні операції по лікуванню (проводяться під місцевою або загальною анестезією), підібрати оптимальну програму відновлення.

Центр хірургічної стоматології в Києві «Євродентал»

Види хірургічної стоматології

Відвідування стоматолога нерідко викликає стрес, але хірургічна стоматологія 21 століття дає можливість пройти повноцінний курс лікування без страху і болю. Якісні знеболюючі препарати прибирають всі неприємні відчуття. Пацієнт відчуває себе комфортно, легше переносить усі призначені лікарем маніпуляції.

Досвідчені хірурги нашої клініки, використовуючи інноваційні технології, проводять такі операції:

• пластика вуздечки верхньої і нижньої губи;
• клаптикова операція;
• гемісекція;
імплантація зубів;
• видалення зубів;
• лікування періоcтіта;
• лікування альвеоліту.

Гарантуємо повну безпеку, доброзичливу атмосферу і позитивний настрій.

З максимальною увагою стоматолог хірург проведе огляд, визначить, чи є новоутворення в м’яких або кісткових тканинах і наскільки вони небезпечні. І тільки переконавшись, що врятувати зуб аж ніяк не вийде, запропонує крайній захід – видалення.

Коли потрібно підрізати вуздечку

Хірургічна стоматологія також включає в себе операцію підрізання вуздечки. Вуздечка – це сполучна тканина, яка з’єднує губи з щелепою. Її деформація і недорозвинення можуть призводити до серйозних проблем у дітей і дорослих: порушення дикції, складності зі споживанням їжі, зміну зубного ряду, неправильний прикус і ін.

Пластику вуздечки порекомендують провести, якщо вона заважає установці протеза.

Операція досить проста, легко переноситься пацієнтами і забирає мало часу. Залежно від проблеми фахівець вибере найбільш прийнятний спосіб усунути проблему. Після процедури призначить комплекс заходів для швидкого відновлення. Буде потрібно:

• змінити режим харчування, виключивши занадто гарячі продукти, тверді овочі, фрукти, горіхи, сухарі і т.п.;
• налагодити ретельний догляд за порожниною рота: два рази на день чистити зуби, очищати язик і ясна, полоскати антисептиком;
• пройти повторний огляд в дату, призначену лікарем.

Дотримуючись приписів лікуючого стоматолога, зумієте швидко повернутися до звичного життя і значно поліпшити його якість.

Що таке клаптева операція

Іноді хірургічна стоматологія використовується у тих випадках, коли терапія вже не допомогає. Наприклад, клаптева операція. Така операція призначається у тих випадках, коли терапевтичне лікування пародонтиту вже не дає позитивної динаміки. Показаннями до хірургічного втручання ще можуть бути:

• складні інфекції м’яких тканин, що супроводжуються гнильним запахом;
• зміщення зубів;
• витончення ясен;
• необхідність нарощування кісткової тканини.

Остаточне рішення приймається після консультації зі стоматологами різної спеціалізації і діагностичного дослідження хворого.

Операція проводиться під місцевою анестезією якісними знеболюючими засобами, що не викликають алергічних реакцій. Від початку і до завершення процедури пацієнт не відчуває ніяких хворобливих або неприємних відчуттів. Ліки ефективні, легко переносяться пацієнтом і швидко виводяться з організму, не викликаючи звикання.

У нашій клініці хірург-стоматолог роз’яснить клієнту хід операційних дій у його випадку і розповість, скільки триватиме реабілітація. Зазвичай на це йде до 8 днів.

Навіщо проводять гемісекцію

Хірургічна стоматологія дозволяє зберегти зуб навіть у дуже критичних ситуаціях. До числа таких хірургічних операцій відноситься гемісекція. Вона рекомендується при патології одного з коренів багатокорневого зуба. Такий підхід дозволяє зберегти здорову частину для подальшого протезування і не доводити справу до видалення.

Вивчивши стан хворого, фахівець клініки Eurodental запропонує найбільш підходящий план хірургічної операції. Будуть використані сучасні інструменти і матеріали, що допомагають скоротити час втручання і прискорити процес відновлення.

Після закінчення операції проводиться обов’язковий рентгенологічний контроль для гарантії правильності виконаних маніпуляцій.

Імплантація зубів

Сьогодні імплантація зубів – це найбільш затребуваний вид послуг, що надаються клінікою хірургічної стоматології на Оболоні. Вона дозволяє позбутися дискомфорту, пов’язаного з втратою зубів і зовнішніх дефектів.

Імплантом є штифт, вживлюваний в кісткову тканину. На нього потім кріпиться верхня частина – коронка.

Оскільки дана операція досить серйозний захід, йому передує серйозна підготовча робота. Перед операцією проводять необхідні дослідження: робиться панорамний знімок, комп’ютерна томографія зубів.

Імплантувати можна один, кілька зубів або весь зубний ряд. Якщо потрібно замінити один зуб, імплант вживлюють під час операції з видалення.

У нас можна встановити прикореневі, пластинчасті, комбіновані, субперіостальні і міні-імпланти.

Незважаючи на тотальну захопленість імплантацією, старе протезування не втратило своєї актуальності. Тому «Євродентал» пропонує і такий вид послуг.

Лікування періоститу

Периостит, а в просторіччі флюс, супроводжуваний припухлістю і хворобливими відчуттями викликає масу незручностей і вимагає негайного втручання кваліфікованого фахівця.

Біль викликає запалення окістя, а призводить до цього запущений карієс, пульпіт, періодонтит, травми, інфекційні захворювання. У дітей періостит може бути викликаний ускладненнями при прорізуванні зубів.

Захворювання може протікати в гострій формі, бути гнійним або перерости в хронічний процес, який може мляво протікати протягом декількох років, періодично загострюючись.

План лікування періоститу визначає стоматолог в залежності від характеру захворювання і стану пацієнта.

Якщо буде обраний консервативний підхід, доктор прочистить зубні канали, видалить нерв і запломбує.

У більш складних випадках до лікування приєднається хірург-стоматолог. Окістя розріжуть і призначать полоскання, щоб позбутися від скупчення гною. Подальша доля зуба залежить від його стану. При позитивному результаті зуб збережеться. В іншому випадку, його доведеться видалити.

Під час операцій, пов’язаних з лікуванням флюсу, використовується седація або наркоз. Адже ми живемо в часи, коли терпіти біль немодно, тим більше, що Eurodental – стоматологічна хірургія в Києві, у розпорядженні якої сучасні засоби для приборкання болю.

Альвеолит – це дуже небезпечно

Після видалення зуба залишається лунка. Бувають випадки, коли вона запалюється. У людини піднімається температура, з’являється головний біль, загальна слабкість, в лунці накопичується гній, що провокує неприємний запах. Жартувати з цим не рекомендується, рівно, як і лікувати доморощеними методами.

Потрібне термінове втручання стоматолога. Тільки кваліфікований лікар поставить правильний діагноз і підбере вірне лікування. Вже за 2 дні пацієнт підбадьориться, біль вщухне і запалення піде на спад. Якщо проігнорувати симптоми, хвороба прогресуватиме і на позбавлення від неї піде від двох до трьох тижнів.

Довіртеся нашим фахівцям, вони вичистять лунку, проведуть знеболюючі процедури, призначать антибіотики.

Похід до стоматолога має стати доброю звичкою. Навіть люди старшого покоління перестали відчувати нервозність перед походом в клініку. Новий час, нові матеріали, передові технології зробили лікування зубів комфортним і безболісним.

Намагайтеся берегти свої зуби, і ваше селфі завжди буде опромінювати щаслива посмішка, а ми в цьому з радістю допоможемо!

Британ Сергій Володимирович

Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантолог
Британ Сергій Володимирович | Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантолог Стаж роботи: понад 5 років |

Златковський Тарас Євгенович

Медичний директор, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Златковский Тарас Євгенович | Заступник головного лікаря клініки, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог, фахівець у галузіі протезування. Стаж роботи: більше ніж 17 років|

Желнова Валерія Володимирівна

Желнова Валерія Володимирівна | Засновниця й головний лікар клініки, кращий лікар-стоматолог за версією Doc.ua.хірург-імплантолог.Стаж роботи: більше ніж 17 років «Я вважаю, що найкраще запропонувати ґрунтовне й довгострокове рішення, а не шукати компроміси, там де це не варто робити»‎

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше