Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Сервисы » ОРТОДОНТІЯ

Ортодонтія в Києві

Ортодонтія в Києві - Eurodental

Що таке ортодонтичне лікування?

Виправленням неправильного прикусу, корекцією зубного ряду займається лікар-ортодонт (термін має грецьке походження і в дослівному перекладі виглядає так: orthos – прямий / правильний; dontos – зуби). Наука, яка займається такими хворобами, називається ортодонтія. Однак вивчає вона не тільки проблеми зубів. У її полі зору формування щелепи, відхилення в розвитку обличчя. Фахівці цієї області проводять косметичні операції, що дозволяють пацієнтові внести зміни в свою зовнішність.

Для виправлення зубів і прикусу використовуються різні системи і пристосування: брекети, капи, елайнери, пластин. За їх допомогою можна:

Сучасні досягнення науки і новітні технології дозволяють забезпечити якісне ортодонтичне лікування не тільки дітям, а й дорослим пацієнтам.

Половина клієнтів клініки Eurodental в Києві – дорослі люди. Їх лікування протікає не менш успішно, ніж в дитячому віці. Пацієнти, які звернулися за допомогою до наших фахівців, здобули гарну посмішку, виправили прикус, налагодили жувальні функції зубів.

Все ж кращий варіант для коригування – почати терапію до того, як дитині виповнилося 7 років. Лікування, розпочате на ранніх стадіях, коли організм ще розвивається, дає найбільший ефект. Якщо стан зубів і прикусу малюка викликає у Вас побоювання, консультація стоматолога-ортодонта не стане зайвою. Чим раніше буде виявлено проблему, тим більша ймовірність уникнути серйозних порушень у зрілому віці.

Консультація фахівця в центрі стоматології Євродентал безкоштовна, а починати лікування можна тоді, коли ви будете до цього готові.

Коли візит до ортодонта неминучий? Відвідати стоматологічну клініку необхідно, якщо виявили, що:

  1. зуби накривають один одного;
  2. верхня щелепа йде вперед, а нижня – западає;
  3. після травми змінився зубний ряд;
  4. неправильно замикаються зуби;
  5. відчуваєте незручності під час прийому їжі;
  6. почастішали захворювання ротової порожнини через неможливість провести якісну гігієну.

Як наслідок, з’являється невпевненість у собі, люди соромляться посміхатися. Але впадати у відчай не варто – за себе можна поборотися, закликавши на допомогу надійного помічника в особі спеціаліста по виправленню зубів.

Не всі проблеми ротової порожнини можуть бути помітні. Якщо при плановому відвідуванні стоматолога лікар радить записатися на консультацію до ортодонта, не нехтуйте радою, адже правильне розташування зубів і коренів стане запорукою стійкості коронок в майбутньому.

Лікування ніхто нав’язувати не стане, але рекомендації фахівця обов’язково стануть в нагоді. Лікар точно визначить, чи є відхилення або ваші зуби розвиваються у правильному напрямі і приводів для занепокоєння немає ніяких.

Якщо хочете збільшити шанси зберегти здоров’я зубів і віддалити необхідність установки протезів, записатися на прийом можна за телефоном або залишивши заявку на сайті стоматології на Оболоні. У нас створені всі умови і для більш складних операцій: змінити форму щелепи, губ.

Консультація лікаря-ортодонта

Огляд ротової порожнини на первинній консультації дасть можливість виявити існуючі проблеми з прикусом, положенням зубів, можливі ускладнення. Процедура безболісна і не вимагає ніяких медичних маніпуляцій або препаратів. Лікар-ортодонт в Києві на Оболоні використовує тільки дентальне дзеркало для огляду.

Попередній огляд дозволить фахівцеві скласти уявлення про стан ротової порожнини, функціональності щелепного апарату, необхідність подальших дій. Про все фахівець проінформує пацієнта і надасть первинний діагноз.

Для більш повної картини потрібно зробити, якщо клієнт дає згоду, фотографію обличчя, панорамний знімок і зліпок зубів. Все це роблять в день відвідування клініки. Лікар призначить дату повторного візиту для надання результатів попереднього обстеження і плана лікування.

Далі стоматолог буде працювати самостійно. Йому належить на основі отриманої інформації і зліпка:

У наступну зустріч свої пропозиції ортодонт представить пацієнтові. Обговоривши план і вартість, внісши корективи, лікар і пацієнт ухвалять спільне рішення про подальші дії, призначать дату початку терапії.

Клієнти клініки «Eurodental» мають можливість скласти попереднє уявлення про ціну. Всі дані представлені у прайсі на нашому сайті. Зазначені суми стабільні і не зазнають несподіваних змін.

Професійна ортодонтія в Києві - клініка Eurodental

Види ортодонтичного лікування

Лікування у ортодонта, як уже згадувалося, зачіпає зуби і щелепи. Фахівці ортодонтичної стоматологічної клініки на Оболоні відкоригують усі можливі порушення. Розберемо, що відбувається в кожному конкретному випадку.

Передні зуби видаються вперед

Ця аномалія виникає через неправильний нахил при зростанні зубів. Це не тільки змінює зовнішність, а й стає серйозною проблемою: такі зуби можна пошкодити під час спортивних занять, травмувати при падінні. Вони можуть порушувати процес харчування, мови.

Скупченість зубів

Занадто вузька щелепа не має в своєму розпорядженні достатньо місця для росту зубів, тому вони знаходять один на одного. Завдання полягає в тому, щоб розширити простір, дати кожному зубу зайняти своє місце. Якщо після комплексу заходів, зубний ряд не виглядає ідеальним, його можна підправити.

Проміжки між зубами

Щербинки можуть викликати розчулення, але вони шкодять здоров’ю, особливо якщо відстань між зубами надмірно велика. З такою вадою теж можна впоратися. Розсунутися зубний ряд може і в наслідок відсутності зуба, якщо він довго не виростає або затягнули з установкою протеза.

Ретиновані зуби

Якщо зуби не можуть прорізатися, це доставляє неприємні відчуття і миритися з таким становищем не варто. Також важливо допомогти стати на місце зубу, який прорізався частково.

Глибокий прикус

Верхні зуби, коли змикаються щелепи, йдуть далеко вперед, накриваючи нижній ряд. Якщо такий «навіс» становить 50% розміру нижньої щелепи, його необхідно виправити.

Відкритий прикус

При змиканні зубів, між ними проглядається щілину. Такий дефект теж може порушити дикцію, естетику ротової порожнини і т.п.

Мезіальний прикус

Його ще називають «бульдожа щелепа». При цій аномалії верхні зуби розташовуються занадто далеко. Інший варіант – нижня щелепа дуже видається вперед. Людина відчуває біль у щелепі, можуть зміститися риси обличчя, з’явитися бруксизм (скрегіт зубів).

Перехресний прикус

Один або кілька зубів занадто близько знаходяться біля щоки або язика, що порушує цілісність зубного ряду, щелепи сходяться у повному обсязі. Виникають проблеми при прийомі їжі.

Дистальний прикус

Щелепи змикаються неправильно через занадто розвинену верхню або при недорозвиненні нижньої. Відбувається деформація обличчя, помітна в профіль.

Що викликає порушення прикусу

Велика частина проблем в ортодонтії пов’язана з «поганим кусанням». Так можна охарактеризувати порушення прикусу або оклюзію.

Причин, які призводять до змін у будові ротової порожнини, багато: неправильний розвиток зубів у дитячому віці, довге смоктання соски. Звичка смоктати палець або інші предмети. Якщо у дитини часто з’являється нежить, збільшені аденоїди, порушується дихання, малюк звикає дихати ротиком, тому що так зручніше. Як наслідок, зуби ростуть у неправильному напрямку, частіше в різні боки.

Дефекти так само можуть бути і не природного характеру, а наслідком отриманих травм зубів або лицьових кісток.

Неправильний прикус має серйозні наслідки для здоров’я. Ви здивуєтеся, але порушення прикусу впливають на роботу хребта і поставу. Захворювання шлунково-кишкового тракту також беруть початок від порушень прикусу і зростання зубів. Таку ж природу мають деякі дефекти мови.

Вперті статистичні факти змушують бити на сполох – 70% дітей України віком до 12 років мають ті чи інші відхилення від норми і потребують лікування. У Вас є шанс допомогти своїй дитині, скористайтеся ним.

Коли треба йти до ортодонта?

Виправити недоліки, що дісталися від матінки природи або придбані в результаті хвороби або травми, ніколи не пізно. Але є період, коли лікування найефективніше. Частина ортодонтів наполягає, що це 12-13 років, коли йде бурхливе зростання організму. Але наша практика переконує в іншому. Почавши виправлення щелепного апарату в 7 років, можна подарувати дитині гарну посмішку до підліткового віку і позбавити його від носіння брекетів чи інших систем для виправлення прикусу.

Використовуючи знімні і незнімні апарати для розширення щелепи, виходить вирішити відразу дві проблеми: брак місця для росту зубів і неправильний прикус. Скільки носити такі системи вирішує ортодонт по ходу виправлень.

Доросла людина приймає рішення усвідомлено і приходить за допомогою до фахівця з ортодонтії в Києві. У центрі стоматології на Оболоні дорослі пацієнти становлять 50% від загальної кількості тих, що звернулися за подібними послугами. Відновлення правильного зубного ряду і нормалізація прикусу вимагає великих зусиль, рішучості, наполегливості і віри. Але в підсумку все це завершується прекрасною посмішкою. Варто відкинути сором і наслідувати приклад Ніколаса Кейджа, Тома Круза, Кріштіану Роналду, Фей Данауей, Камерон Діаз, Гвен Стефані і інших публічних особистостей, яким брекети не завадили брати участь в урочистих заходах і зустрічатися зі своїми шанувальниками.

Пристрої для виправлення прикусу і вирівнювання зубів

Ортодонт у своїй практиці використовує різні системи і пристосування для усунення дефектів ротової порожнини. Існує два види апаратів: знімні і незнімні.

Незнімні ортодонтичні апарати:

Це найбільш поширені і найчастіше використовувані ортодонтичні пристрої. Їх встановлюють, коли точність роботи має важливе значення. Пацієнту доводиться носити такий апарат цілодобово. У ньому споживати їжу, чистити зуби. Тому деякі продукти виключаються. В основному це цукровмісні напої, солодощі (особливо в’язкі), занадто тверда їжа.

В іншому можна вести звичний спосіб життя. Якщо пацієнт займається контактними єдиноборствами, боксом – про це необхідно проінформувати лікаря. У таких випадках призначають спеціальні захисні капи.

1. Брекети

В основі брекет-системи дуга, вигнута за формою правильного зубного ряду. На неї надягають спеціальні конструкції, що нагадують маленькі замочки. Вони закріплюються на кожен зуб спеціальним склеювальним складом. Брекети тиснуть на зуби з певною силою, випрямляючи кривизну. У процесі виправлення дуга кілька разів змінюється. Її натяг коригується раз на місяць при відвідуванні ортодонта.

Тривалість носіння брекетів залежить від стану зубного ряду. Може становити кілька місяців або затягнутися на кілька років.

Брекет-система може бути виготовлена ​​за бажанням клієнта з металу, кераміки, пластику, сапфіру, золота. Для дітей роблять у вигляді кумедних звіряток.

2. Утримувач місця

Необхідний для того, щоб попередити викривлення зуба. Коли молочний зуб випадає, а новий затримується на виході, сусідні можуть зрушуватися. Апарат утримує їх на місці. На один із сусідніх зубів надівається кільце, від якого відходить рамка з дроту. Вона впирається в інший зуб і не дає їм зійтися.

3. Ортодонтична незнімна пластина (Марко Роса, Андрезена-Гойпля)

Незнімна пластина або Апарат Андрезена-Гойпля надягають на молочні зуби, якщо щелепа малюка занадто вузька і заважає правильно розвиватися зубкам. Розширення щелепи допоможе зубам стати на свої місця, не допустити скупченості. Таким чином ортодонтична пластина позбавить від установки брекет-системи, яка в ціновому відношенні значно перевершує Апарат Андрезена-Гойпля.

Перевага незнімного пристосування в тому, що малюк не може «втратити» його або зняти. Тому результат гарантований і гроші не будуть витрачені даремно.

Такий апарат допоможе налагодити носове дихання і естетику ротової порожнини. Оскільки надівається на молочні зубки, емаль нових зубів не псується.

Однак знайти в Києві ортодонта, який практикує таку методику, складно з ряду причин. Деякі фахівці вважають за краще встановлювати дорогі брекет-системи.

У нашій клініці у Вас є шанс допомогти своїй дитині вчасно, позбавивши його в подальшому від тривалого лікування.

4. Ретейнер незнімний

Пристрій являє собою тонкий дріт, вигнутий у формі правильного зубного ряду. Його кріплять до зубів з внутрішньої сторони і оточуючим його не видно. Встановлюють після зняття брекетів, щоб закріпити результат. Носити ретейнери потрібно півтора – два строки носіння брекетів.

5. Мікроімплант ортодонтичний

Таке пристосування являє собою маленький гвинт, виконаний з титанового сплаву. Він створює додаткову точку опори при вирівнюванні зубів. Встановлюється в кісткову тканину щелепи таким чином, щоб головка виступала над яснами.

До неї кріпляться інші пристосування: ортодонтичні джгутики, ланцюжки, пружинки. Під їх тиском зуб переміщується в потрібне положення.

Їх можна використовувати як самостійні елементи, так і в поєднанні з брекет-системами. По завершенні лікування мікроімпланти видаляють.

Ортопедичні мікроімпланти не варто плутати з імплантами, що використовують при протезуванні зубів, які встановлюються замість кореня зуба.

6. Апарат Гербста (апарат Herbst)

Якщо верхні зуби заходять на нижні на половину розміру щелепи, встановлюють апарат Гербста. Його завдання допомогти нижній щелепі «дорости» до верхньої. Спеціальний механізм повільно розтягує зв’язки, щелепні м’язи поступово адаптуються до роботи в нових умовах. Щелепа досягає нормального розміру і положення.

Зйомні ортодонтичні апарати:

1. Елайнери

Це прозора конструкція виконана з дуже тонкого синтетичного матеріалу нешкідливого для здоров’я людини. Елайнери встановлюються на зуби, повторюючи їх форму. Завдання пристосування: повільно пересувати зуб в потрібному напрямку, чинячи тиск на щелепу. У міру переміщення зубного ряду тиск слабшає. В процесі лікування елайнери періодично змінюють. Кожен наступний підводить зуби ближче до ідеального стану.

Оскільки матеріал прозорий, пристрій не кидається в очі, це одна з причин, чому дорослі пацієнти частіше вибирають елайнери. Їх перевага ще й у тому, що можна зняти під час прийому їжі (немає необхідності обмежувати себе в їжі) і при чищенні зубів.

Найбільш затребувані апарати виготовлені за технологією Easy Align (ізілайн) і Invisalign (Инвизилайн). Більше інформації знайдете в розділі «Статті».

2. Еластопозіціонер

Каппа з силікону, що виготовляється за індивідуальним замовленням на основі зліпка щелепи. Використовується для виправлення прикусу у дорослій та дитячій ортодонтії. Надягають пристосування на всю ніч. Протягом дня досить носити 2 години. Цей час розбивають на проміжки по 0,5 години або 1 годину.

3. Ортодонтичні знімні пластини

Інша назва – розширювальна пластина. Принцип дії такий самий, як і у незнімної: розсовує вузьку щелепу. Але її дозволяється знімати під час їжі і для чищення зубів.

Практикуючі фахівці використовують знімні пластини Twin Block (Твін Блок), Андрезена-Гойпля для розширення місця в зубному ряду. Таким чином постійні зубки у малюка ростуть правильно.

4. Ретейнер знімний

Це жорстка знімна каппа. Виготовляють її на основі відбитків щелепи пацієнта.

Необхідний ретейнер для закріплення досягнутих результатів від брекетів. Зазвичай використовується тільки вночі, але в деяких випадках лікар рекомендує надягати і вдень. Пристосування не кидається в очі при носінні в денний час, оскільки матеріал, з якого ретейнер виготовлений – прозорий.

Ми розповіли про найбільш популярні апарати і системи вирівнювання зубів. Який слід встановити в кожному конкретному випадку, визначить лікар після огляду пацієнта. Прийняте рішення є рекомендацією. Клієнт клініки «Євродентал» має право вибрати найбільш підходящий для нього в ціновому діапазоні, а також з точки зору естетичного комфорту.

Чому пацієнти нам довіряють

Перш ніж зважитися на відвідування стоматологічної клініки, варто поцікавитися її репутацією. Почитайте відгуки про наших лікарів і результати їх роботи, опубліковані на незалежних майданчиках в інтернеті. Ви переконаєтеся, що нам заслужено поставили найвищі бали.

Наші переваги:

Красива усмішка не мрія, а реальність, яка може змінити ваше життя, осяяти її новими фарбами. Не зволікайте, йдіть до своєї мрії разом з лікарями «Eurodental». Ми Вас не підведемо!

Найпоширеніші питання наших Клієнтів щодо ортодонтичного лікування

Що таке ортодонтичне лікування?
> Ортодонтичне лікування – це спосіб вирівнювання або переміщення зубів з метою поліпшити зовнішній вигляд зубів і функціональність. Також воно допомагає поліпшити довгострокове здоров’я ваших зубів, ясен і суглобів щелепи, так як призводить до рівномірного розподілу навантаження під час жування.

Навіщо мені необхідно ортодонтичне лікування?
> Багато людей мають скупченість зубів або криві зуби. Крім цього, зуби в неправильному прикусі можуть піддаватися підвищеним навантаженням, а також стираємості зубів. Ортодонтичне лікування допоможе їх вирівняти і перемістити в правильне місце в зубному ряду. Це поліпшить їх зовнішній вигляд і функціональність, а також зробить гігієну зубів легшою.

В якому віці варто починати ортодонтичне лікування?
> Найкращий час починати ортодонтичне лікування в дитинстві. Бажано, щоб батьки привели дитину на консультацію до ортодонта в сім років. Але дорослі також можуть проходити ортодонтичне лікування. І все більше людей проходять ортодонтичне лікування у “Євродентал” у дорослому віці. Вік не такий важливий, як наявність достатньої кількості зубів. Для дітей може знадобитися почекати до тих пір, поки більшість постійних зубів не проріжеться.

Хто проводить ортодонтичне лікування?
> Ваш зубний лікар проводить ваше ортодонтичне лікування. Або він може відправити вас до вузько спеціалізованого фахівця, якщо питання вимагає додаткової кваліфікації – ортодонта.

Що включає в себе ортодонтичне лікування?
> Найголовніше – це пройти повну діагностику і огляд. Зазвичай це включає в себе огляд лікарем-ортодонтом, отримання панорамного знімка і створення моделей на підставі відбитків ваших зубів. Після цього ваш ортодонт або стоматолог обговорить з Вами, яке лікування необхідно пройти.

Чи треба мені буде видаляти якісь зуби для того, щоб звільнити місце для зростання інших?
> У Вас може не бути достатньо місця для того, щоб всі постійні зуби нормально розмістилися в порожнині рота. Тому для проходження ефективного лікування Вам може знадобиться видалити деякі постійні зуби. Ваш лікар розповість Вам, чи варто розглядати такий варіант. Іноді простір можна звільнити, використовуючи інші способи лікування.

Як проводиться ортодонтичне лікування?
> Ортодонтичне лікування може проводитися безліччю різних способів і апаратів, хоча більшість людей знають лише про брекети.

Що таке знімні брекети?
> Просте лікування може проводитися за допомогою знімних апаратів. Одним з основних видів таких апаратом є елайнери (прозорі тонкі капи) і ортодонтичні пластини.

Що таке незнімні брекети?
> Іноді, з тих чи інших причин, зуби необхідно переміщати за допомогою більш точних апаратів. Це включає в себе брекети і незнімні пластини, які кріпляться до зубів на певний час і не знімаються. Ви не зможете самостійно зняти ці пристосування, і тому вони називаються незнімні.

Що таке невидимі брекети?
> Найчастіше під невидимими брекетами розуміють тонкі, міцні, прозорі елайнери для вирівнювання зубів, які практично непомітні при носінні. Набори таких кап виготовляються індивідуально для кожної людини. Елайнери одягаються на 22-23 години для досягнення найкращого результату. Знімаються вони тільки для прийому їжі і проведення гігієни зубів.

Як довго триває ортодонтичне лікування?
> Тривалість ортодонтичного лікування безпосередньо залежить від характеру лікування і динаміки змін. В середньому ортодонтичне лікування може тривати від кількох місяців до двох з половиною років.

Що відбувається після того, як зуби стають рівними і розташовуються у правильному положенні?
> Після закінчення лікування ваші зуби повинні бути утримані в новому положенні деякий час. Це називається періодом ретенції, а апарати, за допомогою яких це робиться, називаються ретейнер. Залежно від ситуації, ретейнери бувають знімні і незнімні.

Чи буде боляче?
> Всі пристосування спочатку викликають незвичайні відчуття в роті і можуть створювати дискомфорт. Якщо проблема не вирішується, доктор швидше за все зможе зробити деякі коригування для того, щоб допомогти. Зубам зазвичай некомфортно відразу після установки або корекції брекетів і інших ортодонтичних пристосувань, але ці відчуття тимчасові, Ви швидко звикаєте до встановленої апаратури.

Скільки візитів необхідно зробити під час лікування?
> Деякі ортодонтичні апарати повинні корегуватися кожні 4-6 тижнів. Ваш лікар розповість Вам, як часто це необхідно робити. Крім цього, деякі ортодонтичні апарати, за умови того, що батьки зможуть призвичаїтися і слідувати інструкціям лікаря, можливо буде коригувати самостійно для своєї дитини.

Ціни на ортодонтичне лікування в стоматології Євродентал Повний прайс на ортодонтичні послуги клініки Євродентал
Назва послуги Ціна, грн
Зняття відбитків:
Альгінатний відбиток 240
Силіконовий відбиток (С-силікон ) 250
Силіконовий відбиток (А-силікон) 350
Консультація ортодонта 0
Виготовлення моделі з гіпсу 3-го классу 250
Виготовлення моделі з гіпсу 4-го класу 300
Незнімна апаратура:
Незнімна пластинка з гвинтом на кільцях (Marco Roso) 5 600
Металева брекет-система (1 щелепа) 12 900
Керамічна брекет-система (1 щелепа) 15 900
Сапфірова брекет-система (1 щелепа) 18 900
Самолігуючі брекет-системи:
Металева Damon Q (1 щелепа) 19 900
Керамічна Damon Clear (верхня щелепа) 25 900
Керамічна Damon Clear (нижня щелепа) 21 900
Заміна еластичних лігатур (1 щелепа) 150
Заміна дуги з напиленням 700
Заміна дуги без напилення 550
Огляд ортодонтичний – брекети 500
Огляд ортодонтичний пластина 350
Фіксація брекета/кнопки 300
Фіксація щічної трубочки 200
Фіксація кілець з щічними трубочками 400
Нанесення на зуб накусочної площадки фотополімером 300
Установка мікроімпланта 2 500
Зняття брекет-системи (1 щелепа) 600
Установка лінгвального ретейнера (1 щелепа) 1 500
Знімна апаратура
Ретейнер знімний 900
Трейнер преортодонтичний LM-activator 3 500
Еластопозиціонер 9 500
Сет ап 3 000
Пластинка однощелепна з звичайним гвинтом 5 600
Пластинка двощелепна зі звичайним гвинтом 4 200
Пластинка однощелепна зі складним гвином 4 200
Корекція ортодонтичної пластинки 200
Лікування прикусу прозорими капами
1 капа ізілайн 1990
План лікування капами з 3D візуалізацією 3 500
Сепарація одного контактного пункта штрипсами 100
Нанесення ретенціоного пункта на 1 зуб 100
Пахолюк Ганна Олександрівна

Стоматолог-терапевт, хірург, ортопед
Пахолюк Ганна | Стоматолог-терапевт, стоматолог-ортодонт Стаж роботи: більше ніж 2 роки| «Для мене головне — це те, щоби Клієнт залишився не тільки задоволений, але й щасливий»

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена - 28 років, встановлення пломби
Олена - 28 років, встановлення пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій - 53 роки
Андрій - 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор - 29 років
Ігор - 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка - 12 років
Микитка - 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена - 30 років
Олена - 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр - 39 років
Олександр - 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри - пацієнт Михайло
Вініри - пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим — 20 років
Максим — 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка — 24 роки
Анжеліка — 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Євродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Микола - 14 років
Микола - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Микола і його мама ...

Детальніше
Михайло - 10 років
Михайло - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Михайло 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше