Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Протезування на мікрозамках

Протезування на мікрозамках

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 479

Протезування на мікрозамках в Києві

Втрата зуба — це досить серйозна проблема, яку потрібно відразу ж вирішувати. Не варто нехтувати походом до стоматолога, оскільки в результаті вас буде чекати дуже багато неприємних наслідків.

Протягом багатьох років основним способом протезування були габаритні мости, які мали дуже високий рівень травматичності. Сьогодні завдяки сучасним технологіям у сфері стоматології став доступний метод протезування на мікрозамках. У ньому поєднуються міцність, функціональність і естетичність.

Зубні протези на мікрозамках

Технологія протезування на мікрозамках передбачає застосування одиничної зубної коронки або мостовидного протеза, який фіксується за допомогою спеціальних замків. Замкове кріплення складається з двох елементів, один із яких встановлюється всередині коронки протезів, а другий — всередині опорного здорового різця. Завдяки такій особливості живі зуби не травмуються, а після вилучення фіксаторів порожній простір легко заповнюється пломбувальним матеріалом.

Для проведення процедури є низка показань:

 • відсутність одного зуба. Усунути дефект можна за допомогою одиничної коронки;
 • відсутність декількох різців. Відновлення відсутніх зубів здійснюється за допомогою мостовидного протеза.

Така технологія вже значний час активно застосовується в провідних європейських клініках. Це щадний спосіб протезування. До його основних переваг відносять:

 • мінімальний ступінь травматизму здорових різців;
 • відмінна естетика. Елементів кріплення неможливо побачити із зовнішнього боку зубного ряду;
 • довгий термін служби;
 • надійність та міцне кріплення;
 • максимальний комфорт при носінні.

Зубні протези на мікрозамках забезпечують максимальний захист природних різців від травматизму. Ціна такої методики повністю себе виправдовує. Точна вартість процедури встановлюється в індивідуальному порядку для кожного пацієнта.

Протезування на мікрозамках в Eurodental
Протез на мікрозамках

Протезування з установкою мікрозамків виконується в кілька етапів:

 • санація ротової порожнини;
 • зняття зліпків, на основі яких виготовляється протез;
 • встановлення мікрозамків. Усередині зуба прорізається порожнина за допомогою спеціального бору. Наявність у ньому обмежувача не дає зробити занадто глибокий отвір. Далі в порожнину встановлюється частина замкового кріплення й покривається пломбувальними матеріалами;
 • примірка конструкції. Це обов’язковий етап, від якого надалі буде залежати комфортне та зручне носіння. Якщо пацієнт відчуває якийсь дискомфорт, протез на мікрозамках відправляється на коригування з урахуванням усіх встановлених особливостей;
 • фіксація. Конструкція встановлюється на підготовлене місце з подальшим з’єднанням і фіксацією решти кріплення.

Протези на мікрозамках іноді фіксуються й на зубних коронках. При ушкодженні опорного зуба встановлюється нова коронка, всередину якої відразу ж вбудовується частина замкового кріплення. Як опору використовують, як одиничні коронки, так і зубні мости.

За необхідності, конструкції дуже легко знімаються, але робити це повинен тільки фахівець.

Eurodental — це стоматологія нового покоління, ефективність роботи якої доводять результати наших робіт. Наш центр обладнаний за останнім словом техніки. У нас працюють професіонали з багаторічним стажем, які виконують роботи якісно й максимально безболісно.

У стоматології Eurodental використовуються інноваційні технології, що дає змогу усунути будь-які дефекти зубів. Вартість протезування залежить від декількох чинників:

 • різновид використовуваних матеріалів;
 • кількість відсутніх зубів;
 • обсяг робіт.

Наш центр надає широкий спектр послуг, які розв'язують будь-які стоматологічні проблеми. Під час робіт ми використовуємо матеріали найвищої якості та інноваційне обладнання, тому ви можете не сумніватися в позитивних результатах.

Наш головний принцип — комплексний підхід у всьому. Ми приділяємо увагу, навіть найдрібнішим моментам, що дає можливість ефективно і швидко розв'язувати всі проблеми.

Наші фахівці завжди готові виконати установку будь-яких протезів на замках із гарантією. Дізнатися точну ціну і спектр робіт ви можете після відвідування нашого центру й первинного огляду. Для запису на діагностику зв’яжіться з нашими менеджерами.