Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Телефонуйте

(044) 391-4402
Главная » Сервисы » ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Естетична стоматологія в Києві

Якщо вам не подобається колір зубів, хочете підкоригувати форму різців, прикрасити зуб татуюванням або кристалами – центр естетичної стоматології в Києві «Євродентал» виконає всі види послуг.

Вас чекає приємна атмосфера, комфортне крісло, привітний персонал, кваліфіковані фахівці і новітні технології, що дозволяють подарувати кожному спокусливу усмішку.

Кабінетне відбілювання

З давніх часів люди шукали способи для відбілювання зубів. Використовували сіль, концентровану кислоту і навіть деревне вугілля. Але всі старання приводили до плачевних результатів: кристали солі дряпали емаль, кислота руйнувала поверхню, і замість білосніжної усмішки з’являлися біль і страждання.

Благо ми живемо в 21 столітті й можемо вдатися до допомоги естетичної стоматології: отримати професійну процедуру, яка дозволить освітлити зубки на 12 тонів.

Такий чудодійний результат має лазерне відбілювання Zoom3. Суть методу в наступному:

Процедура проводиться в три етапи. Кожен триває 15 хвилин. Досягнутий результат протримається кілька років.

За допомогою цієї технології можна відбілити жовті зуби, потемнілі в результаті куріння, зловживання кавою, чаєм, червоним вином, колою та ін. Метод допоможе прибрати поодинокі плями.

Технологія є безпечною, а мікроелементи що містяться в гелі, надають зміцнювальну дію на зубну емаль.

Якщо таке глибоке освітлення не потрібно, можна вдатися до допомоги ультразвуку або методу Air Flow:

відбілювання ультразвуком здатне освітлити емаль на 5 тонів. Технологія дозволяє прибрати зубний камінь, пігментні плями, різного роду нашарування і повернути природний колір. Отриманий результат цілком влаштовує пацієнтів;
ефективно освітлити зуби дозволяє швейцарська гидроабразівная технологія Air Flow. За допомогою спеціального складу, що подається під високим тиском збивається зубний камінь, видаляються плями і наліт. Процедура триває 30 хвилин. Повторну операцію можна проводити через півроку. Air Flow сприяє видаленню хвороботворних бактерій, що є відмінною профілактикою захворювань порожнини рота.

Відбілюючі процедури не мають обмежень за віком і можуть проводитися за наявності коронок. Відбілювання омолоджує, сяюча посмішка надає впевненість, запалює живий вогник в очах. Білозубий співрозмовник викликає прихильність до себе оточуючих, від нього йде впевненість, відчуття чистоти і свіжості.

Эстетическая стоматология в Киеве - клиника Евродентал

Подарувати собі подібні відчуття може кожен, досить відвідати нашу клініку естетичної медицини в Києві. За один, максимум чотири візиту, станете володарем посмішки гідної зірок Голлівуду. Вартість процедур доступна, а досягнута мета виправдає витрати.

Відбілювання в домашніх умовах

Якщо ви категоричний противник кабінетних процедур, спробуйте відбілити зуби в домашніх умовах. Але доведеться набратися терпіння, оскільки воно займе набагато більше часу: курс розрахований на два-три тижні. Але навіть у цьому випадку відвідати центр естетичної стоматології необхідно.

Перед початком відбілювання варто переконатися, що немає ніяких протипоказань. Стоматолог перевірить стан зубів, якщо потрібно, поставить пломби. І лише потім розробить індивідуальну програму.

Відбілювання відбувається за допомогою спеціального гелю. Його наносять на зуби щодня на кілька годин і накривають спеціальною каппою – пластиковий чохол на нижню і верхню щелепи. Можна купити готову, але краще замовити в клініці. Вона буде виконана в точності за розміром і конфігурацією вашої щелепи і забезпечить більш щільне і надійне прилягання. Контакт гелю з зубами покращиться і процедура буде більш результативною.

Можна використовувати відбілюючі смужки і пасти, але вони дають дуже слабкий і короткочасний ефект.
Корекція форми зуба і реставрація

Міцні здорові зуби – це багатство, яке отримує, на жаль, не кожна людина. Та й зберегти його вдається далеко не всім: травми, хвороби, неправильне харчування захоплення курінням, кофемания і інші «гріхи» можуть призвести не тільки до втрати кольору, але й руйнування, зміни форми і т.п.

Психологічний дискомфорт від неправильної форми зубного ряду легко виправити. Внести корективи в процес деформації допоможе естетична ортопедична стоматологія, секретами якою володіють фахівці клініки «Євродентал». У нашому центрі можна:

• прибрати міжзубну щілину;
• наростити зуб, що відколовся;
• підкоригувати форму різців.

Процедура безболісна, переноситься пацієнтом легше, ніж протезування, і коштує дешевше. Відновлення відбувається прямим або непрямим методом, в залежності від стану пацієнта.

При прямому методі реставрація проводиться безпосередньо в роті хворого і завершується при першому відвідуванні лікаря. Відновлення зуба здійснюється за допомогою спеціальних композитних матеріалів. Щоб відкориговані стоматологом зуби радували вас довго, за ними потрібен ретельний догляд. Як його підтримувати, якими пастами користуватися, розповість лікар, який проводив реставрацію зубів.

Непрямий метод полягає в тому, що на зуб встановлюються спеціальні пластини – вініри. Їх виготовляють в нашій лабораторії. На відміну від коронки, вінір закриває виключно фронтальну частину зуба, тому операція менш травматична.

Технологія має на увазі:

• підготовчі роботи: пломбування, чистка, лікувальні процедури;
• зняття зліпка;
• виготовлення вінірів;
• установка.

В результаті пацієнт стає володарем ідеальної посмішки. Але метод не спрацює при неправильному прикусі і не підійде завзятим екстремалам.

При художньої реставрації зубів підбираються матеріали за кольором ідентичні відтінку зубів клієнта.

Вам кристали або татуювання?

Тренд на установку в зубах блискучих камінців ввела Мадонна. За нею пішли й інші знаменитості, потім віяння підхопили модниці.

У стоматології використовуються спеціально підготовлені для установки на зуб стрази. Вони отримали назву «скайси». Виготовляють їх з кристалів бренду Swarovski. Мають особливе огранювання і здатні витримати постійне перебування у вологому середовищі без втрати райдужного блиску. Адже, власне, заради нього і затівається установка.

Прийнявши рішення придбати скайс, корисно провести чистку і відбілювання. Камінчик теж перед наклеюванням чистять і ретельно висушують. Прикріпивши «діамант» , лікар проведе завершальний етап – відполірує поверхню зуба, що залишилась.

Стрази НЕ будуть триматися на коронці, їх не рекомендують використовувати при надмірній чутливості зуба, зате виручить при незначному дефекті.

Прикраса тонка (0,5 мм), має плоску форму, тому не травмує порожнину рота та язик.

Надалі доведеться відмовитися від насіння, горіхів, виключити тверді овочі та фрукти.

Інший тренд, який завоював незліченних шанувальників в Японії та Великобританії, – татуювання на зубах. Виконується нанесення малюнка тільки досвідченим стоматологом в клініці естетичної стоматології.

За бажанням пацієнта можна зробити тимчасову, на 24 години, або на рік.

Використовуються спеціальні барвники, які нешкідливі для здоров’я людини в цілому і не руйнують зубну емаль.

Щоб малюнок не зник раніше наміченого терміну, потрібно дотримуватися ряду обмежень ідентичних при установці скайс.

Робити тату дозволено тільки на абсолютно здорових зубах або коронках.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном або відвідавши стоматологічну клініку «Євродентал» на Оболоні.

І не забувайте: важливо чистити зуби двічі на день м’якою неабразівной пастою. Після кожного прийому їжі необхідно жувати жувальну гумку без цукру протягом 10-15 хвилин. Будьте здорові!

Відбілювання Air Flow

Набагато більш ефективне і довготривале кабінетне відбілювання зубів, ціни на яке залежать від обраної методики. Один з методів – відбілювання Air Flow – можна вважати також різновидом професійного чищення зубів. Під час такої процедури на зуби впливають струменем повітря, води і м’якого абразивного порошку, завдяки чому відбувається видалення пігментованого зубного нальоту. Тиск і спеціальний накінечник дозволяють очищати всі важкодоступні місця. Після процедури Air Flow зуби стають на 2 тони світліше.

Лазерне відбілювання Zoom3

Справжнім «хітом» професійного відбілювання зубів є система відбілювання Zoom3. Так як вона дозволяє відбілювати зубну емаль на 8-12 тонів, абсолютно не пошкоджуючи її. Система відбілювання Zoom3 полягає в тому, що спочатку на зуби пацієнта наносять безкислотний відбілюючий гель, а потім активізують його вплив за допомогою спеціального світла. Відбілювання на 5 тонів можна добитися, вдавшись до ультразвукового відбілювання зубів, при якому відбілюючий гель, нанесений на поверхню зуба, активується за допомогою ультразвуку. Освітлення емалі на 5-8 тонів дає лазерне відбілювання.

Важливо чистити зуби двічі на день м’якою неабразівной пастою. Після кожного прийому їжі необхідно жувати жувальну гумку без цукру протягом 10-15 хвилин.

Британ Сергій Володимирович

Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантолог
Британ Сергій Володимирович | Стоматолог-терапевт, ендодонтист, хірург, імплантології Стаж роботи: понад 5 років | "Для мене головне, що б

Молдован Антон Валерійович

Стоматолог-терапевт, ортопед
Молдован Антон Валерійович | Стоматолог-терапевт, ортопед Стаж роботи: більше ніж 5 років | "Мій головний стандарт — це бездоганна якість" Запис

Апанасенко Аліна Сергіївна

Стоматолог-ортопед, хірург-імплантолог, ортодонт
Апанасенко Аліна Сергіївна | СТОМАТОЛОГ-ТЕРАПЕВТ, Пародонтолог СТАЖ РОБОТИ: БІЛЬШЕ НІЖ 2 РОКИ | | "Лікування пародонтозу - розв'язання проблеми цивілізації" Запис на

Марія - 30 років
Марія - 30 років

Марія імплантація Операція по установці зубного імплантату B & B Dental Марія 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Олена 28 років установка пломби
Олена 28 років установка пломби

Випала пломба Приклад реставрації зуба Олена 28 років прийшла на безкоштовну консультацію в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вініри для пацієнта клініки
Вініри для пацієнта клініки "Eurodental" - Іллі

Установка вінірів для пацієнта - Іллі Приклад установки керамічних вінірів Ілля 32 роки, прийшов в ...

Детальніше
Андрій 53 роки
Андрій 53 роки

Протезування зубів Установка протеза на гвинтовий фіксації Андрій 53 роки, звернувся в клініку "Eurodental" з ...

Детальніше
Ігор 29 років
Ігор 29 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Ігор 29 років, наш закордонний пацієнт ...

Детальніше
Микитка 12 років
Микитка 12 років

Лікування дитячого прикусу Приклад лікування прикусу дитячої пластиною Микита 12 років, один з наших маленьких ...

Детальніше
Олена 30 років
Олена 30 років

Виправлення дефектів зубного ряду Лікування прикусу прозорими капами Олена 30 років звернулася в стоматологічну клініку ...

Детальніше
Олександр 39 років
Олександр 39 років

Протезування зубного ряду Відновлення естетики безметаловой керамікою е-max Олександр, 39 років, прийшов в клініку "Eurodental" ...

Детальніше
Вікторія 32 роки
Вікторія 32 роки

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Вікторія 32 роки, звернулася в клініку ...

Детальніше
Кирило - 25 років
Кирило - 25 років

Лікування діастеми передніх різців за допомогою вінірів Кирило 25 років, звернувся в "Eurodental" з діастемою ...

Детальніше
Вініри пацієнт Михайло
Вініри пацієнт Михайло

Відбілювання зубів системою ZOOM-3 Михайло 27 років, захотів красиву і білосніжну усмішку, тому звернувся до ...

Детальніше
Максим 20 років
Максим 20 років

Дефекти прикусу Вирівнювання зубного ряду за допомогою сапфірових брекетів Максим 21 років звернувся в клініку ...

Детальніше
Анжеліка 24 роки
Анжеліка 24 роки

Лікування прикусу Лікування зсувів зубного ряду за допомогою брекетів Анжеліка 24 роки, прийшла в клініку ...

Детальніше
Наталія - 37 років
Наталія - 37 років

Естетичне лікування зубів Лікування зубного ряду за допомогою вінірів Наталя 37 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Ельвіра 30 років
Ельвіра 30 років

Лікування пульпіту Лікування карієсу за допомогою установки пломби Ельвіра 30 років, записалася в клініку "Eurodental" на ...

Детальніше
Відбілювання Аліни 24 роки
Відбілювання Аліни 24 роки

Відбілювання зубів клієнта клініки "Eurodental" - Аліни Результат відбілювання системою ZOOM-3 Аліна 24 роки, звернулася ...

Детальніше
Володимир - 58 років
Володимир - 58 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба нижня щелепа, використовуються італійські імплантати B & B Dental Володимиру 58 років. ...

Детальніше
Дарина - 35 років
Дарина - 35 років

Вирівнювання зубів брекетами Вирівнювання зубів і зведення щілин які утворилися через неспроможність парадонтальной системи Дарині ...

Детальніше
Світлана
Світлана

Вирівнювання брекетами передніх різців Вирівнювання зубів використовуючи сапфірові брекети Світлана звернулася в Евродентал з метою ...

Детальніше
Олександра - 55 років
Олександра - 55 років

Імплантація одного зуба Імплант MIS C1 і тимчасова коронка на ньому Олександрі 55 років. На ...

Детальніше
Коля - 14 років
Коля - 14 років

Лікування прикусу Лікування зміщення зубного ряду за допомогою керамічних брекетів Чотирнадцятирічний Коля і його мама ...

Детальніше
Миша - 10 років
Миша - 10 років

Лікування прикусу платівкою Нижні зуби перекривають верхні, лікування з використанням апарату Брюкль Миша 10 років, ...

Детальніше
Михайло 25 років
Михайло 25 років

Лікування прикусу Вирівнювання зубного ряду металевими брекетами Михайлу 25 років і він звернувся в клініку ...

Детальніше
Геннадій - 70 років
Геннадій - 70 років

Тотальна зубна імплантація Повністю беззуба верхня щелепа, використовуються ізраїльські імплантати MIS C1 Геннадію 70 років. ...

Детальніше
Василь 39 років
Василь 39 років

Зубна імплантація Беззубая нижня частина щелепи, використовуються італійські імплантати B & B Dental Василь 39 років, звернувся ...

Детальніше
Марія - 30 років
Марія - 30 років

Установка вінірів Тотальна установка вінірів на всі зуби обох щелеп Марія 30 років, молода і ...

Детальніше
Інна - 29 років
Інна - 29 років

Реставрація зубів винирами Непряма реставрація бокового різця і поруч стоїть ікла керамічними винирами Інна 30 ...

Детальніше
Тетяна - 30 років
Тетяна - 30 років

Зубна імплантація Імплантація одного зуба, використовується корейський імплантат Megagen Тетяна 30 років, звернулася в клініку ...

Детальніше
Єгор - 40 років
Єгор - 40 років

Зубна імплантація Видалення зуба з поздовжнім переломом і з подальшою імплантацією, використовуються корейські імплантати MegaGen ...

Детальніше
Анастасія - 25 років
Анастасія - 25 років

Установка вінірів Установка вінірів на верхню щелепу Анастасія 25 років, звернулася в клініку Евродентал для ...

Детальніше
Андреа - 54 роки
Андреа - 54 роки

Установка вінірів Тотальна установка на всі зуби обох щелеп Андреа 54 роки громадянин Італії звернувся ...

Детальніше
Наталія – 42 роки
Наталія – 42 роки

Наталія 42 роки, звернулася в клініку «Eurodental» з бажанням зробити собі сяючу усмішку. Наші фахівці з радістю взялися за процедуру.

Детальніше