Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Нейлонові зубні протези

Нейлонові зубні протези

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 817

Нейлонові зубні протези в Eurodental

Не знаєте, де встановити нейлонові зубні протези? Ціни в Києві в стоматології «Eurodental» відрізняються своєю доступністю, а якість робіт при всьому незмінно висока. Нашим пацієнтам не доводиться терпіти біль і незручності під час виконання стоматологічних процедур, оскільки наші фахівці роблять все акуратно і з застосуванням інноваційних матеріалів.

Нейлонові зубні протези — ціни в Києві

Протезування зубів сьогодні переживає пік своєї популярності й попиту. Нейлонові зубні протези є кращою альтернативою знімним конструкціям. Класична методика передбачає використання декількох видів конструкцій.

Ціни на нейлонові зубні протези в Києві залежать від таких чинників:

 • кількість відсутніх зубів;
 • вид протеза;
 • складність установки.

Вартість стоматологічних пристосувань цілком доступна, і це одна з причин великої кількості прихильників такої технології.

Зубні протези з нейлону — особливості

Зубні протези нейлонові виготовляються з м’яких полімерів. З їхньою допомогою можна усунути будь-які зубні пошкодження. Через свою еластичність, вироби ще називають «невидимими». Відмінною особливістю від бюгельних і пластинчастих конструкцій є їхній спосіб фіксації — нейлонові камери. Для установки протеза потрібно мати як мінімум два зуби. Напівпрозорий матеріал відмінно імітує ясна. Для більшої схожості основу виробів можна фарбувати. Протези відрізняються інертністю до різних хімічних засобів.

Конструкція не передбачає наявності щілин, які можуть накопичувати залишки їжі, на тлі чого з’являється неприємний запах. Тривалий контакт із вологою не спричиняє ніяких змін і деформацій. Розрізняють часткові, повні й поодинокі нейлонові протези. Перший варіант використовується для виправлення невеликих дефектів. Другий різновид є кращим рішенням для відновлення практично всіх відсутніх зубів. Поодинокі протези являють собою невеликі вироби з гачками для фіксації.

До основних переваг конструкцій відносять:

 • відсутність протипоказань;
 • гіпоалергенність і високотехнологічні матеріали;
 • довгий термін служби;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • відсутність тиску на ясна;
 • стійкість до мікробів;
 • швидка адаптація.

У складі виробів немає мономерів, які провокують алергічні реакції. Нейлонові гнучкі зубні протези виключають необхідність обточування сусідніх зубів. Завдяки своїй гнучкості вироби відрізняються стійкістю до зломів.

З недоліків можна виділити підвищене навантаження на кісткову тканину й ретельний догляд. У разі пошкодження доведеться виготовляти нову конструкцію, оскільки повні знімні нейлонові зубні протези не піддаються ремонту. Їх можна носити як на постійній основі, так і перед проведенням імплантації.

Нейлонові зубні протези в Eurodental
Установка нейлонових зубних протезів

Голлівудська усмішка — це словосполучення, яке асоціюється в кожного з красою та успіхом. Зовсім не дивно, що велика частина інноваційних технологій у сфері стоматології з’явилися саме в США. Блискуча  й білосніжна усмішка — це невіддільна частина іміджу успішної людини. М’які нейлонові протези почали використовуватися в нашій країні не так давно, але вже встигли завоювати заслужену популярність. Це найкраща заміна пластмасових щелеп. За зовнішніми конструктивними особливостями вироби дуже між собою схожі, однак за рівнем комфорту при носінні й довговічності нейлон істотно випереджає акрил.

Основа протеза має такий же колір, як і ясна, що забезпечує максимальну естетичну привабливість. У порівнянні з твердими системами знімного протезування, протези з нейлону мають дуже щільну фіксацію.

Усі роботи з виготовлення конструкцій починаються з повної діагностики та проведення рентгенографії. Лікар оцінює стан ротової порожнини, і вимірює висоту прикусу. На цьому етапі також вибирається розмір, форма й колір майбутніх протезів. На основі всіх вимірювань виготовляється воскова модель, примірка якої дає можливість оцінити правильність прикусу та постановки виробів.

Особлива увага приділяється різцям, що залишилися. Вони мають бути повністю здоровими, що забезпечить протезів здатність витримувати великі навантаження.

Далі виконується виготовлення конструкції в зуботехнічній лабораторії. Робиться це за допомогою компресійного лиття. Розігрітий нейлон заливають у спеціальні форми з уже вставленими штучними зубами. Після установки виробів перевіряється щільність прилягання й рівномірність прикусу. За необхідністю проводиться корекція змикання. На фінішному етапі проводиться полірування протеза.

Якщо в процесі носіння виникає дискомфорт або натирання, ви завжди можете звернутися до стоматолога за корекцією.

Чому пацієнти вибирають Eurodental?

Наша клініка надає повний спектр стоматологічних послуг для всієї сім’ї. Наші фахівці мають великий досвід роботи в лікуванні захворювань ротової порожнини будь-якої складності. Для цього в нас є все необхідне оснащення та інструменти. Під час робіт використовуються інноваційні методики та технології, що дають змогу  справлятися з будь-якими стоматологічними проблемами. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяє нам якісно розробити та впровадити в практику план ефективного лікування.

Від більшості клінік ми відрізняємося такими критеріями:

 • лояльна цінова політика;
 • етика й дисципліна персоналу;
 • застосування інноваційного обладнання й сучасних технологій;
 • індивідуальний підхід до пацієнтів.

Ми приділяємо максимум уваги своїм клієнтам, що дають змогу швидко та успішно розв'язувати стоматологічні проблеми.

Щоб розпочати курс лікування, зв’яжіться з нашими менеджерами для запису на попередній огляд.