Пн-Сб: 09:00 – 21:00;

Вс: 09:00 – 15:00

пр. Героїв Сталінграда 20А,

пр. Героїв Сталінграда 24,

Оболонь, Київ

Главная » Цікаві факти про стоматологію » Дитяча стоматологічна клініка в Києві

Дитяча стоматологічна клініка в Києві

By   adminRG   In  Интересные факты о стоматологии 235

Здоров’я дитини багато в чому залежить від стану зубів, тому стежити за ними потрібно із самого раннього віку. Дитяча стоматологічна клініка в Києві «Eurodental» готова запропонувати не тільки якісне лікування, але і профілактичні процедури, які дозволять зубкам завжди залишатися здоровими. Ми зробимо все можливе, щоби ваше чадо не боялося стоматологічного крісла, а на зекономлені гроші ви змогли порадувати дитину новою іграшкою.

Дитяча стоматологічна клініка — Оболонь

Оскільки дитячий організм істотно відрізняється від дорослого, захворювання зубів також матимуть іншу специфіку. Оглядаючи стан ротової порожнини, лікар має зробити обстеження загального стану дитини. Про здоров’я майбутніх різців свого чада варто дбати ще під час того, як малюк знаходиться в лоні матері. Правильне харчування мами забезпечить у майбутньому повноцінну емаль дитині.

Нерідко в дитячому віці трапляється й пародонт, який розвивається на фоні зубних аномалій, неправильної роботи ендокринної системи та неправильного прикусу.

Сьогодні потрапити на прийом до стоматолога неважко, оскільки останнім часом відкрилося чимало стоматологічних клінік і кабінетів. Через це перед пацієнтами стає непростий вибір, адже не скрізь можуть зробити надійно, комфортно та швидко. Досить перспективним напрямом сьогодні є сімейна стоматологія. Тепер членам однієї сім’ї не потрібно відвідувати різні центри, що забирає чимало сил і коштів. Сімейний лікар краще за всіх зможе визначити перші проблеми з зубами дитини та провести профілактику, щоб у майбутньому не допустити серйозних стоматологічних проблем.

У нашій дитячій стоматологічній клініці працюють уважні та досвідчені професіонали, які надають великий спектр послуг та розв'язують проблеми будь-якої складності. Ми завжди впевнені в якості наших робіт, тому надаємо стовідсоткову гарантію. Серед найпопулярніших процедур, які виконуються в нашій клініці, є:

  • лікування карієсу;
  • відновлення різців після травм;
  • лікування пульпіту;
  • виправлення прикусу;
  • лікування захворювань ясен;
  • лікування молочних зубів.

Ми робимо все можливе для того, щоби знайти індивідуальний підхід до кожної дитини та забезпечити максимально комфортне лікування. Дієві в нашому центрі стандарти обслуговування забезпечують гарний настрій дітям і впевненість їхнім батькам.

Дитяча стоматологічна клініка в Києві Eurodental

Ми застосовуємо європейський підхід до лікування, який передбачає врахування всіх особливостей організму пацієнтів. Це запобігає виникненню ускладнень і повторення одних і тих же проблем.

Кращим способом боротьби зі стоматологічними захворюваннями є їхня профілактика. Оскільки в дитячому віці відповідальність за здоров’я перекладається на батьків, вони повинні максимально відповідально підходити до питання лікування різців. Планове відвідування стоматолога та дотримання всіх його рекомендацій дасть змогу якомога довше зберегти зуби дитини здоровими.

Якісні послуги за доступними цінами

У дитячому віці аномалії зубів прогресують набагато швидше, ніж у дорослому. На практиці не раз доведено, що легше й дешевше запобігти проблемі, ніж вирішити її. На жаль, не всі батьки вважають за потрібне лікувати карієс молочних зубів, вважаючи, що зміна тимчасових зубів постійними розв'яже проблему. Саме молочні зуби готують фундамент для корінних різців і відповідають за формування правильного прикусу. Якщо вчасно не зайнятися розв'язанням проблеми, у майбутньому виникнуть серйозні захворювання, які до того ж будуть надавати ще і психологічний дискомфорт дитині.

Найчастіше молочні зуби вражає карієс. Він поступово розм’якшує тверді тканини та формує там порожнину. Остання є хранителем патогенної мікрофлори, яка негативно впливає не тільки на самі різці, а й на загальний стан здоров’я. Якщо своєчасно не розв'язати проблему, це може спричинити нариви в області м’яких тканин та розвиток септичного захворювання. Профілактика та лікування молочних зубів дає можливість зберегти їх у здоровому стані до прорізування постійних різців.

Догляд за молочними зубами також передбачає їхнє професійне видалення. Якщо зуб у вашої дитини почав хитатися й ніяк не може випасти, краще вдатися до допомоги фахівців. Нерідкі випадки, коли молочний різець ще не випав, а на його місці вже почав прорізатися постійний зуб.

Дитяча стоматологічна клініка в Києві «Eurodental» — це команда справжніх професіоналів, які люблять свою роботу й добре вміють ладнати з дітьми. У нас дуже затишна атмосфера, тому й маленькі пацієнти, і їхні батьки будуть відчувати себе максимально комфортно. Якщо у вас залишилися додаткові питання, ви можете задати їх нашим менеджерам у телефонному режимі. Вони завжди готові надати професійну консультацію й дати вичерпну відповідь на будь-який поставлене питання.