Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » Вініри

Вініри

Вініри в стоматолоігії Eurodental

Що таке вініри

Вініри – це тонке покриття у вигляді пластин з кераміки, які фіксуються на передню частину зуба і створюють більш витончений вид зубного ряду. В основному вініри використовують для створення природного і красивого зовнішнього вигляду зубів. По міцності і пружності вони порівнюються з природною зубної емаллю (зовнішня захисна оболонка коронкової частини зубів людини). Ціна на вініри залежить від виробника.

Вініри в Eurodental

Вініри прийшли до нас з далекого 1928 р., коли геніальний стоматолог, француз за походженням, придумав, як зробити ідеальну посмішку при зйомках голлівудських акторів крупним планом. Щоб досягти хорошого результату, він використовував порошок для протезування зубів і прикріплював на видиму частину керамічні пластини, які з часом стали називати вінірами. У ті роки вініри встановлювали тільки акторам, на короткий період зйомок і не більше.

Пов’язано це з недосконалістю технологій, тому пластини трималися на зубах неміцно. Його клієнтами були такі знаменитості як Елізабет Тейлор, Ширлі Темпл, Фред Астер і багато інших. З моменту появи перших вінірів їх використовували виключно в кіноіндустрії. Матеріали для вінірів були ненадійні і не мали потрібної адгезії (зчеплення приведених в контакт різнорідних матеріалів). Але все змінилося в 80-х роках 20 ст.

Коли дослідники R.J. Simonsen і John R. здивували всіх, використавши композитні клеї і техніку травлення контактних поверхонь керамічних вінірів разом із зубною тканиною, надали можливість фіксувати вініри надійним способом і на тривалі терміни. Завдяки їх відкриттю вініри вирвалися з голлівудських майданчиків і пішли в маси. У наш час сучасні вініри далеко пішли від своїх попередників. З тих пір як вініри почали виготовлятися індивідуально під кожен зуб, стало практично неможливим відрізнити справжній зуб від покритого вініром.

Справа в тому, що керамічний шар пропускає світло на таку ж глибину, що і рідна емаль зуба, тому вініри виглядають так само природно, як справжні зуби. Також з розвитком медичних технологій і відповідно до нових протоколів установки – термін служби вінірів в середньому становить 20-30 років.

Зубні вініри – для чого потрібні?

Завдяки новим технологіям багато стоматологів рекомендують і вважають за краще використовувати вініри для досягнення високого естетичного результату. Це позитивно впливає на соціальне, психологічне та емоційне життя клієнта. В першу чергу це дає можливість отримати задоволення і впевненість у собі завдяки гарній посмішці.

Вініри дозволяють придбати бажаний колір зубів, який може страждати не тільки від шкідливих звичок, фарбувальної їжі, але і від внутрішніх чинників. І якщо вирішити проблему з жовтизною зубів можна в результаті відмови від шкідливих звичок і регулярним відбілюванням, то деякі захворювання зубів можна виправити тільки за допомогою установки вінірів.

Хоча вініри самі по собі і не забезпечують лікувального ефекту, а мають тільки естетичний. Головна функція вінірів – допомогти тим, кому своя посмішка або положення зубів здаються не ідеальними або тим, хто просто хоче поліпшити свій зовнішній вигляд. Вініри маскують такі дефекти як:

Але найголовнішими перевагами вінірів є:

  1. Нівелювання віку, так як стерті, пожовклі зуби властиві більш зрілим людям.
  2. Подовження стертих з віком зубів.
  3. Перекриття трикутних пустот між зубами в результаті рецесії ясен.
  4. Заповнення великих проміжків між зубами, діастемами, тремами.
  5. Тонкі керамічні вініри зміцнюють зношені, тендітні зуби.
  6. Цемент на який кріпляться вініри містить фтор, що благотворно позначається на емалі під ними.

Вініри в клініці Eurodental

Які вініри вибрати?

Класифікація вінірів відбувається по типу матеріалів, з яких вони виготовлені. Найбільш якісним прийнято вважати вініри, які виготовлені з кераміки і діоксиду цирконію. Керамічні вініри – найбільш наближені до природної зубної емалі. Це дуже міцний матеріал, який не змінює колір і напівпрозорий.

Разом ці якості дозволяють домогтися максимальної природності зубів, навіть при найближчому розгляді – зуби виглядають натурально. Керамічні вініри підходять зубам, які потребують поліпшення естетичного вигляду для красивої посмішки, або ж тим, які сильно пошкоджені або мають дефекти. Основний недолік таких вінірів – це час на виготовлення в лабораторії і необхідність сточування емалі зуба перед їх установкою.

Вініри в італійскій клініці Eurodental

Діоксид цирконієві вініри – найміцніші з відомих на сьогодні конструкцій, що застосовуються в естетичній стоматології. Це цирконієва основа з нанесеною на неї керамічної масою. Для виготовлення застосовується повністю автоматизована методика CAD “computer-aided design” (комп’ютерне тривимірне моделювання з подальшим виготовленням на фрезерному блоці по створеної 3-D моделі).

Така методика дуже точна – дозволяє підібрати колір і форму на етапі моделювання цирконієвого каркаса, виключає похибки людського фактора. Слід зазначити, що в числі переваг таких вінірів – колірна стабільність і висока надійність. Вони не тьмяніють і мають більш тривалий термін служби у порівнянні з керамічними вінірами.

Вініри в італійскій клініці Євродентал

Люмініри – надтонкі високотехнологічні напівпрозорі вініри. Їх можна кріпити не тільки на здорові зуби, але навіть на покриті коронками пластини з надміцної кераміки. Такі вініри не вимагають обточування зубів їх фіксують відразу на емаль, при цьому використовують особливий, нерозчинний в слині склад.

Люмініри на перший погляд здаються крихкими, але на ділі вони володіють стійкістю до механічних навантажень (жуванням чогось твердого), впливу барвників і кислот, які є в деяких продуктах харчування.

Вініри в стоматології Eurodental - Оболонь

Композитні вініри – як правило, ставлять на жувальні зуби. Зазвичай це потрібно для реставрації одного або двох зубів. При цьому емаль не обточують. Такі вініри у порівнянні з керамічними, служать менше. Перевагами композитних вінірів є простота установки, ціна на них і відсутність великої обробки зубів. За один прийом у лікаря можлива реставрація зубів (наприклад, поверхні жувального зуба).

Як встановлюють вініри:

Процес установки вінірів проходить в кілька етапів:

  1. Консультація по установці – це один з найважливіших моментів. Ви обговорюєте з доктором, за допомогою яких вінірів ваша усмішка стане ідеальною. Також погоджуєте терміни, ціни і план лікування.
  2. Препарування зубів – виходячи з обраного матеріалу і товщини конструкцій, буде вироблено препарування. Цей етап проводиться з використанням коффердама, анестезії і не доставляє серйозного дискомфорту. Така процедура включає в себе зняття зубної емалі від 0,2 до 0,5 мм. (це не поширюється на люмініри і композитні вініри). Під час цього процесу Вам сточують верхню частину поверхні зуба, на яку в подальшому будуть наносити самі пластини.

Як встановлюють вініри - Eurodental

Після цього проводять згладжування гострих кутів і колючих країв, щоб в подальшому вінір не зламався. По закінченню цих процедур знімається відбиток і відправляється в зуботехнічну лабораторію, де виготовляють індивідуальні вініри для клієнта. На це потрібно близько одного тижня. У цей період, за бажанням клієнта, ми встановлюємо тимчасові вініри. Таку процедуру проводять для того, щоб клієнт не відчував дискомфорту під час очікування постійних вінірів.

3. Фіксація вінірів – це останній етап. По закінченню тижня, коли готові вініри вже потрапили до нас із зуботехнічної лабораторії, наші фахівці запрошують прийти на їх постановку. Під час цієї процедури ваші зуби чистять системою “Profiflex”, після чого починають їх обробляти.

Наносять коффердам (пластина з латексу, призначена для ізоляції одного або декількох оброблюваних зубів від решти порожнини рота). Зверніть увагу на фото нижче – наноситься еластичний (зелений) і рідкий коффердам (синій, на сусідніх зубах), на який встановлюють кламмер (утримувач або фіксатор) для захисту ваших зубів і ясен.

Після проведення вищезазначених процедур лікар починає робити протруєння емалі і вінірів ортофосфорної кислотою. Такі дії призначені для більш міцної і надійної стійкості вінірів надалі. Зверніть увагу на передні різці – рідина синього кольору це ортофосфорна кислота:

Зубні вініри Оболонь - стоматологія Eurodental

Після закінчення цієї процедури наносять фіксуючі матеріали на внутрішню поверхню вініра і щільно притискають до зуба. Зайвий матеріал, що виступає за поверхню, акуратно забирається. Слідом за цими маніпуляціями вносять останні корективи – остаточне шліфування і полірування поверхні зуба. Тепер найближчі років двадцять Вам не доведеться турбуватися про красу ваших зубів – вони будуть виглядати бездоганно!

Протипоказання для установки вінірів:

Чому варто встановлювати вініри в клініці “Eurodental”?!

Відповідь на це питання дуже проста:

Ми відповідаємо за якісне лікування і даємо гарантію на всі наші дії. Про це говорять наші клієнти і їх теплі відгуки про нас в таких незалежних джерелах, як “Doc.ua” і “Google”.
Наші лікарі, Желнова Валерія Володимирівна, Златковский Тарас Євгенович, Хитрук Роман В’ячеславович, провели більше 500 процедур по установці вінірів.

Ми здійснюємо лікування навіть дуже складних випадків і несемо відповідальність за результат. Погляньте на результати лікування наших пацієнтів. Наші лікарі, Желнова Валерія Володимирівна та Златковский Тарас Євгенович, є кращими докторами за версією незалежного сервісу пошуку лікарів “Doc.ua”. Наші лікарі є членами редакційної ради та провідних рубрик журналу “Сучасна ортодонтія”.

Зубні вініри – догляд

Вініри – це індивідуальний спосіб естетичного поліпшення зовнішнього вигляду людини. Сучасні матеріали і методики подовжують термін служби вінірів на роки, а деяких на десятиліття, що робить цей вид протезування таким привабливим. Широкий вибір матеріалів дозволяє вирішити найскладніші естетичні завдання.

Магія посмішки колосальна, але її потрібно вміти підтримувати. Тому ми рекомендуємо дотримуватися таких простих правил, по догляду за вінірами:

 

Златковський Тарас Євгенович

Медичний директор, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог
Златковский Тарас Євгенович | Заступник головного лікаря клініки, стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог, фахівець у галузіі протезування. Стаж роботи: більше ніж 17 років|

Хитрук Роман Славійович

Стоматолог-ортопед, гнатолог, терапевт.
Хитрук Роман В'ячеславович | Стоматолог-ортопед, гнатолог, терапевт Стаж роботи: більше ніж 10 років | «Якісно провести короткострокове лікування може багато лікарів, але не всі приділяють пацієнту достатньо уваги. Мало хто планує комплексні довгострокові реабілітації. Ось, про що треба думати лікарю насамперед."

Молдован Антон Валерійович

Стоматолог-терапевт, ортопед
Молдован Антон Валерійович | Стоматолог-терапевт, ортопед Стаж роботи: більше ніж 5 років | "Мій головний стандарт — це бездоганна якість"

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше