Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Дентальна імплантація в Києві

Дентальна імплантація в Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 576

Дентальна імплантація являє собою метод встановлення імплантату в щелепу. Завдяки застосуванню дентальних імплантів суттєво збільшився відсоток позитивних результатів проведеної терапії. Така методика надає можливість мати протез на місці бракуючого різця, не пошкоджуючи сусідні зуби. Дентальні імпланти забезпечують відмінний естетичний вигляд та швидку адаптацію.

Що таке дентальна імплантація зубів?

Дентальна імплантація передбачає вживлення титанових шурупів у щелепну кістку. Згодом ці шурупи обростають кістковою тканиною, і починають виконувати функції зубного кореня. Потім на них одягаються різні протези. Це можуть бути коронки, мости та знімні стоматологічні пристосування. За своїм виглядом шурупи нагадують звичайні саморізи. Вони імплантуються в кістку в напрямку, який раніше мав втрачений корінь різця. У такий спосіб створюється довговічна та надійна опора для штучних різців.

Особливості та тривалість терапії залежить від обсягу кістки та різновиду імплантату. Здебільшого мінімальний курс становить три місяці, але результати виправдовують термін. Нові різці не поступаються природним за естетичними та функціональними параметрами. Використання такої методики рекомендується в наступних випадках:

 • відсутність одного або декількох різців;
 • протезування беззубої щелепи.

Ускладнення після цього хірургічного втручання спостерігаються вкрай рідко. У число протипоказань входять:

 • відсутність необхідного обсягу кісткової тканини;
 • наявність гострих запальних процесів у ротовій порожнині;
 • хвороби серця;
 • імунодефіцитний стан.

Перед початком лікування пацієнт має пройти повне обстеження, під час якого виключаються всі протипоказання, і розробляється чіткий план лікування. Проведення комп’ютерної томографії або рентгенографії надає можливість визначити стан різців і тканин.

Дентальна імплантація зубів є амбулаторним лікуванням, тому проводиться вона в кілька етапів:

 • усунення пошкоджених різців;
 • підготовка кісткової тканини (в разі необхідності проводиться нарощування);
 • вживлення імплантату з заглушкою. Імплант має прижитися в тканині;
 • витяг заглушки з подальшим впровадженням формувача ясен;
 • встановлення абатменту з одяганням на нього нового різця.

Оскільки приживлення імплантату й загоєння тканин проходить повільно, лікування може тривати довше, ніж пів року.

Дентальна імплантація в Києві - італійська стоматологія Eurodental
Дентальна імплантація в складних анатомічних умовах

Дентальна імплантологія грає важливу роль у сфері стоматології. Прогресування цього напрямку здійснюється на тлі розвитку інноваційних технологій. Ця методика ефективна як при імплантації одного зуба, так і при відновленні повністю відсутніх зубних рядів.

Лікування з використанням дентальних імплантів часто супроводжується різними труднощами. Це може бути дуже близьке розташування різних анатомічних структур. Складні анатомічні умови спостерігаються в 30–35 % випадків, тому тут важко стовідсотково гарантувати стійкі позитивні результати. При тривалій відсутності різців розвиваються такі порушення:

 • повторні оклюзивні деформації;
 • зменшення обсягу верхньої щелепної пазухи;
 • відмирання альвеолярного відростка.

У складних анатомічних умовах можна встановлювати похилі імпланти. Фахівці в галузі стоматології також розробили ще один метод (імлантація в задньому відділі верхньої щелепи) — вживлення в крилопіднебінний відросток. Останній відрізняється міцністю кортикальної пластинки, що забезпечує швидке приживлення імплантату.

Досить новою технікою є вживлення імплантату в щелепну кістку. Використовувані при цьому вироби використовуються з імплантатами, які перебувають у фронтальній зоні.

При зменшенні альвеолярного відростка виконується нарощування дна гайморової пазухи. Це нескладна хірургічна процедура, яка виконується із застосуванням загальної або місцевої анестезії.

Для подовження альвеолярного відростка виконуються наступні маніпуляції:

 1. Синус-ліфтинг. Мається на увазі підняття дна верхньощелепної пазухи.
 2. Кісткова пластика.
 3. Антропластіка.

Розробка та удосконалення нових методів дентальної імплантації дає змогу підвищити ефективність і якість лікування, а також реабілітації.

Дентальна імплантація — ціна в Києві

Клініка «Eurodental» надає величезний спектр стоматологічних послуг за найвигіднішими цінами. Наші пацієнти завжди можуть розраховувати на індивідуальний підхід, безболісне проведення процедур та довготривалий результат. У роботі наші фахівці використовують тільки сучасні методики та матеріали. Ціна дентальної імплантації залежить від багатьох чинників. Це кількість бракуючих зубів, різновид імплантата, обсяг кісткової тканини, витратні матеріали. Дізнатися попередні ціни можна за допомогою нашого прайсу. Точну суму можна дізнатися після консультації та діагностики.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання, ви можете задати їх нашим менеджерам у телефонному режимі.