Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Зубні протези на присосках

Зубні протези на присосках

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 1573

Зубні протези на присосках в Eurodental

Хочете поставити зубні протези на присосках? Ціна в Києві в стоматології «Eurodental» залежить від багатьох чинників. Всі нюанси обговорюються в індивідуальному порядку, під час консультації з фахівцями. У нас працюють професіонали з багаторічним стажем, які якісно виконують роботу й завжди гарантують позитивні результати лікування.

Зубні протези на присосках — ціна в Києві

На жаль, зуби можуть бути втрачені не тільки в похилому віці, але й  у молодості. Причини цього можуть бути різноманітними. Стоматологічні пристосування на присосках, як правило, використовуються практично при повній відсутності зубів. Зубні протези на присосках являють собою незнімні конструкції, які фіксуються в ротовій порожнині шляхом вакуумного ефекту. Це ідеальний варіант для протезування верхньої щелепи. Що стосується нижньої щелепи, результати будуть не такими позитивними. Ціна на зубні протези на присосках у Києві залежить від різних чинників:

 • кількість бракуючих різців;
 • вид використовуваного протеза;
 • складність випадку.

Розрахунок вартості здійснюється в індивідуальному порядку для кожного пацієнта. Для цього потрібно записатися на попередню консультацію та провести повний огляд, після чого буде складено план робіт і встановлена ​​їх вартість.

Види й переваги протезів на присосках

Завдяки застосуванню інноваційних матеріалів, на сьогодні вдалося розв'язати проблеми непривабливості протезів зубних на присосках. 

Сучасні вироби вже не мають нічого спільного з тими, якими користувалися ще за радянських часів. Для виготовлення конструкцій використовується нейлон, акрил, поліпропілен і поліуретан. Найпопулярніший варіант — це вироби з акрилової пластмаси. Їхня конструкція передбачає наявність силіконової вставки між яснами та протезом. Вона виконує амортизувальні функції та відповідає за розподіл навантаження при жуванні.

До недоліків акрилових протезів відносять можливість викликання алергічних реакцій. Саме в такому випадку краще використовувати нейлонові конструкції. Вони відрізняються особливою м’якістю й максимально схожі на натуральні зуби. Протези з нейлону не роблять травмуючий вплив на опорні різці, і виключають необхідність їхнє обточування.

Кращою альтернативою нейлону є поліуретан. У деяких моментах він, навіть краще, ніж нейлон. Що стосується поліпропілену, конструкції з цього матеріалу дуже міцні та пластичні. Це забезпечує гарне прилягання до піднебіння й міцну фіксацію під час розмови. Зважаючи на конструктивні особливості, розрізняють два типи протезів на присосках: з піднебінням і без нього. Перший варіант передбачає надійну й легку фіксацію верхньої щелепи, а з нижньою щелепою буде дещо складніше.

Варіанти без піднебіння являють собою вироби з металевою або керамічною основою, які одягаються на коронки. Останні потрібно попередньо підточити. Для більш міцної фіксації додатково використовуються спеціальні креми та гелі. Знімні зубні протези на присосках мають ряд переваг:

 • невисока вартість;
 • хороша естетика;
 • зручність при експлуатації;
 • безпеку при носінні.

Головне показання для установки протезів — це брак кількох або всіх зубів. Також встановлювати подібні конструкції можна у випадках, де неможливо здійснення імплантації через травми верхньощелепних пазух. Часткові зубні протези на присосках добре підтримують губи та щоки. Їх застосування запобігає обвисання шкіри, що часто трапляється при тривалій відсутності зубів. Протез дозволить повернути обличчю підтягнутість.

Конструкція на присосках — це бюджетний варіант з усіх використовуються при повному відсутність зубів. Вони мають мінімальний ризик відторгнення. В разі виникненні дискомфорту або натирання є можливість зробити підгонку вироби.

Зубні протези на присосках - Eurodental
Догляд за зубними протезами

Протези зубні на присосках дуже легко виймаються з ротової порожнини, тому доглядати за ними буде нескладно. Перед кожним використанням конструкції її потрібно очищати за допомогою зубної щітки та пасти. Крім цього, вироби потрібно помістити на 10 хвилин у місткість з антисептичним розчином. Стоматолог може додатково виписати препарати для догляду, які потрібно обов’язково використовувати. Знімати та дезінфікувати конструкції бажано після кожного приймання їжі.

Краще використовувати щітку з м’якою щетиною. Перед черговою установкою потрібно дезінфікувати ротову порожнину. На ніч виріб треба замочувати в спеціальному розчині. Не забувайте відвідувати стоматолога як мінімум два рази на рік. У процесі експлуатації може виникнути необхідність професійного чищення протезів і відбілювання коронок. У домашніх умовах виконати цю процедуру неможливо.

Eurodental — це стоматологічна клініка, де всі без винятку отримають високоякісні послуги за доступними цінами. Після приходу до нас, ви не згадаєте про класичні стереотипи щодо страху перед тяжкими стоматологічними процедурами. Від відвідування нашого центру у вас залишаться тільки голлівудська усмішка й гарний спогад. Нас виділяють серед інших стоматологій за такі переваги:

 • інноваційні матеріали найвищої якості;
 • сучасне європейське обладнання;
 • уважне ставлення з боку персоналу;
 • багаторічний досвід професіоналів;
 • лояльна цінова політика;
 • комплексний підхід до розв'язання проблем.

Звертаючись за стоматологічними послугами до нас, вам надається відмінна можливість зробити здорову й білосніжну усмішку. Записатися на попередню діагностику ви можете, зв’язавшись із менеджерами нашої клініки з будь-якого із зазначених на сайті номерів.

Під час першого огляду стоматолог визначить стан ротової порожнини й розробить план лікування. Також вам буде оголошена точна вартість послуг, з урахуванням усіх особливостей вашого випадку.