Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Без рубрики » Інвізілайн (Invisalign)

Інвізілайн (Invisalign)

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 530

Крім традиційних брекетів для виправлення прикусу також використовуються спеціальні капи. Це своєрідний напівтвердий футляр, який одягають на зубний ряд. Якщо ви хочете замовити Інвізілайн у Києві, стоматологічна клініка Eurodental завжди відкрита для вас. У нас вас завжди чекає домашня затишна обстановка і висококласні фахівці. Завдяки лояльній ціновій політиці можна помітно знизити вартість установки конструкцій.

Система Інвізілайн: особливості та переваги


Хочете мати рівні зуби, але бажаєте обійтися без установки брекетів? Це цілком можливо за допомогою спеціальних кап. Завдяки їх дії ви зможете швидко, комфортно і непомітно для оточуючих отримати бажаний результат. Капи Інвізілайн стали дуже відомими останнім часом. Це прозорі елайнери, які потрібно носити постійно. Їх кількість встановлюється в залежності від конкретного випадку. Перш, ніж встановити дані вироби, потрібно зняти зліпки з верхньої і нижньої щелепи. Виходячи з цього, складається план лікування, в результаті якого ви отримаєте гарні і рівні зуби. Якщо носити капи цілодобово, то вже через 2 тижні відбудеться необхідне переміщення зубів. Використана пара замінюється новою на наступні 14 днів. Уже нові вироби будуть трохи відрізнятися від попередніх, оскільки різці починають поступово рухатися до необхідних позицій. Точний термін носіння футляра залежить від індивідуальних особливостей. Комусь потрібно півтора року, а деяким вистачає і декількох місяців.

Брекети Інвізілайн потрібно знімати для чищення зубів і для прийому їжі. Вироби знімаються дуже легко. Таким чином, не ускладнюється гігієна ротової порожнини. З брекетами так би вже точно не вийшло.

Елайнери не доставляють дискомфорт при носінні, що не натирають і тиснуть на зуби дуже акуратно. Для досягнення потрібних результатів слід дбайливо носити вироби і під час їх замінювати. Капи invisalign є єдиними в своєму роді на вітчизняному ринку, які мають всі необхідні сертифікати якості та безпеки.

Важливою перевагою елайнеров є те, що вони практично непомітні. Вони відмінно відповідають формі і розміру листів, а також щільно прилягають до зубного ряду. Завдяки цьому ви не будете відчувати дискомфорт при спілкуванні або прийомі їжі. Дане пристосування виготовляє єдина в світі компанія, яка визнана монополістом в галузі використання даної технології. На відміну від аналогічних виробів, футляри invisalign характеризуються дуже надійною системою фіксації.

Вироби набагато зручніше, ніж брекети. Час адаптації до них мінімальний. При бажанні їх можна не знімати під час їжі. Також вони не заважають під час сну. Елайнери невибагливі в догляді.

Ціна Інвізілайн залежить від багатьох факторів:

 • стан зубів;
 • кількість виробів, які потрібно використовувати в період лікування;
 • вартість послуг стоматолога.


Носіння брекетів передбачає досить трудомісткий догляд, без якого може швидко з'явиться карієс. З елайнерами доглядова  гігієна залишається стандартною. Для підтримки чистоти конструкцій, їх необхідно замочувати в спеціальному розчині.

Головну роль у процесі створення конструкції грають комп'ютерні технології. Вони застосовуються і на етапі діагностики, і при друку 3-D моделі. В результаті пацієнтові видаються кілька комплектів елайнеров, які відрізняються між собою фізичними розмірами. Максимальний час лікування становить 1,5 року (при найскладніших випадках). Завдяки високій точності при виготовленні виробів термін лікування рідко перевищує зазначений термін.

Для досягнення повного ортодонтичного лікування потрібно носити ще й ретейнери. Оскільки різці прагнуть повернути своє положення, дані пристосування будуть тільки закріплювати ефект.

Ефективне лікування з «невидимими брекетами»


Лікування прозорими футлярами здійснюється в кілька етапів. В ході першого сеансу проводиться комплексна діагностика і здійснюється сканування зубів на спеціальному обладнанні. За допомогою програми формується 3D відбиток і відправляється в лабораторію. Разом з цим лікар повинен скласти інструкцію, де детально описані всі нюанси щодо майбутнього лікування. На основі цього максимально точно прораховується ступінь впливу на зуби, напрямок елайнеров і інші параметри.

Капи здатні вирішити такі проблеми:

 • скупченість зубів;
 • створення місця для майбутньої імплантації;
 • видалення зазорів між зубами;
 • порушення оклюзії;
 • виправлення нахилу різців вперед або назад;
 • зміщення зубного ряду після видалення зубів.

Конструкція не може виправити тільки аномалії, які вимагають оперативного втручання.

У багатьох клініках надається можливість пацієнту відразу побачити результати лікування, який буде посмішка після носіння капи. Варто зазначити, що мінімальна кількість часу, яку пацієнт повинен проводити в капи - 22 години. Як згадувалося вище, їх можна знімати тільки під час їжі і при чищенні зубів. Лікування елайнери не передбачають частих походів до стоматолога. Пацієнту на руки і відразу видається кілька виробів, які він може міняти самостійно. Але це не означає, що не потрібно відвідувати лікаря зовсім. Ходити на прийом потрібно як мінімум раз в два місяці, щоб стежити за ходом лікування.

Крім показань, лікування елайнерами має і певні протипоказання, до числа яких відносять:

 • погана гігієна ротової порожнини;
 • мала кількість різців;
 • дефекти зубів, що вимагають їх видалення.


Капи можна встановлювати починаючи з 11 річного віку. Після своєї розробки система invisalign мала певні обмеження в застосуванні. Її використовували для лікування тільки нескладних зубощелепних аномалій. Це могли бути щілини між різцями або їх незначна скупченість. Але з роками все було вдосконалено, накопичений лікарський досвід дозволив усунути всі недоліки, і сьогодні дана технологія дозволяє вирішити будь-які, навіть найскладніші проблеми. А якщо раніше при наявності певних проблем пацієнти все-таки змушені були встановлювати брекети, то сьогодні будь-які порушення прикусу можна вилікувати за допомогою елайнерів Інвізілайн.  Єдине обмеження - це вік. Вартість подібного лікування можна визначити тільки після проведення діагностики та розробки повного плану лікування.

Де замовити якісні елайнери?


Хочете зробити свою посмішку більш красивою? Ми готові запропонувати для вас ефективне ортодонтичне лікування, за допомогою якого ви зможете відчувати себе впевнено. Система invisalign допоможе як при невеликій корекції, так і при необхідності зробити кардинальні зміни. Головна мета стоматологічної клініки «Eurodental» - лікувати безболісно, ​​якісно і надійно. У роботі застосовуються тільки кращі матеріали, методики і технології. В нашій команді працюють кваліфіковані фахівці, які лікують швидко, впевнено і ефективно. До переліку наших принципів також входять безпека і доступність. Ми суворо контролюємо такі моменти, як стерилізація і дезінфекція. Ціни на наші послуги цілком прийнятні.

Наша клініка має все необхідне для ортодонтичного лікування за допомогою кап Інвізілайн. Дані конструкції позбавлять вас від необхідності регулярно ходити до стоматолога, щоб підкручувати брекети. За весь час нашої роботи ми надали якісні послуги тисячам пацієнтів. Завдяки поєднанню високої якості і прийнятної ціни нас вибирає чимало клієнтів.

Якщо ви хочете стати клієнтом нашої клініки, запишіться до нас на попередню діагностику. Зв'яжіться з нашими менеджерами за допомогою одного з вказаних номерів і отримаєте всі відповіді на ваші запитання.