Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Адгезивне протезування

Адгезивне протезування

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 764

Адгезивне протезування в Києві

Адгезивне протезування — ефективний спосіб відновлення зубів, за допомогою якого повністю повертаються жувальні функції й естетичні якості. Ця методика має масу переваг, мова про які піде в цій статті. Якщо роботу виконують справжні професіонали, у позитивних результатах ви можете не сумніватися.

Адгезивний мостовидний протез — ціна в Києві

Адгезивне протезування є щадним методом відновлення зубного ряду, без обточування здорових різців. Такий спосіб дозволяє зберегти здорові опорні зуби та зробити протез непомітним для оточення. Як опору застосовують незнімні конструкції, які фіксуються за допомогою адгезивних матеріалів.

Ціна адгезивного протеза залежить від декількох чинників:

 • різновид використовуваного матеріалу;
 • складність конструкції;
 • різновид кріплення моста.

Точна вартість протеза й послуги загалом оголошується після повного огляду пацієнта й розроблення плану лікування.

Адгезивний протез — встановлення у Києві

Адгезивний мостовидний протез встановлюється в таких випадках:

 • відсутність одного або декількох зубів;
 • неможливість здійснення інших методів протезування на фоні патології ясен або непереносності металу;
 • незначні пошкодження передніх або бокових різців.

Відновити втрачені зуби за допомогою цієї методики можна всього лише за декілька відвідувань стоматологічного кабінету. За необхідністю, можлива подальша корекція. При правильному виконанні всіх робіт і застосуванні якісних матеріалів протези прослужать вам не один рік.

Способи адгезивного протезування

На відміну від класичних способів протезування, адгезиве не передбачає препарування й покриття коронками сусідніх різців. Сам по собі протез являє собою штучний зуб, виготовлений із металокераміки або композитного матеріалу. Конструкція передбачає наявність криловидних і прямих опорних елементів.

Адгезивний протез має два способи установки:

Перший метод за часом займає майже 2–3 годин. Виконується в кілька етапів:

 • відмітка насічок на зубах. За наявності пломб, насічки робляться саме в них;
 • встановлення скловолокна. Матеріал забезпечує надійну фіксацію протезів і їхню повну нерухомість;
 • виготовлення протеза. Це дуже трудомісткий етап. Спочатку робиться персональний зліпок, на основі якого робляться готові протези. Всі роботи виконуються професійними зубними техніками в лабораторних умовах;
 • встановлення протеза.

Другий метод - протезування згідно з технологією Мерилендського моста. Спочатку проводиться протруювання язикового боку зубів, після чого здійснюється кріплення мостоподібного протеза. Така методика також передбачає застосування скловолоконних ниток. Для створення протезів використовується металокераміка або метал.

Плюси й мінуси адгезивного протезування

Головна перевага процедури полягає у відсутності необхідності обточування опорних різців. При незначному пошкодженні, відновлення втраченого зуба здійснюється за один прийом. Після установки не розвивається дефект прикусу. Самі вироби відрізняються високим рівнем естетичності. Розташовані в ротовій порожнині штучні зуби не впадають в око.

Мостовидні протези не передбачають наявності металевих елементів, завдяки чому подібні конструкції можна призначати для алергіків. До переваг таких протезів відноситься ціна, яка набагато менше, ніж вартість протезів з іншими видами фіксації.

Попри всі переваги, конструкції мають деякі недоліки, а саме:

 • вироби можна встановлювати тільки на передні зуби, оскільки вони не переносять високих жувальних навантажень;
 • можливість відновити не більше трьох зубів підряд;
 • необхідність дотримуватися певних обмежень у раціоні. Насамперед варто виключити вживання занадто твердої їжі;
 • швидкі темпи атрофії щелепної кістки. Це зумовлено передачею жувальних навантажень саме на кістку, а не на сусідні різці.

При правильному встановленні конструкцій і якісному догляді вони зможуть прослужити вам до 5 років.

Догляд за зубами після протезування

Для забезпечення довгого терміну служби треба дотримуватися певних рекомендацій за доглядом. В першу чергу, потрібно чистити зуби як мінімум два рази на день. Не забувайте обполіскувати ротову порожнину спеціальними засобами після кожного приймання їжі. Для кращого очищення місця, де встановлено протез, необхідно використовувати зубну нитку. Один раз на рік потрібно проводити професійну чистку в стоматологічному кабінеті.

Стоматологічна клініка Eurodenal — це місце, де вам подарують красиву і здорову усмішку на довгі роки. Завдяки веденню лояльної цінової політики, наші стоматологічні послуги доступні кожному. Головна наша мета — робити усмішки клієнтів досконалими. Уважний персонал і індивідуальний підхід забезпечують розв'язання всіх проблем пацієнта. Про високу якість наших робіт свідчать численні відгуки задоволених клієнтів. Кожен наш лікар — це висококласний фахівець з багаторічним стажем. Наші співробітники регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації, що дає змогу їм легко справлятися з будь-якою стоматологічною проблемою.

Ми завжди в курсі останніх досягнень світової медицини та впроваджуємо у своїй практиці новітні технології та матеріали. Наш центр оснащений обладнанням останнього покоління. У нашому розпорядженні є все необхідне для здійснення ефективного й комфортного лікування без болю.

Для виконання адгезивного протезування треба  записатися на попередню консультацію фахівців.