Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Дитяча стоматологія - Оболонь

Дитяча стоматологія – Оболонь

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 457

Лікування зубів напружує дорослу людину, що вже говорити про дітей. У багатьох малюків навіть вид зубного кабінету викликає не найприємніші емоції. Фахівці клініки «Євродентал» вміють знайти підхід до маленьких пацієнтів і провести всі потрібні маніпуляції без сліз і криків.

Дитяча стоматологія на Оболоні виконує весь спектр послуг з лікування молочних і постійних зубів і інших проблем ротової порожнини. З огляду на непосидючий характер дітей, ми не змушуємо їх нудитися в черзі. Лікар прийме дитину в точно призначений час.

Особливості лікування молочних зубів

Лікування молочних зубів вимагає особливої ​​техніки та обережності, адже корінь у них нестабільний, емаль і дентин набагато тонше, ніж у постійних, мінералізація твердих тканин невисока, кореневі канали широкі й короткі. Тому руйнування зуба відбувається за прискореною програмою. Якщо вчасно не помітити карієс, то через пів року від нього нічого не залишиться. Дії лікаря ускладнюються ще наявністю зачатків постійного зуба, які неприпустимо пошкодити.

Працюючи з малюками, фахівці центру на Оболоні враховують, що їм дуже важко сидіти нерухомо тривалий час, тримаючи рот відкритим. Стоматологи клініки, які працюють з дітьми, застосовують особливі технології, що зменшують час проведення процедури, використовують спеціальні матеріали. При необхідності проведення анестезії вибирають препарати, які не викликають звикання, добре переносяться дитячим організмом і швидко виводяться.

Випереджальне лікування

Будь-якій легше хворобі запобігти, ніж лікувати, - такий наш підхід у турботі про ваші зуби. Щоб уникнути втрати зуба в ранньому віці, дитяча стоматологія в Києві на Оболоні пропонує попереджувальну терапію, яка не дозволить карієсу захопити зубки вашого малюка:

  • обробка фторвмісними препаратами. Зубна емаль зміцнюється, а шкідливі бактерії не скупчуються. Для підтримання здоров'я фторування рекомендуємо проводити щорічно;
  • герметизація фісур. На жувальній поверхні зуба утворюються дрібні борозенки. Їх буває дуже складно очистити навіть за допомогою зубної щітки. Тут можуть ховатися бактерії. Запечатування борозенок методом нанесення тонкої плівки захистить зуб від карієсу і вирівняє рельєф.
Як видаляють зуби у дітей

Якщо карієс вже підібрався до зубів, приборкати його силу допоможе сріблення. Зуб покривають спеціальним розчином, що містить нітрат срібла. Завдяки антибактеріальним властивостям, тонка плівка перешкоджає проникненню бактерій в більш глибокі шари зуба. Методика ефективна тільки на ранній стадії захворювання.

При великих руйнуваннях зуб краще запломбувати. Щоб дитина відчувала себе комфортно, не корчилася від болю і неприємних відчуттів, операція проводиться з анестезією. Використовуємо спеціальний пломбувальний матеріал, що не заподіює шкоди здоров'ю малюка, і щадні антисептики.

Приводом до видалення може служити:

  • запущений карієс;
  • молочний зуб. що не дає прорізатися постійному;
  • наявність зайвого зуба;
  • травма, яка призвела до перелому кореня, утворення відколу або тріщини;
  • викривлення зубного ряду.

Після завершення операції доктор дасть рекомендації по догляду за дитиною: протягом двох днів не допускати активного полоскання порожнини рота, щоб не вимити з лунки згусток крові, що утворився. Його видалення може викликати ускладнення. Зубки чистити м'якою щіткою, виключити тверду їжу, солодощі, газовану воду.

Детская стоматология Оболонь - Eurodental
Стоматит у дітей

Запалення слизової оболонки порожнини рота називають стоматитом. Проявляється захворювання почервонінням або невеликими білими цятками на внутрішній стороні верхньої / нижньої губи.

Причини цього неприємного явища в бажанні маленької людини все спробувати на смак, небажанні правильно чистити зубки, слабкий імунітет, часті падіння, що призводять до травмування м'яких тканин в роті. Багато батьків воліють справлятися з проблемою самостійно, але це невірний підхід. У хвороби кілька проявів, і кожне вимагає специфічного лікування.

Фахівці дитячої стоматології на Оболоні в Києві визначать характер перебігу стоматиту: герпетичний, кандидозний, катаральний, афтозний, і призначить відповідні препарати.

Хвороба підступна і може проявлятися повторно, радимо зміцнювати імунітет малюка, привчати до гігієни рота, часто мити руки.

Що радить лікар-ортодонт?

Звертати увагу на прикус, стан зубного ряду потрібно, коли всі молочні зубки зайняли своє місце. Якщо помітили відхилення, потрібно відвідати лікаря-ортодонта. Залежно від віку малюка, він підбере сценарій виправлення.

Це можуть бути спеціальні лікувальні вправи, які добре працюють у чотирирічному віці. З шести років можна використовувати пластини, які тримають зуби в правильному положенні. Їх потрібно носити постійно. Знімати дозволено під час їжі та проведення гігієнічних процедур.

Елайнери для дітей - прозорі капи для верхньої і нижньої щелепи. Технологія з'явилася відносно недавно. Дітям подобається, оскільки не впадає в око і не викликає дискомфорт. Але розв'язавати всі проблеми не в змозі.

Брекет-системи можна вважати універсальним пристроєм для виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду. Вони працюють швидше, ніж знімні пластини, і дають прогнозований результат.

Оскільки брекети встановлюються на постійній основі, дитина не може їх забути надіти, заховати або загубити. За ними простіше доглядати. Це можна робити при звичному чищенні зубів, скориставшись додатковим йоржиком.

Великий набір видів дозволяє вибрати конструкцію за смаком дитини і можливостями батьків.

Що повинні пам'ятати батьки?

Важливо зберегти здоровими молочні зуби свого чада, не доводити до видалення. Це захистить постійні зуби: вони з'являться міцними та здоровими. У малюка сформується правильний прикус і не буде потрібно вдаватися до вирівнювання.

Відсутність деяких молочних зубів тривалий період може спровокувати порушення в роботі травного тракту.

Періодичні огляди у дитячого стоматолога клініки «Євродентал» допоможуть вчасно виявити захворювання і вилікувати їх на ранній стадії.