Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » Брекети

Брекети у Києві

Брекети у Києві в стоматологічному центрі Eurodental

 

Брекети – або, як їх ще називають, “ортодонтичні скоби” – це спеціальна установка для зубного ряду, яка складається з дуги і замків, що кріпляться на поверхню зуба за допомогою спеціального клею. Дуга простягається через замочок (паз) і кріпиться на спеціальні резинки, завдяки ідеальній формі дуги, при фіксації на нерівно розташовані зуби, вона переміщує їх у правильне положення. Ціна брекетів у Києві різна, і залежить як виробника брекетів, так і від майстерності ортодонта. Адже результат з гарантією точно у запланований час лікування може забезпечити далеко не кожний ортодонт у Киеєві. Поставити брекети в Києві можна в стоматології Eurodental на Оболоні.

Брекети – ціна в Києві
Брекети, ціна  грн
Брекети:
Металева брекет-система (1 щелепа) 12 900
Керамічна брекет-система (1 щелепа) 15 900
Сапфірова брекет-система (1 щелепа) 18 900
Брекет-системи:
Металева Damon Q (1 щелепа) 19 900
Керамічна Damon Clear (верхня щелепа) 25 900
Керамічна Damon Clear (нижня щелепа) 21 900

Ось як виглядають брекети, які ми встановили одному нашому Клієнту:

Які види брекетів бувають, та чим вони відрізняються

Брекет системи є трьох видів: металеві керамічні і сапфірові. Кожна з вищевказаних брекет-систем ідеально виконує свою функцію, а саме: виправлення неправильного прикусу і переміщення зубів у правильне місце розташування. Різниця між цими брекет-системами тільки в естетичному вигляді та встановленні системи з лігатурами або без них, але про це трохи пізніше.

Наприклад, найстарішою з усіх є металева-брекет система, але в силу своєї доступності вона досі залишається найбільш популярною серед наших пацієнтів, але є найменш естетичною на тлі інших. Керамічна брекет-система виготовляється з полікристалічного оксиду алюмінію. Вона поєднує в собі високу естетику і ефективне лікування зубів, і є однією з найбільш популярних серед брекет-систем. І наостанок, сама просунута – сапфірова брекет-система, яка з’явилася не так давно на ринку, але вже стала досить популярним продуктом, виконана з монокристалічного штучного сапфіра, такий матеріал найчастіше використовують для виготовлення імплантів і лінз, тому сапфірові брекети є лідером у світі естетичних брекет-систем.

У цьому є багато плюсів, головні з яких це: високі естетичні показники, швидке звикання до чужорідного тіла в роті. Відносно лігатурних і безлігатурних брекет-систем, різниця в тому, що виріб з лігатурами міцно прив’язаний до брекетів і не має можливості ковзати по ним. Так як для переміщення зуба потрібні великі сили, це впливає на больові відчуття в перші дні носіння брекетів.

Основною особливістю самолігуючої (безлігатурної) брекет-системи в тому, що вона закріплює дугу в пазі і при цьому дає можливість вільного переміщення. Також на них є спеціальні ковзаючі фіксатори у вигляді засувки, за допомогою яких зміна дуги і корекція апарату проходить набагато зручніше і швидше. Це виражається в тому, що доктор застосовує мінімум фізичних зусиль при обслуговуванні системи, і зустрічі з доктором під час лікування брекетами скорочуються в кілька разів.

Нижче докладаємо фотографію лігатурної брекет-системи

Причини поставити брекети

Найпоширеніші причини для лікування брекетами це:

  • неправильний прикус;
  • будь-які аномалії в зубному ряду – повороти, нахили, зміна висоти, скручене положення зубів, проміжки між ними;
  • при увігнутому зубному профілі;
  • при помітній асиметрії обличчя;
  • при відокремлено розташованих зубах;

Все вищевказане є причиною для початку лікування брекетами. Якщо Ви спостерігаєте у себе одну з вищевказаних причин, ми рекомендуємо Вам відвідати нашу клініку “Eurodental” і отримати безкоштовну консультацію нашого ортодонта.

Вирівнювання зубів брекетами – ціна

На первинній консультації нашого лікаря Ви отримуєте точну інформацію про стан ваших зубів і щелепного профілю. На такий консультації доктор надає Вам інформацію про ваш прикус, ріст зубів, стан зубного ряду, існуючі та потенційні проблеми, а також пропонує варіанти лікування. Також ви отримаєте відповіді на ряд таких питань:

  • Які є варіанти лікування брекетами?
  • Чи шкідливе лікування брекетами?
  • З чого почати лікування?
  • Ціна лікування?

Лікар ортодонт в клініці Eurodental проводить консультацію абсолютно безкоштовно. Ви отримуєте повноцінну консультацію нашого фахівця, на якій він може використовувати різні методи для оцінки та огляду вашої порожнини рота, найчастіше це використання дентального дзеркала, направлення на рентген, або зняття відбитків (при узгодження з пацієнтом). Все це дає можливість лікарю максимально ефективно скласти для Вас план лікування брекетами.

Як відбувається процес установки брекетів?

1. Підготовка до встановлення брекетів

Цей етап полягає в лікуванні карієсу, навіть найменшого зародка, ліквідації запалень ясен і гігієни порожнини рота. Якщо під час носіння брекетів у Вас запалюються ясна або ж почне розвиватися карієс – це буде не найприємніша новина, адже брекет-система дає значне навантаження на зуби, що призводить до хворобливих відчуттів при лікуванні. Через це категорично заборонено починати лікування маючи одну з вищевказаних проблем. При необхідності наш лікар-ортодонт направить Вас на консультацію терапевта і пародонтолога. Також дуже важливо зробити професійну чистку порожнини рота. Це пов’язано з тим, що процедура постановки відбувається тільки на ідеально чисті зуби, так як різні відкладення і наліт заважають зчепленню і роблять корекцію менш гігієнічною. Також одна з важливих задач – це підготовка і навчання проведенню правильної гігієни порожнини рота в домашніх умовах

2. Встановлення брекет-системи

Установка брекетів – це безболісний процес, що не приносить відчутного дискомфорту. В середньому установка займає від 40 хвилин до 1,5 години. Спочатку вставляють спеціальний роторозширювач, що дозволяє лікарю повністю бачити усі ваші зуби, навіть найвіддаленіші премоляри. Поверхню емалі полірують, наносять спеціальний склад, який протягом пари хвилин знімається, після цього зуби сушать. Це робиться для того, щоб потужний клей, яким будуть фіксувати замочки на ваші зуби, максимально ефективно зміцнився. Після проведення всіх вищевказаних процедур, лікар починає наносити клей на підготовлену емаль, а зверху приєднують саму конструкцію. Потрібно зауважити, що кожен замочок покривається ортодонтичним цементом, який застигає під впливом ультрафіолету. Після того як доктор встановить всю конструкцію він видаляє непотрібні матеріали, якщо такі залишилися.

3. Адаптація до брекетів

Відразу після закінчення процедури установки брекетів больових відчуттів не виникає, оскільки необхідно якийсь час для того, щоб механізм почав діяти. Однак найчастіше вже через кілька годин починає боліти щелепа і може здатися, що зуби злегка хитаються, але це хороший знак, це показник того, що прикус почав виправлятися. Система починає поступово переміщувати зубний ряд, щелепа відчуває природний тиск, змінюється положення м’язової тканини, такий процес не може пройти безболісно.

Такі відчуття в середньому тривають близько 4 – 5 днів з моменту постановки. У разі якщо Ви відчуваєте біль, краще прийняти знеболюючі або звернутися в клініку “Eurodental” для консультації з лікарем і вирішення цієї проблеми.

Чому варто проводити установку брекетів у клініці «Eurodental»!
Ми даємо гарантію на лікування у нашій клініці і здійснюємо якісну установку брекет-систем. Про це говорять наші клієнти і їх теплі відгуки про нас в таких незалежних джерелах як “Doc.ua” і “Google”.
Наші лікарі, Желнова Валерія Володимирівна та Златковский Тарас Євгенович, є кращими докторами за версією незалежного сервісу пошуку лікарів “Doc.ua”.
Наші ортодонти повністю присвячують себе роботі в клініці “Eurodental”, так що Ваш лікуючий фахівець, залишиться з Вами на протягом усього курсу лікування брекетами.
Деякі з наших лікарів є членами редакційної ради та провідних рубрик журналу “Сучасна ортодонтія”.
У нас висококваліфікований персонал із безліччю дипломомів і сертифікатів.

Найпоширеніші питання наших клієнтів щодо установки брекетів

Якщо встановити брекети, то ризик карієсу зростає?

Ні, брекети створені для конструювання правильного прикусу і ніяк не руйнують зубну емаль. Однак якщо Ви не будете дотримуватися рекомендованих вашим лікарем правил гігієни, то ймовірність заробити карієс підвищиться за рахунок зубних відкладень що утворюються навколо брекетів.

Чи буде боляче?

Всі пристосування спочатку викликають незвичайні відчуття в роті і можуть створювати дискомфорт. Якщо проблема не усувається, лікар швидше за все зможе зробити деякі коригування для того, щоб допомогти. А решта залежить від вашого настрою.

Наскільки лікування брекетами буде успішним?

Успіх лікування залежить від професіоналізму Вашого лікаря і Вас самих. Дотримуйтеся рекомендацій і 100% успіх гарантовано!

 

Пахолюк Ганна Олександрівна

Стоматолог-терапевт, хірург, ортопед
Пахолюк Ганна | Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортодонт Стаж роботи: більше ніж 2 роки| «Для мене головне — це те, щоби Клієнт залишився не тільки задоволений, але й щасливий»

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше